Kyselina hydrobrómová?

Rutherford

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 13, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň všetkým! Som tu nová. Som len začínajúci hobbyista, ktorý chce vstúpiť do sveta chémie.
Chcel by som vedieť, či niekto z vás pozná nejaký spôsob, ako syntetizovať prekurzory a-pvp (napríklad: 48% kyselina hydrobrómová, pyrolidín a valerofenón). keďže v mojej krajine je dosť ťažké ich získať, druhá vec je kúpiť ich online v zahraničí, ale keďže sú to kontrolované látky, je oveľa ťažšie ich získať.
Uvítam akýkoľvek názor alebo pomoc!
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
názor :- @Rutherford keďže ste vo svete chémie nováčik, moja rada bude, aby ste začali od základov stačí si kúpiť laboratórnu príručku, základné vybavenie a na youtube je nekonečne veľa prednášok aspoň si ujasnite základy inak ste mŕtvy ešte pred dokončením prvej syntézy.

pomoc :- jednoducho nemôžete všetko vyrobiť na svojom dvore, ak vyrábate niečo nelegálne, musíte si kúpiť niečo nelegálne.

Len sa nezabíjajte.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
dobre povedané muž
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
chce😐 vyrobiť 48% kyselinu hydrobrómovú, pyrolidín a valerofenón na svojom dvore.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
2HBr+H2O2=Br2 + 2H2O, jeho práca je dobrá, ale importan dobrá rovnováha kyselín, ak je nízka alebo vysoká reakcia sa zastaví
 

hustla

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 20, 2022
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
HBr - stačí zmiešať trochu KBr alebo NaBr so zriedenou kyselinou sírovou (asi 30-40 %) a všetko vydestilovať pri teplote 122-127 C. Získate 40 % HBr (hustota približne 1,38 g/ml). Použite prebytok kyseliny sírovej (asi 1,5-2,0-krát viac molmi). Používajte len zriedenú H2SO4, pretože v opačnom prípade získate niekoľko ml Br2 (brómu), ktorý sa destiluje pri teplote okolo 55-60C a to je veľký problém. Vyhnite sa za každú cenu látke pre amatérskeho chemika, pretože smrdí... TAK MOC.

pyrolidín -
Tiež vám radím - vždy si vyhľadajte videá o syntéze a všetky druhy opisov syntézy predtým, ako položíte otázku na tomto alebo akomkoľvek inom vedeckom alebo "vedeckom" fóre. Ľudia sa neradi pýtajú bez toho, aby ste sami hľadali. Pokúste sa tiež poskytnúť svoje zaujímavé myšlienky. A nepíšte hlúposti.

Valerofenón - bohužiaľ neexistuje spôsob, ako to urobiť bez ťažko dostupných alebo pracujúcich chemikálií. Musíte jednoducho vyrobiť valerylchlorid pomocou tionylchloridu alebo kyanurového chloridu. Existujú spôsoby, ako to obísť, ale jednoducho sa to nedá, pretože sú buď drahé, alebo nepredstaviteľne náročné na dodržiavanie.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Ahoj. som tiež nováčik, obdivujem vašu odvahu len tak hodiť túto myšlienku von. necítim sa byť kvalifikovaná na to, aby som vám poradila, som malá ryba vo veľkom rybníku. chcela by som"""" začať"'''tým, že sa skutočne oboznámim so všetkým potrebným. neviem, aké by mohlo byť vaše zázemie? môj cieľ je rovnaký. podarilo sa mi získať všetko tu na mojom mieste.ešte som neotvoril ani jednu fľašu!im inteligentný ako peklo, ale nie chemik podľa schooling.i strávil posledný mesiac cramming msds dátové listy a wikipedia v bad kinda way.another 6months štúdia, môžem byť blízko k otvoreniu fľaše....laugh....i myslím, že najlepšia rada, ktorú by som vám mohol povedať, je: baby steps man.wish I could offer more than that,good luck.....
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
HBr si môžete vyrobiť z NaBr alebo KBr je veľa návodov na youtube
 
Top