Prieskum miestneho trhu s liekmi

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666

Fórum BB angažuje aktívnych výskumníkov na komerčnom základe, aby vykonali analytickú prácu na štúdium miestnych trhov s liekmi.

Štúdia pozostáva z týchto bodov:

1.Legislatívny rámec krajiny (s odkazmi na zdroje)
1.1 Zoznamy nelegálnych drog;
1.2 Zoznamy kontrolovaných chemických látok (drogových prekurzorov);
1.3 Sankcie za reklamu internetových obchodov, ktoré predávajú nelegálne drogy;

2. Charakteristika drogového biznisu vo vašej krajine
2.1 Zostavenie zoznamu miestnych internetových predajcov a návštevnosť ich webových stránok;
2.2 Obľúbené trhoviská vo vašej krajine a analýza ich stránok/návštevnosti;
2.3 Reklamné kampane, ktoré vedú predajcovia drog vo vašej krajine (aspoň 3 príklady s odkazmi na médiá);
2.4 Zhromažďovanie údajov z otvorených zdrojov na oficiálnych webových stránkach o trestnej činnosti v oblasti obchodovania s drogami (počet zatknutí/záchytov za posledné 3 roky). Uvedenie minimálnych a maximálnych trestov za predaj, nákup a držbu nelegálnych drog;
2.5 Nelegálne populárne drogy vo vašej krajine (aké nelegálne drogy sú vo vašej krajine populárne a kde sa dajú kúpiť online/offline)+veľkoobchodné a maloobchodné ceny látok;
2.6 Legálne populárne drogy vo vašej krajine (aké populárne drogy sú vo vašej krajine legálne a kde sa dajú legálne kúpiť online/offline)+veľkoobchodné a maloobchodné ceny látok;

3 Charakteristika offline obchodu s drogami vo vašej krajine. Zoznam všetkých známych geografických bodov, ktoré sú lákadlom pre užívateľov drog, a vysvetlenie, prečo sa tak stalo.

4. Komplexný zoznam tematických a blízkych tematických webových stránok/telegrafických skupín alebo kanálov/komunít v službe Discord alebo akýchkoľvek iných sociálnych sietí, ktoré pokrývajú správy týkajúce sa užívania drog a obchodu s drogami vo vašej krajine.

5. Zoznam najznámejších anonymných spôsobov nákupu kryptomien vo vašej krajine. Zoznam populárnych platobných systémov používaných podvodníkmi a drogovými dílermi. Všeobecný odhad kryptomien používaných na nákup drog. Údaje o možnosti nákupu drog offline od pouličných dílerov za kryptomeny?

6. Prítomnosť akýchkoľvek služieb doručovania nelegálnych drog do domu vo vašej krajine; ak áno, uveďte odkazy na takéto služby.

7. Opíšte portrét priemerného užívateľa drog a priemerného drogového dílera.
8. Poskytnite informácie o online a offline obchodoch, ktoré predávajú vybavenie a chemikálie jednotlivcom (aj jednoduché chemikálie).
9. Ako sa nelegálne syntetické drogy dostávajú do krajiny? Dovoz hotových výrobkov z iných krajín alebo domáca výroba.
Poskytnite dôkazy pre závery vyvodené pri odpovedi na túto otázku.


Položky štúdie nie sú vyčerpávajúce, ale sú povinné. Zhotoviteľ ju môže doplniť vlastnými časťami. Venujte osobitnú pozornosť skutočnosti, že všetky údaje uvedené v štúdii musia byť potvrdené inými zdrojmi informácií. Nemôžete napríklad napísať, že "V krajine A je 60 % drogovo závislých, pretože je to len môj predpoklad".


Krajiny, ktoré sú predmetom záujmu:
Spojené kráľovstvo a všetky krajiny EÚ

Odmena za úplnú a komplexnú štúdiu nemôže byť nižšia ako 1000 USD, používateľom, ktorých štúdie budú vyhodnotené ako najpresnejšie a najkomplexnejšie, môže byť ponúknutá stála práca v štábe BB Fóra s mesačným platom 1000 USD. Na napísaní štúdie sa môže spojiť niekoľko používateľov. Ak sa rozhodnete pre tento výskum, nezabudnite, že časový limit nemôže byť dlhší ako 7 dní. Ak túto lehotu nedodržíte, budeme angažovať iných vykonávateľov.

