Som nováčik a chcem vedieť, ako spracovať liek skopolamín

jimmythomas

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Jan 15, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Zdravím všetkých. Aj mňa to zaujíma. Existujú dva typy, jeden, ktorý ťa robí vysokým, a druhý, ktorý umožňuje iným, aby ťa ovládali? Určite by sa mi hodilo objasniť, ktorý je ktorý. A ak by som chcel nechať partnera, aby ma ovládal, ako by som mohol vedieť, koľko mám vdýchnuť, aby ma to nezabilo? Tak veľmi ma zaujíma všeobecná.. A @Jessica, aký druh predávate a je ešte k dispozícii? Na tvojom profile sa píše "nekupuj odo mňa..". 💀 😂

Ďakujem!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Ak vám niekto na tomto fóre ponúka niečo na kúpu a je tam napísané "Nekupujte odo mňa", potom je to s pravdepodobnosťou 99,9 % podvodník. Ak niekto odmietne eskont, so 110 % pravdepodobnosťou ide o podvodníka.
Prosím, používajte hlavu.
 

Dawn_Shergill

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 8, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Podľa toho, čo som videl, u je potrebné zvážiť druhy datura, ako sú datura stramonium a datura metel. Tieto druhy sú prodminantné s alkanoidom skopolamín hydrobromid. Tieto druhy sa vyskytujú v Indii a Kolumbii. Vzhľadom na to, že hydrobromid skopolamínu je dominantným alkanoidom v ich miestnych druhoch, zločinci v Kolumbii nepotrebujú raketovú vedu na izoláciu hydrobromidu skopolamínu od iných alkanoidov, preto na extrakciu alkanoidu používajú len maceráciu, takže aj keď je kontaminovaný inými alkanoidmi, ako je atropín, hyoskamín atď.

Záver:

- Uistite sa, že semená z Datura Stramonium alebo Datura Metel

- Môžete použiť len maceráciu, pretože izolácia hydrobromidu skopolamínu nie je v skutočnosti potrebná, keďže je to už dominantný alkanoid

Poznámka: Tieto informácie sú príkladom skopolamínu, ktorý používajú zločinci na manupiláciu a páchanie trestných činov, a nie je určený na lekárske alebo farmaceutické účely. Presné dávkovanie, ktoré má niekoho ovládať s minimálnymi vedľajšími účinkami, nie je potvrdené, pretože účinky halucinogénnych látok sa líšia od človeka k človeku, preto je najlepšie nezneužívať ho v takej miere, ktorá by mohla spôsobiť ťažkú otravu alebo smrť.
 
Top