Ako bezpečne objednať prekurzory/prístroje?

purple_rain

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Mám používať falošné meno? Nemôžem použiť adresu iného miesta, ako je môj domov naozaj, ale je bezpečné použiť adresu môjho domova? Bude záležať na tom, či si kúpim jednoduchý sklenený tovar (kadičky, banky, spätné chladiče atď.) na eBay alebo amazon?
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Sklenený tovar nie je problém ani nezákonný, takže si myslím, že ste v poriadku. Tiež si nie som istý, čo v tomto prípade myslíte pod pojmom "prekurzory", ale ak máte na mysli napríklad zlúčeniny, ktoré sú zákonom klasifikované ako prekurzory, väčšinu z nich nebudete môcť kúpiť, pokiaľ nemáte mulu v chemickej spoločnosti, ktorá ich pre vás môže získať. Takisto nie každá chemická spoločnosť môže vyrábať prekurzory. Zvyčajne sa predávajú napríklad len farmakologickým spoločnostiam. Prekurzory si nemôžete len tak objednať bez licencie. Taktiež ak si objednávate chemikálie, nepoužíval by som falošné meno. To je typ vecí, ktoré vás dostanú na zoznam sledovaných osôb - používanie falošného mena a objednávanie na vašu adresu. Policajtom to tak trochu pripadá, akoby ste niečo skrývali. Nájdite legitímne použitie pre všetky chemikálie, ktoré si objednáte. Ak sa vás na to opýtajú, jednoducho to povedzte.
 

purple_rain

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Ďakujeme za radu. Pokiaľ ide o vaše otázky - keď som povedal prekurzory, mal som na mysli veci ako acetón, izopropanol, hydroxid sodný atď. Veci, ktoré by som potreboval na syntézu amfetamínu. Našiel som veľa ponúk týchto chemikálií na eBay a práve som si myslel, že by určite bolo podozrivé, keby ich niekto kúpil.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Pokiaľ viem, ani pri platbe kreditnou kartou vaša banka nevidí, čo presne ste si objednali a od ktorého predajcu za predpokladu, že trhovisko alebo poskytovateľ platby (webové portály tretích strán, ktoré niektoré webové stránky používajú na spracovanie platby, zvyčajne ste presmerovaní na samostatnú stránku, kde zadávate údaje o kreditnej karte) neposkytujú tieto dobrovoľné dodatočné informácie, ktoré nie sú potrebné na uskutočnenie platby. Trhy ako Ebay alebo spravidla akékoľvek trhy čínskeho pôvodu ich neposkytujú. Ak si tam objednáte, platba sa najprv odošle na účet, ktorý vlastní trhovisko, a potom ju prepošle predajcovi, čo znamená, že ak si objednáte niečo "podozrivé", napríklad chemikálie, vaša banka nemôže vidieť, že ste si v skutočnosti objednali chemikálie, len to, že ste si objednali niečo z Ebay.

Balenie je však na predajcovi! Objednávanie nelegálnych vecí je riskantné najmä vtedy, keď balík počas prepravy prekračuje jurisdikciu (keď balík putuje z EÚ do USA alebo naopak), v takom prípade ho kontrolujú colníci. Ak je na etikete uvedený názov nezákonnej chemikálie, zabavia ju. To isté platí, ak ju rozpoznajú alebo obsah balíka vyzerá pri skenovaní všeobecne podozrivo. Napriek tomu podľa mojich skúseností sú predajcovia chemikálií celkom dobrí v označovaní balíkov ako niečo iné, aby sa vyhli podozreniu. Robia to dokonca aj v prípade legálnych chemikálií. Ak sa vyhnete vyslovene podozrivým predajcom a trhoviskám, malo by sa vám dariť. Môžete sa opýtať na tomto fóre, zvyčajne niekto, kto si už odtiaľ objednal, môže overiť legálnosť. Ja sám nikdy neobjednávam chemikálie z miest mimo mojej všeobecnej jurisdikcie a nikdy som kvôli tomu nemal problém.