Ak chcete pre nás tento výskum urobiť, napíšte mi prosím súkromnú správu. Platba za výskum sa uskutoční do 5 dní po vypracovaní správy, pretože potrebujeme čas na kontrolu všetkých údajov. Administratíva fóra si vyhradzuje právo zverejniť váš výskum vo svojom mene, ak to bude považovať za potrebné.
 
Last edited:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Krajiny, pre ktoré sa štúdia už realizuje:

Krajiny, ktoré sú predmetom záujmuZačatý výskumZodpovedný za výskumUverejnený výskum
Spojené kráľovstvo28. marca 2024@LazZzZz
Španielsko27. marca 2024@craris100
SlovenskoHľadá sa výskumník
Rumunsko28. marca 2024@Huey Freeman
Francúzsko28. marca 2024@Francúzsko @MagicshroomŠtúdia trhu s drogami
Poľsko29. marca 2024@mescalito10 Analýza trhu s liekmi [Poľsko]
NemeckoHľadá sa výskumný pracovník
Bulharsko2. apríla 2024@Dr. X
Litva11. apríla 2024@magnesium_sulphate [LITVA] Štúdia trhu s liekmi
LotyšskoHľadá sa výskumný pracovník
DánskoHľadá sa výskumník
MaďarskoHľadá sa výskumný pracovník
BelgickoHľadá sa výskumný pracovník
EstónskoHľadá sa výskumný pracovník
Česká republika26. apríla 2024@mescalito10
Fínsko13. apríla 2024@pap.pine
HolandskoHľadá sa výskumník
TalianskoHľadá sa výskumný pracovník
GréckoHľadá sa výskumný pracovník
PortugalskoHľadá sa výskumný pracovník
ŠvédskoHľadá sa výskumný pracovník
SlovinskoHľadá sa výskumný pracovník
ChorvátskoHľadá sa výskumný pracovník
 
Last edited:

hardmann

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 19, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Deals
2
Musíte zhromaždiť veľa informácií, nechajte ma robiť si poznámky a pokúsiť sa prispieť čo najviac
 
  • Like
Reactions: vis

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Rád by som pomohol, ale rozsah je veľmi veľký a samotné USA sú veľmi rozsiahle a rôznorodé. Päťdesiat štátov je prakticky 50 krajín. Samotná Aljaška by bola 18. krajinou zoradenou podľa veľkosti. KALIFORNIA by bola sama o sebe 5. najväčšou ekonomikou zo všetkých krajín! Texas má väčšiu ekonomiku ako Rusko Kanada alebo Francúzsko. Dea je postrachom sveta neexistuje absolútne žiadna hlavná reklama na nelegálne drogy. Aj napriek tomu má trh s nelegálnymi drogami v USA odhadovanú hodnotu až 750 miliárd dolárov ročne . Drogové kruhy sú často etnické a tiež úzke. Na kúpu kokaínu si musím zohnať černocha. Pre pervitín pošlem Mexičana. Nežartujem. poznám ľudí, ale existuje absolútne pravidlo, že ho nesmiem predať belochovi. Kaukazania, ktorých poznám, sú malé zemiaky. Nemôžem rozlúsknuť drogový trh a získať tieto informácie. Nemôžem nájsť skupiny, ku ktorým by sa niekto vyjadril. Potom to vynásobte x 50.
 

