Hľadá sa profesionálny učiteľ pre laboratórium pre drogy od A po Z. XTC/MDMA & SPEED.

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Hľadám legitímnu osobu s vysokými znalosťami vo svete syntetických liečiv.

Čo hľadám? :

Hľadám, aby som si konečne mohol sám zriadiť laboratórium so správnym vybavením s výrobou XTC/MDMA a SPEED.
Na to musím získať nejaké vedomosti a skúsenosti od niekoho, kto ich diskrétne ponúka.

Nebudem to tu zdĺhavo rozvádzať textom. Ak ste seriózny človek so správnym prístupom, musíme spolu začať rozhovor. Mám viac čo ponúknuť ako len sumu peňazí za to, že sa mi toto remeslo naučíte.

Som z Holandska. Moja preferencia je cestovať k niekomu. Samozrejme, za vašich podmienok. Môžete si vymyslieť vlastný spôsob, ako sa zabezpečiť. Neprichádzajte s detským klaunským správaním a nepýtajte si odo mňa zálohu 5000 eur, aby ste mohli pokračovať v rozhovore. Peniaze nie sú problém. Musím si byť istý svojím prípadom.

  • Základy
  • Aké chemické procesy musím dodržiavať.
  • Aké zariadenie mám použiť
  • Ako vytvorím konečný výrobok po dodržaní všetkých procesov.
  • atď.

Ak máte akékoľvek otázky, môžete sa ma opýtať. Khaafii
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Všetko, čo potrebujete, máte priamo tu na tomto fóre, od návodov na syntézu až po nastavenie laboratória. ale ak chcete, aby to niekto osobne urobil za vás/s vami, veľa šťastia, brácho.
 

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Nie je to pre mňa.. Môj plán je, že keď sa naučím, založím niečo tu v Holandsku na vlastnú päsť. Mám miesto, súkromie a funnds.. Máš nejaký odkaz od syntézy po zriadenie laboratória?
A ako zistím, že to, čo som vyrobil, je dobré na predaj na trhu. Preto sa chcem nechať poučiť od niekoho, kto má skúsenosti. Nezáleží na tom, či kvôli tomu budem musieť ísť do Indie.
 
Last edited:

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Všetky hľadané informácie sú už k dispozícii online. Sú úplne zadarmo. Dobrou správou je, že tieto 3 syntézy sú v porovnaní s ostatnými jednoduchšie, najmä s dnes dostupnými cestami, pretože odstraňujú väčšinu práce. Jediný spôsob, ako sa naučiť, je nasledovať túto vašu novú vášeň a urobiť veľa čítania a chatovania na w.e fórach, ktoré môžete nájsť. Máte o to záujem. Máš nejaké skúsenosti s chémiou, dokonca s výrobou hašišového oleja, odparovaním rozpúšťadiel a robením a/b extrakcií atď. Budem úprimný, keby som mal nulové praktické skúsenosti, tak by som si nebol super istý svojimi postupmi a nevedel by som dôsledne vypočítať výťažky. Môj názor, nie je to také jednoduché, ako by ste chceli, ale je možné len teoreticky vypracovať svoju metódu a potom sa do toho pustiť, šanca na úspech je vysoká, ale budete musieť veľa vecí opraviť, kým si budete môcť byť istí výťažnosťou a účinnosťou.

Viete, do čoho sa púšťate? čuchali ste veci a mali ste nehody v malom meradle? len by ma to zaujímalo. Myslím, že bude ťažké nájsť niekoho, kto by vás zaškolil, ak sa nechcete vrátiť do školy, môže to byť jedno z najlepších miest.

Verte si.
 
Last edited:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Nájdete tu všetko, čo hľadáte. Nie je rozdiel medzi poradenstvom tu a poradenstvom, keby sme stáli oproti sebe.
V skutočnosti nie je dobrý nápad hľadať mentora v tejto oblasti a stretnúť sa s ním, keď ste sa s ním ešte nestretli.
 

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Ahoj človeče,
Ďakujem za motiváciu.

Mám 0 skúseností v oblasti práce. Mám skúsenosti s predajom liekov, ale nie s ich tvorbou.

Som človek, ktorý sa rád učí a tiež sa rýchlo učí. Mám pred sebou určitú predstavu, čo chcem založiť.
Chcem si to vybudovať sám bez toho, aby som sa musel na niekoho spoliehať. Samozrejme, chápem, že výroba takýchto drog je ako nejaký recept, ktorý musíte dodržiavať. Chcel by som sa naučiť, aké materiály potrebujem, ako pracovať bezpečne a ako je moja kvalita dostatočne dobrá na predaj. Rád pracujem dokonale a nehanbím sa povedať, že nemám žiadne vedomosti. Rád sa s chuťou učím.
Chcel by som vedieť pracovať s PMK a BMK a vyrábať BMK s APAAN a PMK a odtiaľ vyrábať MDMA/XTC a SPEED.

