Existuje dôvod, prečo sa pri amfetamínoch uprednostňujú sulfátové soli

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Zmiešal som acetón s kyselinou sírovou
Nie sú v ňom žiadne nečistoty, je to skvelý produkt
 
View previous replies…

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
no hes má pravdu, je to také biele vláknité svinstvo. nezdá sa, že by sa rozpúšťalo vo vode. Ak necháte síru v acetóne dostatočne dlho vo vysokých koncentráciách, tiež sa zmení na červenú.... aspoň u mňa sa to stalo...
 
View previous replies…

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Dlhé obdobie som sa snažil získať zmes acetónu a kyseliny sírovej na solenie a jediným spôsobom, ako zabrániť tvorbe mesilátov (červenej farby a príšerného zápachu), bolo použiť mraziaci studený acetón a kyselinu, ale aj pri maximálnej opatrnosti sa po chvíli (pár hodín) sfarbil do červena. Moje skúsenosti potvrdzujú to, čo hovorí w2x3f5, že zmes kyseliny sírovej a IPA je na solenie oveľa lepšia.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
246
Points
43
Amfetamín monofosfát sa musí pripraviť titráciou vo vode, požadované ph je 5 až 6. Monofosfát sa nedá pripraviť v alkohole, pretože keď sa pridá kyselina fosforečná 75 alebo 85 %, na tom nezáleží, ako je alebo v alkohole k báze v alkohole, nastane bod, keď sa celý Amph zrazu zmení na bublinky a už neprijíma žiadnu kyselinu. Takže máte zmes polyfosfátov . Nie je problém túto bublinkovú hmotu vysušiť a bez problémov sa vysuší a môže sa konzumovať a nie je zlá, ale nie monofosfát.
Monofosfát, ktorý sa dá vyrobiť pridaním vody a potom zriedenej kyseliny fosforečnej do bázy v nepolárnom rozpúšťadle a potom z obidvoch zmiešajte svätú sračku, má tú výhodu, že je oveľa viac rozpustný vo vode ako polyfosfát a tiež viac ako síran. Táto vyššia rozpustnosť znamená lepšiu biologickú dostupnosť a má o niečo rýchlejší nástup ako ostatné soli. Hovorí sa, že ju prekonáva len uhličitanová soľ, ale nikdy som sa ju nepokúšal vyrobiť.

Keď teraz vyrobíte monofosfát vo vode, stane sa niečo, čo vás vyruší ako prvé: Pri pridávaní kyseliny fosforečnej najprv uvidíte, ako z roztoku vypadáva soľ, a to vás poteší. Keď pridáte viac kyseliny, zrazu sa všetka soľ rozplynie! - opäť zmizne! Na rozdiel od kyseliny sírovej, kde je to zlé, je to presne to, čo chcete pri soliach kyseliny fosforečnej, pretože chcete tú s najlepšou rozpustnosťou vo vode. Ktorú získate pri ph 5 až 6 a po oddelení a odparení vody.

Červené zafarbenie, ktoré sa objaví pri pridaní príliš veľkého množstva kyseliny, nie je spôsobené kyselinou alebo amfetamínom, ale nečistotami, hlavne P2P a mierne zásaditými nečistotami, ktoré sa dostali do procesu. P2P pekne prechádza parnými destiláciami a A/B postupmi, pretože je amfotérny v prítomnosti zásad a kyselín, špeciálne so zásadami, povedzme, že sa náhle stáva rozpustným vo vode v oveľa väčšom rozsahu.
Skutočne čistá amfetamínová báza nemení farbu bez ohľadu na to, koľko kyseliny pridáte. Žiadny z protokolov po reakcii, ktoré som tu videl, nevytvára skutočne čistú amfetamínovú bázu, a tak čítanie o probléme so zmenou farby (z ružovej na červenú) nie je vôbec prekvapujúce.
 
View previous replies…

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Je to v rozpore s postupom uvedeným v Encyklopédii farmaceutickej výroby, ktorý používa alkohol, ale absolútne to zodpovedá všetkým mojim praktickým pozorovaniam. Soľ tiež robí akt miznutia aj v IPA z vody v H3PO3, čo je, keď prestanem pridávať kyselinu. Tiež je dobré vidieť, že po všetkých tých... desaťročiach stále publikujete.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Acetón funguje oveľa lepšie, vychádza z neho dobrá pevná soľ, bez soplíkov. Osobne som si to overil ešte v roku 2005)))
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Pokiaľ ide o p2p a farbenie, podporím. to je pravda. Nečistoty p2p a jeho derivátov dávajú farbu v dôsledku vedľajších produktov, to je aj prípad syntézy p2np a p2p, amín po frakčnej destilácii vo vysokom vákuu sa pri použití prebytku kyseliny nefarbí, čistá báza amínu je úplne bezfarebná a priehľadná.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
246
Points
43
No je možné, že monofosfát môžete vyrobiť v acetóne, nikdy som nepovedal, že mnou opísaná metóda je jediná.
Ale pre zvedavosť, prečo "oveľa lepšie"? V mojich očiach je nanajvýš otázkou osobného vkusu, akú metódu človek uprednostňuje.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Jednoduchá príprava a izolácia, aminofosfáty sú veľmi zle rozpustné v acetóne, ľahko sa sušia.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
246
Points
43
Pekne vysvetľujete, prečo pridaním H2PO4 k aminovej báze v acetóne NEvznikne monofosfátová soľ. Keďže teamín odpadne ako nerozpustnejšia soľ pozostávajúca z fosfátov zložených z jednej molekuly kyseliny ohosforečnej a niekoľkých molekúl amínu, táto soľ nebude ďalej reagovať bez ohľadu na to, koľko H3PO4 pridáte.
Monofosfát znamená presne jednu molekulu amfetamínu na jednu molekulu kyseliny fosforečnej a to sa nedá dosiahnuť vami opísanou metódou.

