Ako bezpečne objednať prekurzory/prístroje?

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Pmk 13605 48 6 ak je kontrolovaný
PMK 28578-16-7 nie je kontrolovaný alebo je?
 

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
8
Points
8
Predpokladám, že 28578 nie je kontrolovaný, ale. chcem tiež vedieť, či je bezpečné kúpiť to v USA od dodávateľa ABio alebo 2cb labs..atď. sodiumborohidide tiež. koľko kilogramov alebo gramov môže ai ale v USA prosím, ak niekto vie to?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Existuje najmenej 8 mechanizmov, ako prejsť od etanolu k acetónu. Môžete si uvariť vlastný etanol a destilovať ho a niektorými metódami sa vyrába kyselina etylacetátová alebo kyselina mravčia, ktoré sú rovnako cenné ako acetón. Namiesto toho, čo robíte teraz, by ste mohli variť chemikálie a predávať ich
 

Mynoghra

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
1
Vlastne ste mi otvorili oči pre úplne nový odbor! Urobím na to nejaký prieskum a ak zistím, že výnos je dobrý, určite sa pokúsim predať vám tu :)
 

Mynoghra

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
1
Mali by ste k dispozícii nejaký dokument/učebnicu/video/príspevok o syntéze?
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Laboratórne vybavenie je možné zakúpiť a nemá žiadne problémy.

Maximálny objem kvapalín 5 litrov
organické 2kl

Váš dodávateľ vám musí urobiť láskavosť a podať daňové priznanie za cenu, ktorá nepresiahne 30 usd, aby ste nemuseli platiť clo, a ak ho prekročí a zadrží náklad, zaplatí to, čo si vypýta, a je to, žiadny problém Ak sú kontrolované na výrobu liekov, závisí od krajiny a colných orgánov, ktoré sú dobre informované o všetkých výrobkoch. Až do bodu, keď bol schopný vyvážať moje výrobky bez problémov, pretože nemám ani spôsob, ako tieto výrobky odôvodniť.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Má niekto v Európe pozitívnu skúsenosť so stránkou made-in-china.com? Niektorí predajcovia inzerujú precs vrátane 28578-16-7 ako dodávané zo skladov v Európe.
 
Last edited:

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Akú máte peknú prezývku.

Klamú vám, ak je naozaj v Európe, prečo si ho nedohodnete, aby ste si ho vyzdvihli alebo vám ho doviezli za príplatok? To by som urobil ja, určite, ak pôsobia vo vašej blízkosti s takým dôveryhodným skladom a zamestnancami, mali by byť schopní dohodnúť stretnutie pre dôležitého klienta, nie?

To, čo sa naozaj stane po zaplatení, je, že dostanete sledovacie číslo, ktoré sa aktualizuje, keď váš balík prejde európskou colnicou, pretože majú dohody o zasielaní s európskymi spoločnosťami. Dokážete odhadnúť, čo sa stane, ak váš balík naozaj skontrolujú?

Je to rovnaké ako v prípade spoločnosti Aliex. Posielajú ho z Číny, ale doručuje ho DHL, myslíte si, že váš susedský kuriér práve vystúpil z lietadla?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Ťažko sa to vyjadruje. Ak by som vlastnil sklad plný kontrabandu, radšej by som sa so zákazníkmi nestretával osobne, ale posielal ho nejakou skrytou metódou platenou v hotovosti.

Ale máte pravdu. Vyzerá to príliš dobre na to, aby to bola pravda.
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
V LOKI môžete dôverovať svojmu priateľovi...
Nepísal by som to, keby som to nevedel naisto... žiaľ, väčšina čínskych dodávateľov väčšinou ani nemá výrobok na sklade a sú to jednoducho zásterky pre chemickú spoločnosť, ktoré zmiznú, ak sa dostanete do problémov, napokon si ani nemôžete byť istý, či je názov, ktorý vám dajú, skutočný, môžete hovoriť s "viacerými" ľuďmi, keď v skutočnosti len posielate správy na help desk...
Nesnažím sa šíriť negatívne pocity o našich čínskych partneroch, len hovorím, že by ste im mali poskytnúť rovnakú mieru dôvery a úprimnosti, akú ponúkajú oni vám, čo je nula. Nachádzajú sa v úplne inom svete, v ktorom pôsobia, a ak vás prichytia, budete na to sami. Ich utajenie sa ani zďaleka nepribližuje predajcom na strednej úrovni Dark Marketu a pôsobia prostredníctvom WHATSAPP, takže to by vám malo stačiť. Ak nedokážete prísť na to, ako sa s nimi vysporiadať a izolovať sa na 200 %, nemali by ste to robiť; rovnako ako v prípade temných trhov. LOKI mal raz pred rokmi pri nezhode s predajcom drog svoje dropy prepadnuté SWAT-om... LOKI sa smial, keď všetko, čo swat našiel, bola skupina ľudí, ktorí strieľali heroín... napriek tomu mal LOKI dobrý drop spálený, pretože použil možnosť escrow, keď predajca tvrdil, že balenie už bolo dodané. LOKI nevzniesol námietku, LOKI správne využil službu tým, že predĺžil čas.. LOKI bol označený za veľkého podvodníka, pretože neuvoľnil peniaze hneď! A LOKI by práve v tejto chvíli sedel vo väzení kvôli nejakému buzerantovi, keby LOKI nemal svoju prevádzku pod kontrolou. Dajte na moju radu, nikdy nemôžete byť príliš v bezpečí!

LOKI VIE
 

Promotion

See my products
Seller
Joined
May 28, 2023
Messages
3
Reaction score
6
Points
3
Ktoré produkty potrebujete?
Môžem vám poradiť, ako bezpečne objednať prekurzory.
 
Top