Nebudem chodiť okolo horúcej kaše. To, čo chcem robiť, je čisto pre peniaze. Tiež neplánujem niečo malé, ale konečne na veľkovýrobu. Poznám tu v Holandsku niekoľko ľudí z tohto odvetvia. Ani s nimi sa však neplánujem deliť o svoje plány.
1. Nikomu tu nedôverujem
2. Nikto vám nepomôže hore, ak sám pracuje v tomto odvetví.
3. Nikto o mne nemá čo povedať.
4. Tým, že som to našiel takýmto spôsobom. to nemá žiadnu ujmu pre osobu, ktorá ma to učí a môže sa poctivo naučiť na 100 %, ako všetko urobiť.
Samozrejme, nerobím charitatívne služby a neočakávam, že to bude naopak.

Ako by som sa tu mohol všetko naučiť? Je tu všetko? samotné čítanie je mi na nič. Potrebujem to mať možnosť vidieť. Vedieť, aké vybavenie potrebujem atď.

Ďakujem za správu a čas na čítanie. Vážim si to.
 
Last edited:

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Rozumiem, čo máte na mysli. Nie som nováčikom vo svete drog. Som nováčik vo svete syténových drog. Ale nie v ich predaji.

Som samozrejme veľmi opatrný. Očakávam to isté od ostatných. Ale pri správnom kontakte je možné veľa. Určite nebude márna snaha toho človeka.
Máte pre mňa nejaké tipy?
Mám len otvárať vlákna pre informácie od A po Z? Už som tu videla video z tvorby SPEED. Je to pekné pre poznanie. Hľadám skôr skúsenosti s nejakým väčším zariadením. Samozrejme, chcem začať aj s menším. ale zámer hovorí sám za seba. Zaujíma ma len MDMA/Ecstasy a SPEED.

Vďaka za komentáre.
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Ak chcete postupovať vo veľkom meradle, napríklad a-olej z apaanu, a chcete previesť 1000 kg apaanu za jeden týždeň, potrebujete:
2 x 1200 kg nádobu s miešadlom
2 x parnú destilačnú súpravu 200 l
1000 kg apaanu
1250L fosforečnej
1000L formamidu
350L kyseliny mravčej
500kg kaustickej sódy

Myslím, že potrebujete okolo 200k, možno aj o niečo viac. Dobré miesto ju v Holandsku stojí okolo 7500/10000 eur na týždeň. A zisky z a-olejov sú teraz veľmi nízke. Cena a-oleja je teraz okolo 525-600 eur za liter.

Ak potrebujete viac informácií o čomkoľvek, napíšte mi, som tiež z Holandska
 

everylittlehelps

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Prosím, DM v súkromí potrebujú pomoc s MDMA a sú ochotní prispieť na vzdelávanie, ak je to užitočné.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/index.php?threads/bb-quality-brand.1101/

Prečítajte si toto vlákno. Potom napíšte niektorému z odborníkov. Poskytnite im potrebné informácie. A oni vás povedú od začiatku až po konečný výsledok. Ak potrebujete priemyselné objemy hneď, na začiatku je to jednoducho drahšie a nie je ľahké robiť veľkú výrobu sám. Ubezpečujem vás, že keď s vami začneme spolupracovať, dosiahnete rovnaký efekt, ako keby sme sedeli oproti sebe a všetko vám ukázali a povedali.
 
Last edited by a moderator:

everylittlehelps

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Zdravím nových členov skupiny a budem veľmi vďačný za každú radu. Po prvé som nováčik vo výrobe MDMA a rád by som sa naučil, ako vyrábať. Mám zásobu prášku PMK ako východiskový bod. Len potrebujem vedieť, či môžem začať s malou zostavou a kde nájdem zoznam zariadení a iných chamík atď... TIA
 