Nechcem sa do vás navážať pre niečo také nepodstatné, ale chemikálie, ktoré ste spomenuli, nie sú "prekurzory". Prekurzor je chemická látka, ktorá je základným stavebným prvkom pri konečnej alebo predposlednej syntéze (zloženia pozostávajúceho z funkčných skupín a atómov usporiadaných spôsobom, ktorý je priamo použiteľný pri syntéze nezákonných zlúčenín). Prekurzor sa vo všeobecnosti mení, (rozširuje alebo redukuje), aby sa získala nelegálna zlúčenina. Veci ako NaOH alebo IPA sú rozpúšťadlá, ktoré len vytvárajú podmienky potrebné na reakciu prekurzora. Na rozdiel od prekurzorov sú zvyčajne zameniteľné a poskytujú rovnaký alebo blízky výsledok. Takéto rozpúšťadlá s mimoriadne širokou škálou aplikácií sú zvyčajne legálne a úplne nepodozrivé. Zo skúseností odporúčam vždy si pripraviť vysvetlenie legitímneho použitia akejkoľvek chemickej látky, ktorú si objednáte. Aj keď ste potom podozrivý, môžete sa vyhnúť trestnému stíhaniu, ak to bude vyzerať, že ste ich použili legitímne.

Som rád, že je medzi nami ďalší tajný chemik. Užite si jazdu. Odhadom z vašich otázok usudzujem, že na tejto ceste práve začínate, takže ako priateľskú radu očakávajte, že sa niečo poserie. Nemyslite si, že sa vyhnete všetkým chybám alebo následkom. Ak nemáte nereálne očakávania, nemôžete byť sklamaní, ako hovorím.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Vidím ur odpovede vždy ,odpovedá ľuďom.len pre tvoju informáciu, myslím, že u robiť veľmi dobrú prácu, aby veľa zmysel na všetko, čo som videl doteraz.im tu učiť, takže som venovať veľa pozornosti na všetko, čo ľudia pýtajú alebo hovoria..
 
View previous replies…

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Som rád, že vám moja činnosť nejakým spôsobom pomohla. Vždy si spomeniem na časy, keď som začínal, a spomeniem si, že som si želal, aby mi niekto povedal takéto odpovede alebo poskytol usmernenie, takže sa o to snažím.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
To je skvelý človek! Im začína od nuly too.its bolo trochu mind boggling, moja hlava sa obracia na kašu z wikipedia a msds údajov cramming.i počítať o ďalších 6mesiacov nákupu všetko, čo potrebujem a štúdium a mal by som byť? Pripravený vyskúšať niektoré detské kroky synth.lol.damn som mal urobiť to pred 30 rokmi človeka! Lol.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Kurva sa mi páči, ako časom agregujete zariadenia. Najprv je to ako malý projekt, v ktorom chcete vyrobiť pervitín, ale potom sa to zmení na elitné tajné laboratórium so všetkými druhmi vybavenia, ktoré je jednoducho ohromujúce. Keď ľudia počujú tajné laboratórium, vybavia sa im tie zasrané pseudo laboratóriá na výrobu pervitínu, ale potom sa pozriete na svoje laboratórium a je to ako čo? Je to vôbec skutočné? Ako je možné, že toto nelegálne laboratórium vyzerá ako legálne...
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
ani si nie som istý, či mám v úmysle vyrábať, citujem, "pervitín", alebo či som dokonca dostatočne inteligentný. môj amazonský účet preletel strechou a renovujem svoj malý priestor, aby sa mi tam zmestilo všetko. čokoľvek môže byť návykové, dokonca aj bez "požadovaného účinku". uvažoval som o tom celé roky a dokázal som, že je to pravda. keby som to povedal psychiatrovi, označil by ma za úzkostnú poruchu Bogasa.Moje zámery sú veľmi zamerané v smere, ktorý by ostatní pravdepodobne pochopiť. pokiaľ ide o to, čo u povedal, možno priblížiť laboratórium z viac nadradeného stavu mysle robí veci oveľa viac legitímne pri pohľade, nie je naozaj sure.one vec je istá, žiadny zadok diery ma berú do'' žiadna loď scam''.granted''I dont mať produkt, ale im v možnom smere k niečomu! pozri moju odpoveď, ak u bude, na'' hnedá ryžová polievka'', u potom môže vidieť moje nepríjemné dilema.
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
Takmer všetko svoje sklo a laboratórne vybavenie som kúpil na amazone a sem-tam nejaké špeciálne veci z ebay. Som hobby (amatérsky) chemik už mnoho rokov, je veľa ľudí, ktorí to robia, nehovoriac o tom, že sklenený riad nepredstavuje pre DEA žiadnu hrozbu, jeho chemikálie sú zamerané na. Nikto sa nikdy nepýtal na nič, čo som kedy kúpil.

