Question Je stránka https://whwingroup.com legitímna?

Ignorance_is_bliss

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Je spoločnosť Wuhan WinGroup Pharmaceutical dôveryhodným predajcom chemikálií? Toto je pomerne jednoduchá otázka, ale stále si nie som istý. Majú ponuky v zoznamoch a tvrdia, že ponúkajú eskontné objednávky tu cez BB.

Ale stále mám problém nájsť o nich dostatok informácií. Na celom BB fóre je len jediné vlákno, ktoré sa pýta práve na túto otázku a len jediný člen, ktorý v podstate rok nebol aktívny, teraz tvrdí, že sú legitímni. Aj ich sortiment je neuveriteľný, ponúkajú takmer všetko, na čo si spomeniete, a to je presne môj názor. Znie to jednoducho príliš dobre na to, aby to bola pravda, však?

Má niekto skúsenosti s týmto predajcom chemikálií? Prišla vám objednávka v poriadku a dostali ste to, čo ste si objednali?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Pevne v to verím. Budete im musieť poslať správu cez telegram alebo niečo podobné. Hovoril som s nimi. Nemajú čo získať, ak akceptujú úschovu a nie sú. Nedokázal som sa s nimi dohodnúť, ale ak by sa ma snažili ošklbať, povedali by áno na všetko.
 

J03703

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Objednával som si u nich niekoľkokrát rok predtým, ako som sa pripojil k BB, hovoril som s "Jessy", Im nie je isté, či je tu členom.
Hlavne BDO, ale aj P2NP.
2-bróm-4'-metylpropiofenón,
Borohydrid sodný,
a CAS: 13803-74-2.

Prijaté všetko bez problémov a zaslané 🇦🇺
 

Jeissychem621

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
3
Reaction score
14
Points
3
Deals
3
Ahoj

Konečne.

Nevedel som, že si tu s bbgate, a od apríla som stratil tvoju odpoveď na threema.

Práve teraz máme aj austrálsky sklad, lacnejšiu cenu a rýchlejšie dodanie.
 

J03703

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Poslednú objednávku som urobil tuším v apríli? Jediný dôvod, prečo som u nich prestal objednávať, je, že som našiel miestny zdroj pre BDO, ktorý bol lacnejší a rýchlejšie dodanie.
 

Wheax

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
15
Reaction score
41
Points
13
Sú dôveryhodné? Rozmýšľam o tom, že si od nich tiež objednám.
 

Iris HeScam

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 7, 2023
Messages
28
Reaction score
18
Points
8
Deals
8
Diskutovali ste už niekedy s našou spoločnosťou, pane?
 

Jeissychem621

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
3
Reaction score
14
Points
3
Deals
3
@labrat23 Predávame len prekurzory, žiadne hotové materiály, musí ísť o nejaké nedorozumenie.

Takže namiesto toho, aby ste sa sťažovali tu, lepšie fo vás kontaktovať obchodného zástupcu na vyriešenie situácie.
 
Top