Hľadá sa profesionálny učiteľ pre laboratórium pre drogy od A po Z. XTC/MDMA & SPEED.

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Rozumiem, čo máte na mysli. Nie som nováčikom vo svete drog. Som nováčik vo svete syténových drog. Ale nie v ich predaji.

Som samozrejme veľmi opatrný. Očakávam to isté od ostatných. Ale pri správnom kontakte je možné veľa. Určite nebude márna snaha toho človeka.
Máte pre mňa nejaké tipy?
Mám len otvárať vlákna pre informácie od A po Z? Už som tu videla video z tvorby SPEED. Je to pekné pre poznanie. Hľadám skôr skúsenosti s nejakým väčším zariadením. Samozrejme, chcem začať aj s menším. ale zámer hovorí sám za seba. Zaujíma ma len MDMA/Ecstasy a SPEED.

Vďaka za komentáre.
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Ak chcete postupovať vo veľkom meradle, napríklad a-olej z apaanu, a chcete previesť 1000 kg apaanu za jeden týždeň, potrebujete:
2 x 1200 kg nádobu s miešadlom
2 x parnú destilačnú súpravu 200 l
1000 kg apaanu
1250L fosforečnej
1000L formamidu
350L kyseliny mravčej
500kg kaustickej sódy

Myslím, že potrebujete okolo 200k, možno aj o niečo viac. Dobré miesto ju v Holandsku stojí okolo 7500/10000 eur na týždeň. A zisky z a-olejov sú teraz veľmi nízke. Cena a-oleja je teraz okolo 525-600 eur za liter.

Ak potrebujete viac informácií o čomkoľvek, napíšte mi, som tiež z Holandska
 

everylittlehelps

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Prosím, DM v súkromí potrebujú pomoc s MDMA a sú ochotní prispieť na vzdelávanie, ak je to užitočné.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/index.php?threads/bb-quality-brand.1101/

Prečítajte si toto vlákno. Potom napíšte niektorému z odborníkov. Poskytnite im potrebné informácie. A oni vás povedú od začiatku až po konečný výsledok. Ak potrebujete priemyselné objemy hneď, na začiatku je to jednoducho drahšie a nie je ľahké robiť veľkú výrobu sám. Ubezpečujem vás, že keď s vami začneme spolupracovať, dosiahnete rovnaký efekt, ako keby sme sedeli oproti sebe a všetko vám ukázali a povedali.
 
Last edited by a moderator:

everylittlehelps

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Zdravím nových členov skupiny a budem veľmi vďačný za každú radu. Po prvé som nováčik vo výrobe MDMA a rád by som sa naučil, ako vyrábať. Mám zásobu prášku PMK ako východiskový bod. Len potrebujem vedieť, či môžem začať s malou zostavou a kde nájdem zoznam zariadení a iných chamík atď... TIA
 
View previous replies…

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Dobrý deň. Tiež som nováčik vo výrobe MDMA a pracujem na nej už 12 mesiacov. Len pred týždňom som našiel túto stránku a je úžasná. Dôkladne preskúmajte všetky videá a odkazy. Môžem vám zaručiť, že všetko, čo potrebujete, máte už tu, aby ste mohli začať, začať sa učiť a potom klásť veľmi konkrétne otázky pre prípadné "informačné medzery", ktoré sa vyskytnú.
Veľa šťastia a neváhajte sa so mnou kedykoľvek spojiť. Môžeme sa učiť spoločne.
Ak ešte len začínate, nemáte ani sklenené nádoby, odporúčam kúpiť si z Amazonu sadu na sklo Vevor za 120 dolárov a kombinovaný ohrievací tanier/špirálu za 100-200 dolárov. S týmito dvoma počiatočnými nákupmi vybavenia môžete vyrobiť takmer čokoľvek.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Som malého rozsahu, takže jeden liter RBF. Kúpte si trojhrdlový, litrový RBF, prídavné hrdlá sa budú hodiť. Zaobstarajte si zátky, aby ste hrdlá mohli upchať, keď ich nepoužívate. Kúpte si aj 1-litrový separačný lievik, najlepšie s teflónovým (plastovým, nie skleneným) kohútom. Po čistení vždy odstráňte uzatvárací kohút a zároveň ho vysušte, inak sa môže zaseknúť a je poriadna fuška ho odblokovať. Musel som vyhodiť separačný lievik, ktorý bol "leptaný sklom" a tesnil. Už nikdy viac.
 
Top