Som nováčik a chcem vedieť, ako spracovať liek skopolamín

Slender

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2021
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Počul som, že skopolamín je veľmi účinná droga a môže litterly ovládať ľudí, túto drogu je ťažké nájsť, ale mám rastlinu a nie je to ani vzácna rastlina problém je v tom, že veľmi málo ľudí vie, ktoré chemikálie sa majú používať, ak mi pomôžete, dám vám nejaké na skúšku tejto drogy, prosím, pomôžte mi
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
50
Points
18
Ani ja o tom veľa neviem, len som sa do toho začal začítavať.

Ale niektoré z nich vytvárajú hnedý prášok, ktorý je už dosť silný, v najčistejšej forme je to biely prášok, ale musím sa priznať, že som túto peknú drogu nikdy v živote nevidel.

Podľa viacerých správ nakopne okamžite a do sekundy ste high, po 20s-1min ste otvorení akýmkoľvek návrhom.

Prosím, nezabudnite, že centrum na rozlišovanie "dobrých a zlých" nie je rozbité, takže nemôžete jednoducho povedať "Zabite ich všetkých hneď" alebo "Podrežte mu hrdlo", musíte použiť pozitívnu formuláciu napr. "pomaly mu vrazte nôž do krku" a mali by ste byť veľmi konkrétni pri formulácii.

Vláda ho väčšinou používala ako náhradu za mučenie, používal sa ako akýsi "elixír pravdy" pri výsluchoch, ale "vycvičený používateľ" by to pravdepodobne do určitej miery dokázal prekonať.
Dnes sa používa pri väčšine tajných a nezákonných výsluchov gov, kriminálnikov a samozrejme niektorí ľudia ho používajú rekreačne, ale ťažko sa mi verí, že by si niekto mohol vychutnať takýto druh opojenia.
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
43
Points
18
Nie je to všetko, čo je v ňom uvedené. Považujte ho za mierne #4 heroínové opojenie pre skúsených.
Pre neskúsených jednorazový zážitok podobný hromadnej náhodnej konzumácii 4 gramov MDMA, pričom im bola počas celého zážitku odopretá voda na hydratáciu.
Na trhoch darknetu to stále ponúkajú predajcovia.
Jeden z nich sa volá Pendate.
Ten istý predajca predáva aj "pre istotu" teky na výrobu MDMA, DMT a skopolomínu.
 

NoNameNoSlogan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 25, 2022
Messages
25
Reaction score
13
Points
3
Existuje viac ako niekoľko miest, ktoré ju legálne predávajú online. V USA nepatrí medzi kontrolované látky. Nemusí sa získavať zo stromu borák. Mala by fungovať ktorákoľvek z rastlín rodu Datura. Napríklad rastliny Brugmansia Angel Trumpet. Je to jedna z najkrajších rastlín, aké kedy budete vlastniť. A domáce paničky, ktoré venčia svojich psov/deti, si ju neustále pochvaľujú.
 

Attachments

  • uSDbcUolBT.jpg
    uSDbcUolBT.jpg
    179.5 KB · Views: 786
Last edited:

Alojz

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 11, 2023
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Môžete si urobiť akontáciu na výrobu skopolamínu.
 

Psychotria Viridis

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 11, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
V skutočnosti ju veľa domorodých Juhoameričanov používa rekreačne a vraj si stačí urobiť čaj z kvetov alebo koreňov a máte halucinácie.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Som si istý, že ho môžete jednoducho namočiť do vody. Macerujte ho, namočte na niekoľko dní do horúcej vody a odfiltrujte vegetáciu. Voilà, skopolamínová polievka, ochutená pravdepodobne atropínom a hyoscyamínom. To, čo majú tieto rastliny typu Datura zaujímavé, je tropánová časť. Medzi ďalšie šikovné veci s jedným z nich patrí kokaín. Tiež celá kopa fenyltropánov, ktoré sú stimulantmi nervového systému. Existujú aj ďalšie zaujímavé tropány. Iste, môžete z nich všetko odobrať a urobiť z nich niečo elegantné. Tropán je hexánový a pentánový kruh zaháknutý do seba a zložený do lodičky alebo možno do stoličky. Mohlo by sa to prehadzovať sem a tam. Kto vie 🤷😂 je 5:33 ráno v nedeľu. V piatok som sa zobudil o 6:50.
 

