Prieskum miestneho trhu s liekmi

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Rád by som pomohol, ale rozsah je veľmi veľký a samotné USA sú veľmi rozsiahle a rôznorodé. Päťdesiat štátov je prakticky 50 krajín. Samotná Aljaška by bola 18. krajinou zoradenou podľa veľkosti. KALIFORNIA by bola sama o sebe 5. najväčšou ekonomikou zo všetkých krajín! Texas má väčšiu ekonomiku ako Rusko Kanada alebo Francúzsko. Dea je postrachom sveta neexistuje absolútne žiadna hlavná reklama na nelegálne drogy. Aj napriek tomu má trh s nelegálnymi drogami v USA odhadovanú hodnotu až 750 miliárd dolárov ročne . Drogové kruhy sú často etnické a tiež úzke. Na kúpu kokaínu si musím zohnať černocha. Pre pervitín pošlem Mexičana. Nežartujem. poznám ľudí, ale existuje absolútne pravidlo, že ho nesmiem predať belochovi. Kaukazania, ktorých poznám, sú malé zemiaky. Nemôžem rozlúsknuť drogový trh a získať tieto informácie. Nemôžem nájsť skupiny, ku ktorým by sa niekto vyjadril. Potom to vynásobte x 50.
 

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
Neviem, západné pobrežie nie je až také. Myslím tým, že som tu už písal o tom, že jednotlivé regióny sú určite kultúrne odlišné a majú iný pohľad alebo postoj k rôznym látkam. Tvoj opis sa zdá byť veľmi podobný niektorým oblastiam na stredozápade alebo určite východnému pobrežiu. Západné pobrežie je otvorenejšie, sakra, štát Washington pred pár rokmi dekriminalizoval držbu všetkých drog! Sú tam díleri, ktorí robia reklamu a možno nie polovica, ale v každom prípade veľký počet, bude brať krypto priamo na ulici.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Samozrejme, že s tým súhlasím. Západné pobrežie môže byť rovnako dobre iná krajina ako zvyšok USA. Dekriminalizácia a politika znižovania škôd sú v praxi oveľa viac rozšírené. Som na Stredozápade a politiky a taktiky orgánov činných v trestnom konaní sú priam archaické. Napríklad, ak vás chytia pri predaji prakticky akejkoľvek Cns aktívnej látky, hrozí vám desať rokov väzenia, aj keď nepredávate nelegálne drogy. Stačí, aby ste boli presvedčení, že ste to robili, a ste vinní. Presnejšie povedané, stačí, aby vás presvedčili, že ste verili, že predávate drogy. Ak ste predávali L-metán, ktorý nie je nelegálny, nemajú povinnosť vám to povedať. Za predaj voľne predajných drog vás pošlú do väzenia, ak neviete, ako argumentovať
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Súhlasím s fritom, mnohé špecifiká, ktoré požadujete, jednoducho nie sú relevantné pre moju krajinu. Veľmi som sa tešila z možnosti skúmať a písať pre BB, kým som si neprečítala všetky požiadavky. V USA nie sú žiadne spoločnosti dodávajúce drogy, drogoví díleri tu nerobia reklamu, miestni díleri neberú kryptomeny atď. Fritsovo vysvetlenie je dosť vyčerpávajúce a vysvetľujúce.
 

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
Je nevhodné, aby som sa spýtal, akú oblasť hypoteticky opisujete (viete, vo vymyslenom príbehu, kde boli všetky mená zmenené na ochranu nehodného lol a nie je založený na skutočných stíhateľných prípadoch alebo časoch). Pýtam sa len preto, že ma zaujíma, ako môžu rôzne veci zažívať aj ľudia v rovnakých oblastiach. Pozri môj komentár k Fritovej správe vyššie.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666

@Frit Buchner @PseudoMicroGravity

Ak si pozorne prečítate, výskum sa týka len krajín EÚ a Spojeného kráľovstva. Dobre si uvedomujeme ťažkosti, ktoré vzniknú pri písaní takéhoto výskumu o USA. Budeme vykonávať aj rozsiahly výskum o USA, prípadne o rôznych štátoch.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Kalifornia naozaj funguje ako iná krajina. Asi by bolo spravodlivé nazvať západné pobrežie jednoducho vlastnou entitou. CALI OREGON a Washington majú už desaťročia dekriminalizáciu trávy a protidrogovú politiku harm reduction, v rámci ktorej vám drogy jednoducho zoberú a nezatknú vás. Rutinne porušujú federálne zákony. Mohla by to byť aj iná planéta
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Kalifornia
Texas
Florida
Toto sú skutočne jediné prakticky využiteľné štáty, cez ktoré sa dá prejsť. Sever v Kanade je veľmi náročný na Na hraniciach, takže sa musíte pozrieť na juh. Do Mexika sa ľahko dostanú a v tomto konkrétnom čase im naozaj nikto nebráni, aby ich doviezli. Je to zlatý vek pašovania.
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
V poriadku, Heisenberg, v tomto prípade by som chcel dať USA šancu. S tým, že v budúcnosti by si to vyžadovalo podrobnejšiu správu špecifickú pre daný štát, aby som poskytol úplný obraz, ako aj s tým, že niektoré z vami požadovaných špecifík sa nebudú vzťahovať na moju krajinu alebo nebudú zahrnuté v mojej správe. Verím, že by som mohol prísť s niečím, čo by ste mohli schváliť. Čo si o tom myslíte? Môžem to skúsiť?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
V prípade USA by možno bolo dobré urobiť to podľa regiónov. Skupina 5 možno 6 možno viac z nás by mohla podať súhrnný celkový obraz národa vo všeobecnosti. Severovýchod, juhovýchod, stredozápad/centrum, severozápad, juhozápad. V podstate Boston/RI/CT tiež NY/NJ, Florida/ATL, Chicago/detriot/oblasť jazier, TX/MX hranica, Cali/juhozápad, štát Washington/Oregon. Veľká časť obchodu pochádza aj z Philadelphie/Baltimore/DC... ako aj z obrovského, ak nie z teba, prepravného uzla.

