Defendant found to be a scammer Hovorím vám, aby ste sa snažili vyhnúť nákupu od wendy

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Je zrejmé, že túto situáciu je potrebné riešiť. Viem však, že ste zodpovedný kupujúci a vždy si veľa a často beriete. Mám len jednu otázku, prečo ste nepoužili úschovu?
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Neakceptovala eskortu pre tento produkt
 
View previous replies…

Thor369369

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 14, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
žiadny problém, pretože som nič nekúpila,keď odmietla eskont, kupujem len s eskontom. bola to len informácia, že neakceptovala eskont pre 5CL
 

CaptainSandoz

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Apr 23, 2023
Messages
20
Solutions
1
Reaction score
60
Points
13
Deals
44
To isté platí aj pre mňa v prípade 125 g D-LAME. Ak nemáte prístup k NMR, neprepošlú vám ho, aj keď predložíte dôkazy testom bodov topenia činidiel, fyzikálnych a chemických vlastností všetkých produktov (iniciály a vyrobené ďalej v reakciách€
) a to im nestačí, musím čakať týždne na výsledok identifikácie sračiek, ktoré mi poslali. Ak nemáte prístup k NMR, neriskujte, že prídete o K€, a ak máte, naozaj chcete stratiť týždne a platiť za analýzu, ktorá sa má znovu poslať ? A to sa bavíme len o 125g, oni predávajú kg a nechcú toto množstvo preposielať a žiadajú od vás, aby ste si kúpili viac, aj keď ste naozaj pravidelný odberateľ niekoľko tisíc EUR mesačne. 🤣 Varovanie budete podvedení čoskoro alebo neskoro. Nepotvrdzujte eskont, kým nebudete mať plne otestovaný každý jeden produkt.
 

CaptainSandoz

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Apr 23, 2023
Messages
20
Solutions
1
Reaction score
60
Points
13
Deals
44
@Quantik dokážeš tvoriť vety, ktorým každý rozumie, alebo si rád vypočuješ len svoje rozprávanie ?
 

LeiTruth

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 12, 2023
Messages
11
Reaction score
7
Points
3
Toto môže byť veľmi neskorá odpoveď. Musím sa opýtať, komunita ako celok.

Prečo by ste pri takejto veľkej anonymnej objednávke nepoužili úschovu?
Tiež ma potešilo, že som sa dozvedel, že BB má teraz trhovisko.

Aj keď celé to, že mám zapnutú javu, je akýmsi zabijakom radosti a bráni mi v nakupovaní alebo predaji.

Mám však svoje vlastné zásoby nelegálnych dobrôt, ktoré by som tu mohol vymieňať za rozumnú konkurenčnú cenu, pretože sa rád delím o nepochopený liečivý tovar, teraz dostupný s technológiou zameranou na ochranu súkromia, ktorú Tor, XMR a PGP šifrovanie ponúka masám.
 
  • Like
Reactions: vis

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Haha, povedzte to Rossovi Ulbrichtovi!!! Doslova Steve Jobs o tom, ako predávať drogy. Vzal niečo, čo už existovalo, a urobil z toho niečo, o čom vedel KAŽDÝ.
Nerád to hovorím a vadí mi, že ho dostali s tým obvinením z kingpinu - je to šialenstvo, keď všade inde na internete hoster nezodpovedá za to, čo ostatní zverejňujú.
Vďaka nemu sa nákup drog stal bezpečnejším, a to v mnohých ohľadoch, od toho, že nemusíte fyzicky komunikovať s ľuďmi, až po to, že ľudia teraz majú tendenciu súťažiť v kvalite a cene, čo robí veci bezpečnejšími.
Samotný fakt, že už nikdy neuvidí slobodu (je smutnou realitou, pretože USA NEPREHLIADNÚ, KEDY SA MÝLIA).
To je to, čo dostane za pomoc takmer všetkým z vás nájsť novší, bezpečnejší spôsob obchodovania.
je to FUCKING SAD stav vecí - po tom, čo som si odsedel 4 roky vo väzení v Spojenom kráľovstve, mi to buď dalo, alebo zhoršilo moju základnú poruchu osobnosti, pretože som strávil toľko času sám.
Naozaj s ním cítim, aj keď to bola hlúpa chyba, kvôli ktorej ho chytili, vytváral niečo výnimočné a bol naozaj na samom pokraji priepasti predaja drog na internete.
bol to buď Silk Road, alebo BMreloaded - STÁLE by ma zaujímalo, kto bol hostiteľom BMreloaded, pretože nikdy nikoho nepodviedol, ani keď ho zatvorili - správne, zo strachu po tom, čo Ulbrighta chytili! Musel zarobiť toľko BTC, keď sa cena zbláznila po tom, čo Silk Road padol...
Dobre, asi to bolo opravené do prdele pre bezpečnostné problémy a dostal by ddos'd V sekunde, ale aj tak, je to myšlienka slobody na internete, za ktorú nakoniec bojoval. To a menej "zlých" drogových obchodov. Je to smutné
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Pretože niektorí dodávatelia niektoré tovary nepredávajú s úschovou a @Wendy Dreamer nechcel tento produkt predávať s úschovou, @Vivian Rose rovnako nechce tento produkt predávať s úschovou.
 
  • Wow
Reactions: vis

CaptainSandoz

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Apr 23, 2023
Messages
20
Solutions
1
Reaction score
60
Points
13
Deals
44
Mne osobne bola na konci preložená falošná d lama s pravou
 
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top