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
Neviem, západné pobrežie nie je až také. Myslím tým, že som tu už písal o tom, že jednotlivé regióny sú určite kultúrne odlišné a majú iný pohľad alebo postoj k rôznym látkam. Tvoj opis sa zdá byť veľmi podobný niektorým oblastiam na stredozápade alebo určite východnému pobrežiu. Západné pobrežie je otvorenejšie, sakra, štát Washington pred pár rokmi dekriminalizoval držbu všetkých drog! Sú tam díleri, ktorí robia reklamu a možno nie polovica, ale v každom prípade veľký počet, bude brať krypto priamo na ulici.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Samozrejme, že s tým súhlasím. Západné pobrežie môže byť rovnako dobre iná krajina ako zvyšok USA. Dekriminalizácia a politika znižovania škôd sú v praxi oveľa viac rozšírené. Som na Stredozápade a politiky a taktiky orgánov činných v trestnom konaní sú priam archaické. Napríklad, ak vás chytia pri predaji prakticky akejkoľvek Cns aktívnej látky, hrozí vám desať rokov väzenia, aj keď nepredávate nelegálne drogy. Stačí, aby ste boli presvedčení, že ste to robili, a ste vinní. Presnejšie povedané, stačí, aby vás presvedčili, že ste verili, že predávate drogy. Ak ste predávali L-metán, ktorý nie je nelegálny, nemajú povinnosť vám to povedať. Za predaj voľne predajných drog vás pošlú do väzenia, ak neviete, ako argumentovať
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Potom začnite zatiaľ s prvým stavom
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Niekde sa začať musí! Mohol by som navrhnúť východné pobrežie? Vezmime si štáty!!!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ste na to pripravení! Ak chcete, pošlem vám svojich 20 strán výskumu. Koľko dolárov sa ročne minie na lieky z čierneho trhu v USA? Stačí odpovedať kedykoľvek. Keď nájdete spoľahlivý zdroj 😁. Prijmem aj pochybný zdroj, ak ho dokážeš uviesť a nie je to odhad s rozsahom 100 miliónov dolárov . To je tak blízko, ako chce DEA odhadnúť. Majte na pamäti, že či už neuspejete, alebo uspejete, za svoju snahu pravdepodobne nezískate žiadny úžitok.
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Súhlasím s fritom, mnohé špecifiká, ktoré požadujete, jednoducho nie sú relevantné pre moju krajinu. Veľmi som sa tešila z možnosti skúmať a písať pre BB, kým som si neprečítala všetky požiadavky. V USA nie sú žiadne spoločnosti dodávajúce drogy, drogoví díleri tu nerobia reklamu, miestni díleri neberú kryptomeny atď. Fritsovo vysvetlenie je dosť vyčerpávajúce a vysvetľujúce.
 

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
Je nevhodné, aby som sa spýtal, akú oblasť hypoteticky opisujete (viete, vo vymyslenom príbehu, kde boli všetky mená zmenené na ochranu nehodného lol a nie je založený na skutočných stíhateľných prípadoch alebo časoch). Pýtam sa len preto, že ma zaujíma, ako môžu rôzne veci zažívať aj ľudia v rovnakých oblastiach. Pozri môj komentár k Fritovej správe vyššie.
 

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Už teraz bude ťažké uviesť všetky názvy drog, napríklad vo Francúzsku ich je viac ako 200 a nenašiel som žiadny konkrétny zoznam s ich názvami, v tých niekoľkých zoznamoch, ktoré som našiel, sú to hlavné drogy ako pervitín, GHB, MDMA,... a ich deriváty (niekedy)
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
Ako sa môžem nazvať odborníkom? áno, bol som na ulici, a bol som závislý od pervitínu a zažil som mnoho drog ako heroín morfín 4mmc tabletky na predpis a mnoho ďalších. Veľmi rád by som vám pomohol, ale neviem, či by moje skúsenosti mohli byť pre vás užitočné.
 

marekzmarek

See my products
Seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
45
Reaction score
31
Points
18
Deals
11
@HEISENBERG to by bolo vyznamenanie to💪 ale existuje nejaké časové obdobie, v ktorom by som sa snažil zhromaždiť všetky tieto infošky o mojej krajine?
 

marekzmarek

See my products
Seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
45
Reaction score
31
Points
18
Deals
11
7 dní, stratil som ho, ospravedlňujem sa
 

myrten0l

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 1, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
hmu pre nemecko
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Chce to so mnou niekto v USA rozobrať? Je to tichý projekt, ale mohol by som byť schopný urobiť nejaké
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Pokúsim sa o to. Je to skľučujúce množstvo práce a nemôžem zaručiť, že to dokončím, ale šitie, keďže má dátum ukončenia jeden týždeň, plánujem si na jeden deň vybiť zadok a zistiť, či sa mi podarí dokončiť 1/7. Ak nie, môžem s vami spolupracovať! A ak nič iné, možno by sme mohli obaja prispieť svojou prácou k finálnemu návrhu niekoho iného? Je to obrovský záväzok!! Ozvem sa vám, keď budem mať možnosť sa do toho ponoriť a získať lepšiu predstavu o tom, či je to niečo, čo môžem zhltnúť celé alebo nie. Znie ti to dobre, priateľ môj?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666