Bol by som ochotný sa na tom podieľať spolu s mojimi kolegami BBgaters. Zdá sa, že je to dosť náročný projekt... alebo by mohol byť. Ten pán menom @magnesium_sulphate v LT to naozaj rozbalil, klobúk dole pred nimi. Ačiū, broliukas.

(Prepáč Pseudo - nechcel som odpovedať konkrétne tebe.)
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Predtým, ako začnete vynakladať prostriedky do Malajzie, vykonajte najprv svoj výskum 😉
 

mandoel

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 21, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Som odborník na miestny trh, špeciálne v Indonézii
 

abbadon

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 4, 2022
Messages
50
Reaction score
11
Points
8
Je už nejaká krajina hotová, aby sa pozrela na dokončenú štúdiu, ako príklad?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Vážení autori výskumných prác, pozrite sa na túto prácu ako na príklad toho, čo by sme od vás chceli vidieť.
Analýza trhu s liekmi [Poľsko]
Myslím si, že každý, kto chce začať podnikať v Poľsku, by si mal prečítať tento dokument.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
No ja som v Kalifornii a môžem potvrdiť, že hoci mnohé veci boli dekriminalizované štátom, nebolo to tak v prípade federálnej vlády. Legalizácia najmä v Kalifornii výrazne sťažila fungovanie, pretože vtedajší prezident Bush č. 2 to nechal na DEA a tí sa rozhodli, že budú stíhať najmä pestovateľov.
Čo sa týka hraníc na severe a juhu od nás, je jednoduché vstúpiť do Mexika, ale dostať sa späť s autom zahŕňa prehliadku asi v tretine prípadov, ak nemôžete dokázať, že vaša cesta súvisela s podnikaním. Severná hranica je tesná ako bubon s výnimkou jediného miesta, ktoré som našiel. Ak sa pokúsite prejsť pešo alebo použijete terénne veichle, majú po celej dĺžke hranice kamery na detekciu pohybu. Musím povedať, že kanadské colné orgány považujem za zriedkavé sudtrailias
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
To, čo máte v USA, je miestny govt, ktorý v skutočnosti zdaňuje obchodovanie so stimulami, a federálna vláda, ktorá to isté stíha. Sme I vzdialená tretia strana dostať drogy do Severnej Ameriky existuje len niekoľko možností, loďou je najbezpečnejšie alebo tajnou prepravou. Všetko ostatné je do toho príliš zapletené. Aj Washington a Oregon sú asi 2 tlaky od dekriminalizácie tvrdých drog, ako hovoríme.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
@HEISENBERG
HMU, keď začneš na východnom pobreží USA a ja si nasadím svoju mysliacu čiapku
 
  • Like
Reactions: vis

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Domnievam sa, že v určitých vidieckych častiach USA s križujúcimi sa diaľnicami, ako sú oblasti v blízkosti mnohých univerzitných miest v okruhu niekoľkých hodín od viacerých veľkých miest, majú určitý potenciál pre súkromné mŕtve schránky a alebo skladovacie miesta. Miestni obyvatelia v takýchto oblastiach, ktorí by mohli zaviesť mŕtve schránky, by mohli byť prínosom pre anonymný systém ako celok a prepojiť oblasti, ktoré sú neznáme a prehliadané, ale ktoré majú veľký potenciál. Mŕtve kvapky používam v malom meradle v mojej oblasti, kde vlastním stovky akrov vidieckeho pozemku, a je to skvelé pre súkromie a znižuje to možnosť pozorovania, pretože v okruhu 10 míľ nie je nikto, kto by mohol vykonať nejaké pozorovanie.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Nachádzam sa v jednej z týchto "magických zón" a túžim začať
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Určite by to uľahčilo prácu, najmä tam, kde sa nachádzam. Stredozápad je veľká a lukratívna oblasť s toľkými vidieckymi oblasťami, ktoré potrebujú spoľahlivých predajcov, ako aj bezpečný a anonymný systém "správy produktov". Veľký dopyt a žiadna dobrá ponuka sa rovná vysokým cenám a ponuka, ktorá je, zvyčajne nie je dobrá.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Viem si predstaviť, aké to musí byť ťažké s tými širokými priestormi. určite máte šťastie, že máte v podstate "zlúčeninu", aj keď lol
 
Top