Alojz

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 11, 2023
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Ďakujeme
 

Alojz

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 11, 2023
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Ďakujeme
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
nováčik a skopolamín v tej istej vete zvyčajne konverguje k smrti nováčika, takže naozaj dúfam, že máte len rastlinný materiál, z ktorého je veľmi ťažké získať, preto môžete mať šancu naučiť sa chémiu a vyhnúť sa intoxikácii, ale musíte mať naozaj šťastie.
 

Yugix

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 1, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Takže nedávno mi priateľ kúpil anjelskú trúbu (brugmansia suaveolens), chcel by som vedieť, ako extrahovať skopolamín na experimenty, ale to, čo sme zatiaľ získali, bol len halucinogénny čaj.

Vie niekto pomôcť?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1
Dobrý deň, áno:

Extrakcia skopolamínu z Brugmansia suaveolens

Sušená prášková nadzemná časť B. suaveolens (5,0 kg) bola ultrazvukovo extrahovaná v metanole (3-krát, vždy 10 l za 60 minút pri 50 °C). Po odstránení metanolu vo vákuu sa získal tmavý pevný metanolový extrakt (300 g). Tento extrakt sa potom suspendoval v 2 l destilovanej vody a postupne sa rozdelil dichlórmetánom a etylacetátom (vždy po 3 l), aby sa získal zodpovedajúci dichlórmetánový extrakt (30 g), etylacetát (12 g) a vodná vrstva. Etylacetátový extrakt sa zhruba oddelil na silikagélovej chromatografickej kolóne, pričom sa eluoval gradientným systémom rozpúšťadiel dichlórmetán/metanol (0 - 100 % objemu metanolu), čím sa získalo šesť frakcií (E1 - E6). Frakcia E2 sa opakovane chromatografovala na silikagélovej kolóne, eluovala sa izokratickým rozpúšťadlovým systémom etylacetát/metanol/voda (20/1/0,05, v/v/v), aby sa získali štyri frakcie E2A-E2D. Frakcia E2A sa naložila na chromatografickú kolónu s reverznou fázou C18 a eluovala sa metanolom/vodou (2/1, v/v), čím sa získal skopolamín (62 mg). Čistota izolovaného skopolamínu bola stanovená metódou HPLC-DAD a zistilo sa, že je 98,3 %.

Mai, Nguyen Thi. "Quantitative analysis of scopolamine in Brugmansia suaveolens by HPLC-MS method." J. Multidiscip. Eng. Sci. Technol 4 (2017): 8176-8179. http://www.jmest.org/wp-content/uploads/JMESTN42352392.pdf

Môj komentár:
Myslím, že na osobné rekreačné použitie sa môžete vyhnúť extrakcii prídavkom DCM a EA. Berte do úvahy, že pôjde o skopolamínovú extratriedu s inými alkaloidmi.

 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Buscopan obsahuje účinnú látku hyoscín butylbromid. Nie je to to isté ako hyoscínhydrobromid, čo je iný liek užívaný na prevenciu nevoľnosti z pohybu. Buscopan sa dodáva vo forme tabliet a je dostupný na lekársky predpis.