@Frit Buchner @PseudoMicroGravity

Ak si pozorne prečítate, výskum sa týka len krajín EÚ a Spojeného kráľovstva. Dobre si uvedomujeme ťažkosti, ktoré vzniknú pri písaní takéhoto výskumu o USA. Budeme vykonávať aj rozsiahly výskum o USA, prípadne o rôznych štátoch.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Kalifornia naozaj funguje ako iná krajina. Asi by bolo spravodlivé nazvať západné pobrežie jednoducho vlastnou entitou. CALI OREGON a Washington majú už desaťročia dekriminalizáciu trávy a protidrogovú politiku harm reduction, v rámci ktorej vám drogy jednoducho zoberú a nezatknú vás. Rutinne porušujú federálne zákony. Mohla by to byť aj iná planéta
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Štáty USA sú skutočne značne odlišné. Nás však zaujímajú predovšetkým tie štáty, v ktorých je silne rozvinutý medzinárodný obchod (najmä obchodné prístavy), štáty, ktoré sa nachádzajú na hraniciach s inými krajinami. Takéto štáty sú pre spoločenstvo obzvlášť zaujímavé, pretože cez ne by malo byť možné dovážať do krajiny potrebné chemikálie.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Kalifornia
Texas
Florida
Toto sú skutočne jediné prakticky využiteľné štáty, cez ktoré sa dá prejsť. Sever v Kanade je veľmi náročný na Na hraniciach, takže sa musíte pozrieť na juh. Do Mexika sa ľahko dostanú a v tomto konkrétnom čase im naozaj nikto nebráni, aby ich doviezli. Je to zlatý vek pašovania.
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
V poriadku, Heisenberg, v tomto prípade by som chcel dať USA šancu. S tým, že v budúcnosti by si to vyžadovalo podrobnejšiu správu špecifickú pre daný štát, aby som poskytol úplný obraz, ako aj s tým, že niektoré z vami požadovaných špecifík sa nebudú vzťahovať na moju krajinu alebo nebudú zahrnuté v mojej správe. Verím, že by som mohol prísť s niečím, čo by ste mohli schváliť. Čo si o tom myslíte? Môžem to skúsiť?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
V prípade USA by možno bolo dobré urobiť to podľa regiónov. Skupina 5 možno 6 možno viac z nás by mohla podať súhrnný celkový obraz národa vo všeobecnosti. Severovýchod, juhovýchod, stredozápad/centrum, severozápad, juhozápad. V podstate Boston/RI/CT tiež NY/NJ, Florida/ATL, Chicago/detriot/oblasť jazier, TX/MX hranica, Cali/juhozápad, štát Washington/Oregon. Veľká časť obchodu pochádza aj z Philadelphie/Baltimore/DC... ako aj z obrovského, ak nie z teba, prepravného uzla.

Bol by som ochotný sa na tom podieľať spolu s mojimi kolegami BBgaters. Zdá sa, že je to dosť náročný projekt... alebo by mohol byť. Ten pán menom @magnesium_sulphate v LT to naozaj rozbalil, klobúk dole pred nimi. Ačiū, broliukas.

(Prepáč Pseudo - nechcel som odpovedať konkrétne tebe.)
 

pap.pine

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 10, 2024
Messages
29
Reaction score
9
Points
8
Je rozumné prispievať na tento researche (nie pre peniaze tho), ak nie je možné pokryť všetky detaily? Takisto atm nemáme príliš veľa online obchodov ani vo Fínsku, ale pravdepodobne by som mohol poskytnúť informácie, ktoré je možné získať.
 

Market Mouse

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 26, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Ahoj BB,

Veľmi si vážim túto ponuku, ale vôbec tu nie som odborník. Som len človek, ktorého nedávno očaril metamfetamín.

Ukázalo sa, že pervitín má moc prebudiť osobu v mojom živote, ktorá mi je drahá, z neúprosnej hypersomnie a utrpenia spánkovej paralýzy.

Tento zázrak s Methom, ktorého som bol svedkom, ma teraz núti vedieť o ňom všetko. Som especaly vďačný BB Forums za vaše články. Ten nedávny článok o "najjednoduchšej syntéze metamfetamínu z efedrínu alebo pseudoefedrínu" je najlepšou, najzrozumiteľnejšou informáciou pre človeka ako ja, bez vedeckého zázemia, ktorú som našiel, Ďakujem!!

Úprimne vďačný
MM.
 
Top