Ale čo sa týka nákupu chemikálií z Amazonu? Nepredávajú nič pochybné, takže je to celkom bezpečné. Zdá sa, že na ebayi je veľa mierne nelegálnych sračiek, ako napríklad jód, alebo sa občas objaví LiAlH4 alebo niečo podobné... Neviem, ako ti poradiť. Som si však celkom istý, že je to v poriadku. Niektoré spoločnosti sa asi pošmyknú, alebo to nemajú pohromade, menšie spoločnosti podľa mojich skúseností. Umožňujú vám kúpiť niečo, čo sa zvyčajne považuje za niečo, čo sa predáva len podnikom alebo sa neposiela na adresu bydliska. Napríklad nákup brómmetánu vyžaduje, aby ste mali licenciu takmer všade, kde som bol online, ale po dostatočnom hľadaní som našiel jeden, ktorý nevyžaduje licenciu, alebo ho nekategorizoval ako zlý chem.... alebo niečo podobné. Kupujem ho od nich len raz a nekupujem ho v takom veľkom množstve, aby som niekoho vystrašil, takže to pravdepodobne nebude problém (napríklad 250-500 ml jednorazovo). Ale na ťažké veci, ako sú chemikálie zo zoznamu 1 DEA, alebo čokoľvek, čo je organizácia pre vašu krajinu, zabudnite..... si dobre syntetizovať vlastné sračky. Takže pokiaľ ide o chemikálie, vtedy musíte byť strategickejší....

Som v jedinečnej situácii, mám to šťastie, že mám v blízkosti obchod s chemickými potrebami starej školy. Predávajú predovšetkým vysokým školám a miestnym podnikom. Odkedy je tu internet, nie sú príliš rozšírené. Strávil som tam však niekoľko rokov a spoznali ma len ako záhradného/amatérskeho/hobby chemika a chvíľu som to bol legitímne.... Takže keď prišiel čas, aby som sa dostal k zábavným veciam, získaval stredne ťažké veci ako dusitan sodný, borohydrid sodný a dokonca manganistan draselný, bolo to ľahké, boli ako "jasné, že tu máš, bav sa, čo robíš tentoraz?" **vlož dobre premyslenú lož a popíš reakciu, ktorá by sa použila v nejakej hlúpej veci na úrovni vysokej školy, ktorá z teba robí človeka, ktorý len stráca čas na niečo debilné** .... Nájdeš si svoju cestu.

Dajte si prečítať aj toto, aby ste získali nejaké základy. Jeho z 90. rokov, ale prístup je stále dosť podobný na to, aby bol stále určite relevantný.
https://alraziuni.edu.ye/uploads/pdf/Loompanics-The-Construction-And-Operation-Of-Clandestine-Drug-Laboratories.pdf
 
Last edited:

