Defendant found to be a scammer @irisHe906 - whwingroup 20000$ cheat

Albert13

Don't buy from me
Member
Joined
May 15, 2024
Messages
11
Reaction score
0
Points
1
Rovnaká situácia je aj v prípade Lily
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
IrisHe, prezentoval si sa celkom pekne a tvoja ponuka bola rozumná, kým som nepočul túto podvodnú pravdepodobnosť... no ak si spomínaš na asasína menom Boris, môžem povedať, že poslať mu vzorky zadarmo, pretože zaplatí dopravu a všetko, čo by mohlo byť tvojím spôsobom, ako sa zdržať v podnikaní. Dobre si uvedomujem vaše preferencie, ale požiadali by sme o nejaké materiály vo väčšom alebo menšom množstve vzoriek a na oplátku sľubujeme možnosť pokračovať v tom, čo ste začali robiť, pokiaľ sa nevrátite k podobnému správaniu. Nemôžem sľúbiť, že to tu dokážem, ale stále môžete mať solídnu šancu. Vzhľadom na to, že o vás nikdy nebude počuť slovo podvod. Mám kontakty, ktoré by mali väčší záujem o to, čo ponúkate. Takže premýšľajte o tom, čo sa dá ušetriť vo viac či menej vzorovej forme. Keďže ste o 20K$ bohatší ako ja (sľubujem, že bojujem s kŕmením kvôli výdavkom na laboratórium), nebudem od vás žiadať žiadne prehnané veci. Ľudí, ktorým ukážem múdrosť, ktorú musia urobiť, určite preps naučím a navrhnem vás ako dodávateľa. Ak budú výrobky zodpovedať našim štandardom a tie nie sú naozaj vysoké.
 

Brinda

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 6, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Nie som si istý, ako ďaleko sa môžu ohýbať pravidlá na tomto fóre, ale táto "spoločnosť" ma v minulosti podviedla aj o 10 000 dolárov. Som typ človeka, ktorý si drží zášť, a nemám rád, keď mi niekto ukradne peniaze.
Bolo by odo mňa príliš ďaleko, keby som sa pokúsil dosiahnuť ich obvinenie do Spojených štátov z obchodovania s drogovými prekurzormi a ich distribúcie? Pochybujem, že by sa niekto s takýmto výsledkom príliš hneval. Viem, že sa to už stalo niekoľkým iným minulým čínskym dodávateľom, ale v tomto prípade obžalovaný pokračuje v kradnutí peňazí od členov fóra. Zdá sa, že obžalovaný nevie, že dostatočné pichanie do osieho hniezda vás uštipne. Na tomto fóre je veľa ľudí, ktorí by urobili oveľa horšie ako ja, keby sme sa ocitli v tejto situácii. Nebudem robiť nič, kým admin alebo dostatočný počet členov nerozhodne, že je to primeraný trest pre tohto predajcu. Upozorňujem, že nemôžem zaručiť, že to bude fungovať, ale ak to získa dostatočný počet súhlasov, pokúsim sa o túto úlohu.
Ak má niekto iné možnosti, prosím, odpovedzte na túto správu.
Ďakujem
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Táto spoločnosť už bola na fóre zablokovaná. Môžete si robiť, čo chcete. Niekedy môže byť obchod s liekmi krutý k tým, ktorí neplnia záväzky, to je normálne.
 
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top