Z Google^, vyfajčite Buscopan a uvidíte, čo sa stane! Je to na vaše vlastné riziko, veci sú silné a smrteľné, Datura musí byť jedným z najhorších zážitkov, aké som kedy mal!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Počul som o lieku, ktorý sa používal pod názvom scobutyl, je to n-butyl scopolamonium bromid, kvartérna amóniová soľ používaná ako antiemetikum. Ale veľa šťastia pri jeho získavaní Fromm že!
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Jeho nie je extrakcia na tabletách, vy fajčíte rozdrvenú tabletu! vyskúšajte to bro a zistite to sami.
 

nujrc

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Príbehy o skopolamíne sú prehnané. Iste, každý môže byť v amnestickom zmätku zraniteľnejší a ovládateľnejší, ale nie je to také isté.

Ak to chcete robiť len kvôli konzumácii, nestrácajte čas. Môžete si ho jednoducho kúpiť. Je to bežný liek proti nevoľnosti v pomerne veľa krajinách, s niektorými ďalšími spôsobmi použitia.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Datura je iné zviera obsahuje viac ako skopolamín a fajčenie skopolamínu tiež nie je žiadna sranda. Pri fajčení sa tá butylbromidová skupina odštiepi a zásah fajčeného skopolamínu je ďalšia úroveň, ktorá vôbec nie je pre slabé povahy. choďte to vyskúšať a uvidíte, akí ste zraniteľní, alebo pre lepší pohľad na jeho účinky je mať priateľa, ktorý ho užíva "z vlastnej vôle", a vidieť, aké to má na neho účinky. potom mi povedzte, že vás to nenechá v stave zraniteľnosti. Môj kamarát objímal strom a hovoril mi, že je to jeho žena, dal by mi všetko, čo má vo vreckách, keby som sa ho opýtal.

Vždy som videl len ľudí, ktorí sa z toho zbláznili, a moja osobná skúsenosť s Daturou aj s fajčením tých tabliet je, že sa s drogami nezahrávajte, deti!
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
66
Reaction score
26
Points
18
Skopolamín? Tá látka je burundanga! Spôsobuje sugestibilitu a zabúdanie a delírium. Pri vysokých dávkach môže zabíjať. Protilátka je hydrobromid arekolínu!
U niekoho, kto konzumuje Arecoline Hydrobromide alebo betelové orechy, je menšia pravdepodobnosť, že ho burundanga ovplyvní. Navyše Arecoline Hydrobromide má kognitívne
kognitívne a nootropné vlastnosti a Arecoline Hydrobromide vám dodá opojenie. Stačí si zaobstarať Arecoline Hydrobromide alebo Kratom, ak sa chcete zhulieť. Dobre oblečený černoch na mňa raz použil burundangu a hovoril, že potrebuje pomoc, a veci sa zaprášili, stále hádzal viac prachu a podvádzal a bral peniaze. Je na nič! Hlúpy blbec! O tom, že si vzal časť peňazí, som sa dozvedela, až keď som išla zaplatiť do posilňovne. Možno dostanem Arecoline Hydrobromide, ak dostanem peniaze. Možno som mal niekedy niečo na ruke. To isté sa pokúšali urobiť môjmu bratovi a snažili sa mu predať falošné zlato, pričom opakovane hádzali prach a podobne. Nemal pri sebe žiadne peniaze, takže nedostali nič. Moja posledná bývalá priateľka zničila organickú chémiu a matematiku a stratila záujem, keď sa dozvedela, že beriem modafinil na ADHD a vďaka nemu som múdry a sústredený a že chcem byť farmaceutický chemik alebo výskumný chemik. Práve teraz potrebujem rýchlosť (amfetamín, etylamfetamín). Vďaka Modafinilu a Armodafinilu mi idú dobre vedecké a iné veci. Kratom ma núti piť menej etanolu (pitie alkoholu). Stratil som sústredenie na vedu a matematiku a môj život sa bez toho stal nenaplneným. Potrebujem matematiku a vedu, žiadne dievča by nemalo zničiť matematiku alebo vedu, alebo sú na nič! Možno sa raz budem môcť opäť venovať vedeckým veciam.
 

Jessica

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 8, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Teraz máme k dispozícii skopolamínový prášok.
 
Top