View previous replies…

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Som malého rozsahu, takže jeden liter RBF. Kúpte si trojhrdlový, litrový RBF, prídavné hrdlá sa budú hodiť. Zaobstarajte si zátky, aby ste hrdlá mohli upchať, keď ich nepoužívate. Kúpte si aj 1-litrový separačný lievik, najlepšie s teflónovým (plastovým, nie skleneným) kohútom. Po čistení vždy odstráňte uzatvárací kohút a zároveň ho vysušte, inak sa môže zaseknúť a je poriadna fuška ho odblokovať. Musel som vyhodiť separačný lievik, ktorý bol "leptaný sklom" a tesnil. Už nikdy viac.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Tu je návod na zriadenie laboratória https://chemforum.info/index.php?threads/setting-up-a-laboratory-in-the-house.586/#post-3850 je to najlepší návod na zriadenie laboratória, aký som kedy videl.
Rýchlosť mdma synths sú veľmi ľahko naučiť aj pre noob s týmto nastavením. ak potrebujete nejaké tipy, ako pracovať s týmto zariadením, môžete sa opýtať tu. tam sú niektoré z najlepších tajných chemikov, ktoré som kedy videl online tu. a každý je veľmi helpfull a ochotný pomôcť so všetkým. postupujte podľa návodu a nastavte laboratórium, ktoré je ťažké. nemyslím si, že vás niekto stretne osobne. môžete byť medový hrot LE, ktorý vie.Ale môžeš sa tu naučiť všetko bro.A získať bezplatnú pomoc. zdroj zariadenia a nastaviť ho. čo sa týka kontroly kvality, ak poserieš prvých 5 syntetizátorov, nevadí, pokiaľ sa naučíš, čo si posral a bude to celkom zrejmé. čo sa týka finálneho produktu, keď ho prvýkrát dostaneš, pošli ho do anonymného GC/MS laboratória, ako je toto, aby si si bol istý, že produkt je dobrý. ak máš finančné prostriedky a miesto pre laboratórium, ktoré nikto nepozná, môžeš robiť, čo chceš. veľa šťastia bro.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
rickyrick (mimochodom, milujem ten seriál)
odkaz na anonymné laboratórium GC/MS v súčasnosti vedie na chybu služby 503.
Máte nejaké ďalšie navrhované spoločnosti tohto typu?
V podobnom duchu potrebujem namiesto finálneho produktu poslať na testovanie niekoľko prekurzorov/medziproduktov, pretože neviem, kde sa mi syntéza MDMA kazí. Potrebujem otestovať medziprodukty, sakra aj prekurzor Safrolu.
 

everylittlehelps

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Zdravím nových členov skupiny a budem veľmi vďačný za každú radu. Po prvé som nováčik vo výrobe MDMA a rád by som sa naučil, ako vyrábať. Mám zásobu prášku PMK ako východiskový bod. Len potrebujem vedieť, či môžem začať s malou zostavou a kde nájdem zoznam zariadení a iných chamík atď... TIA
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Možno si stiahnite celý archív hive/rhodium a prečítajte si totálnu syntézu, sledujte beez ;)..v podstate si prečítajte všetko, čo sa vám podarí zohnať.

Skutočne obdivujem vašu víziu. Ako som už povedal, odporúčam nasledovať stopu včiel a robiť čo najviac mikrosyntéz, keď máš čas.

Ak niekedy nájdeš človeka, ktorý ťa to môže naučiť, uisti sa, že sa oňho staráš n správne s ním zaobchádzaš.
 
Last edited:

unkle

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
1
WOW... kamarát to je spôsob, ako spôsob, ako skončiť v kufri auta sa vozí po celé dni, kým všetky vaše dostupné bohatstvo je prevedená do krypto poslal na ďalekom východe peňaženky a ak ste nažive a zlomil potom ste sa naučil lekciu an udržal ya život.
 

unkle

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
1
povedal by som, aby ste sa riadili tu uvedenými múdrymi radami a verili si. môžete si vyrobiť atómovú bombu s návodom z youtube!
 

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Myslím, že si v mysli mýlite osobu, ktorou som ja. Ale ani vám to nemám za zlé. Internet, koniec koncov.
 

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Ďakujeme. Skutočne sa najprv trochu viac ponorím sem na fórum. Vidím tu veľmi užitočné informácie.
 

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Ďakujem, brácho, budem sa snažiť, ako najlepšie viem. Si skutočný vojak za túto správu. Budem sa hrabať v tomto fóre, čo potrebujem na nastavenie niečoho malého a experimentovanie.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Žiadny problém, brácho. len sa uistite, že zostanete v bezpečí, aj keď robíte v malom meradle, môže ísť o niektoré z najtoxickejších chemikálií na zemi. preskúmajte bezpečnostné postupy a vybavenie. rukavice, laboratórny plášť/celotelový oblek a celotvárový respirátor sú nevyhnutnosťou. dekontaminačné sprchy, výplachy očí a hasiace prístroje tiež. zistite si o chemikáliách, s ktorými budete pracovať, ako likvidovať odpad a neutralizovať ich. zostaňte v bezpečí.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Zdá sa, že moja osoba zodpovedá vášmu profilu P.M. me
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
NkIHdR0zOn
 
Top