purple_rain

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Vďaka človeče, pozriem sa a pokúsim sa nájsť nejaké obchody s chemickými potrebami. Nachádzate sa v USA, pretože by som si vedel predstaviť, že takéto obchody sa dajú nájsť ľahšie ako tam, kde žijem v Európe.
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
áno, ja som..... Čína má všetko, aj keď... najmä sklo. sú na ebay veľa..
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
hej thanku za odpoveď. chlapec cítim sa ako pekelný idiot na fóre, ale som tu na dlhú trať. nevzdávam sa pre nič za nič, keď som dostal hlavu nastavenú na niečo.... nie som si istý, či by som to mal povedať alebo nie??.možno som sa vysmieval z forum.lol.but môj príbeh je ''''law vzal odo mňa v roku 2011 niečo'', čo som potreboval na fungovanie.Lekári nikdy nemali odpoveď a ja som len stratil trpezlivosť s tam ignorant selves.lol.im oveľa múdrejší ako oni, ale nie som si istý, že som dosť múdry na to!.len teórie mám, čo látka bola a posledné roky boli peklo sa snaží ''naháňať ducha, čo to bolo!Kupujem veci po kúskoch, ale je to drsné v tejto mojej krajine. moja myseľ sa mení na kašu zo všetkých údajov, ktoré do nej nasávam. smiech... mám určitú metódu svojho šialenstva, pokiaľ ide o to, čo kupujem ako prvé a čo študujem ako prvé.'''Ďakujem za odkaz man'''' čítam všetko v týchto dňoch!!!Možno som našiel chemickú mulicu, ako'' nikdy spať''' to povedal, milujem tento termín. moje amazonské nákupy sa zbláznili, človeče...smiech Napokon sa cítim ako skutočný osol, aby som tu položil otázky, som veľmi malá ryba v pekelne veľkom rybníku!!!
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Boli by ste prekvapení, čo všetko dokázali niektorí ľudia, ktorých by som považoval za idiotov. Mám na mysli, že aj jednoduchá pseudo varňa pervitínu je z hľadiska chémie dosť zaujímavá a zložitá.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Nákup reagencií zariadení je hlavnou úlohou každého laboratória. Je to veľmi dôležitá fáza práce, v ktorej môžete upútať pozornosť špeciálnych služieb kontroly liečiv. Reagencie a vybavenie si môžete objednať v Číne alebo kúpiť vo vašom regióne. Veľa závisí od krajiny, v ktorej pracujete. V blízkej budúcnosti sa pokúsim napísať návod na bezpečné zásobovanie laboratória potrebnými reagenciami a vybavením.
 

dazrich

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Ahoj, nový člen, prvý príspevok.
vo Veľkej Británii, neviem, či je to ešte k dispozícii na ebay, niekto, koho poznám, kúpil dusičnan draselný, prášok zo síry, potom o 2 mesiace neskôr delovú zápalnú šnúru.
Pozeral videá na youtube o výrobe čierneho prachu, a keďže prísady boli na ebay, myslel si, že ich nikto nebude sledovať, keďže nakupoval od rôznych predajcov a boli inzerované na iné použitie
keď si objednal delovú zápalnú šnúru, o týždeň neskôr mu do dverí vbehli rôzne orgány, ako napríklad polícia alebo pyrotechnici, a našli 76 g čierneho prachu.
4 roky za prechovávanie výbušnej látky!
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Pmk 13605 48 6 ak je kontrolovaný
PMK 28578-16-7 nie je kontrolovaný alebo je?
 

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
8
Points
8
Predpokladám, že 28578 nie je kontrolovaný, ale. chcem tiež vedieť, či je bezpečné kúpiť to v USA od dodávateľa ABio alebo 2cb labs..atď. sodiumborohidide tiež. koľko kilogramov alebo gramov môže ai ale v USA prosím, ak niekto vie to?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Mnohé z toho, čo som si prečítal vyššie, je fakticky nesprávne a iné veci považujem za nesprávne, ale sú to názory. Povedali ste prekurzory, ale vo vašom zozname boli rozpúšťadlá a reakcie. Čistý acetón kupujem v Dollar General za 3,50 USD/ 16 Oz s hotovosťou Kyselina sírová, kyselina chlorovodíková, chlórnan sodný, hydroxid sodný, xylén, toululín, petrolétera veľa ďalších chemikálií sa dá kúpiť v hotovosti v železiarstve, obchode s autodielmi a Walmarte. Niektoré z nich možno bude potrebné destilovať alebo extrahovať. Spoločnosť Amazon predáva nelegálne veci. Minulý mesiac som si z Amazonu kúpil gram harmalibu hcl. Majú aj sledované prekurzory. Ebay a Etsy tiež predávajú kontraband. Nebudem tvrdiť, že je to bezpečné. Všetko, čo môžete, kupujte v hotovosti alebo použite predplatenú platobnú kartu.
 

Mynoghra

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
1
Pomerne lacné! U nás sa dá zohnať len 60 % asi o 15 - 20 USD/liter :( a pravdepodobne vás zaradia na zoznam sledovaných osôb.
 

Mynoghra

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
1
Zostal som pri destilácii 30 % alebo menej OTC acetónu :( Nie je to lacné ani veľmi praktické, ale je to to, čo mám...
 
Top