Nebudem to ďalej zdôrazňovať, to je môj posledný komentár k tejto veci, nemám na to nervy ani čas, prepáčte.

Všetko najlepšie, veľa šťastia a príjemné varenie! ;)
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Túto metódu som použil v roku 2005 a osvedčila sa výborne. je vašou vecou, či sa tak stane alebo nie. Je to moja prax a niekoľko laboratórií. Veľa šťastia na vašej náročnej ceste. Monofosfáty sú na rozdiel od iných fosforečných a amfetamínových solí veľmi zle rozpustné v acetóne.
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Prečítal som si vlákno a na príjmy to, čo ste povedali v jednoduchých krokoch,
Ak by som mal čistú parne destilovanú amfetamínovú bázu, napríklad 100 ml. Koľko rozpúšťadla potrebujem a aký druh?
Acetón by nefungoval, keď použijem H3PO4 a koľko kyseliny fosforečnej musím nakvapkať?

Nechcem, aby niekto pral špinavé prádlo, ale pomohlo by mi to pochopiť proces s konkrétnym príkladom, vďaka.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Ak je vaším cieľom kryštalizácia, môžete ju ísť zmiešať s acetónom alebo metanolom, kde by som odporúčal acetón, ktorý potom nakvapkáte na soľ s kyselinou sírovou
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Vďaka, takže musím zmiešať čistú bázu s takým suchým acetónom v pomere 1:1 a potom do nej nakvapkať môj 85% H3PO4, kým nedosiahne PH 5-6? Nerozumiem príspevku @OrgUnikum "Monofosfát, ktorý sa dá vyrobiť pridaním vody a potom zriedenej kyseliny fosforečnej do bázy v nepolárnom rozpúšťadle a potom z oboch premiešať svätožiaru, má tú výhodu, že je oveľa viac rozpustný vo vode ako polyfosfát a tiež viac ako síran." Keď musím pridať vodu. Myslel som, že voda a A-olej ovplyvňujú výťažnosť? A koľko vody?
 

Mohammed_Lee

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
44
Reaction score
8
Points
8
Dobrý deň a v prvom rade veľké poďakovanie za aktívnych členov tohto fóra. Bez vás by som sa nedostal do bodu, v ktorom som!
Môj problém: mám dostatok (starej) kyseliny sírovej presne na jednu dávku. Problémom je, že v priebehu času dostala žltú farbu. Môžem to použiť? (Nemôžem zohnať novú)
Ale mám dosť kyseliny fosforečnej @orgUnicum:

"Monofosfát, ktorý sa dá vyrobiť pridaním vody a potom zriedenej kyseliny fosforečnej do bázy v nepolárnom rozpúšťadle a potom z obidvoch premiešať svätožiaru, má tú výhodu, že je oveľa viac rozpustný vo vode ako polyfosfát a tiež viac ako síran."

Môžete mi povedať pomer zmesi voda:zásada a voda:pkyselina horečná? Tiež som dostal n Hexan je vhodný ako nepolárne rozpúšťadlo?

S pozdravom
 

Mohammed_Lee

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
44
Reaction score
8
Points
8
Mám ďalšiu otázku týkajúcu sa mojej prvej vlastnoručne vyrobenej dávky (pravdepodobne nie) amfetamínfosfátu a rozhodol som sa ju uverejniť namiesto otvorenia nového vlákna. Vyrobil som ho metódou P2NP HgCl a všetko vyzeralo dobre. Amalgám; reakcia po pridaní RM. Jediné, čo som urobil zle, bola kontrola teploty počas redukcie (myslím, že som to niekedy nechal príliš horúce. Ale po 24 hodinách som dostal 2 nhice vrstvy dekantoval hornú a oddelil posledný kúsok pomocou oddeľovacieho lievika.
Skrátka, nakoniec som mal 85 g čohokoľvek (z 10 g P2NP). Ak má niekto nápad, čo sa pokazilo a ako sa tomu vyhnúť, budem veľmi rád za odpoveď. práve teraz robím svoju druhú dávku, kde sa amalgámová časť nepodarila (prvýkrát s cofffegrinderom, ktorý sa počas procesu pokazil.
Ak má niekto nápad na otázky v mojom poslednom príspevku: dajte mi prosím vedieť.. Musím dokončiť tretiu dávku do pondelka ráno, pretože som ju zaregistroval na analýzu a chcem aspoň jednu úspešnú dávku.

thx vopred,
lee
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Získali ste zmes anorganických solí, takže nevidím žiadnu zmienku o tom, že ste použili alkáliu na získanie bázy bez amínov. Neviete, čo robíte, je to nebezpečné.
 

Mohammed_Lee

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
44
Reaction score
8
Points
8
Nie, toto by malo byť len krátke zhrnutie, keďže som mal trochu stres. Postupoval som podľa viedeoguide a strávil som hodiny na tomto fóre čítaním príspevkov o tejto syntéze. to be accured: Samozrejme, ale zmes v kadičke, čakal ~ 20 a potom som pridal NaOH sollution, kým som nedosiahol ph 11 (dostal by som 2 vrstvy bez alkanizácie?)
Nejaké nápady, čo sa pokazilo?
 

Mohammed_Lee

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
44
Reaction score
8
Points
8
Má niekto nápad, ktorá chyba to mohla spôsobiť? v ktorom kroku syntézy som urobil chybu?
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Napíšte podrobne, čo ste robili, aké činidlá ste použili, čo ste pozorovali. ako vám môžeme porozumieť, ak uvádzate malé informácie.
 
Top