Hľadáte Henryho redukciu na 3,4,5-trimetoxybza...

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ahojte, chlapci,
Chcem si vyrobiť meskalín, mám všetko pod kontrolou, čo sa týka získavania chemikálií okrem, cyklohexylamínu.
Predtým som mal problémy s n-butylamínom, preto som vôbec nepoužil svoj nitroetán na amfetamín.
primárne amíny...

Dá sa to vôbec vymeniť? Alebo sa to dá jednoducho vyradiť?
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Môžem ľahko získať cyklohexylamín hydrobromid, fungovalo by to?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Mohli by ste deprotonovať cyklohexylamín hbr bázou easy peasy alebo ho vyrobiť z analínu, ale ste si istí, že potrebujete práve to a nie fenylamín?
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Teda, v syntéze, ktorú som si tu pozeral, sa uvádza cyklohexalymín - mám predsa aj veľkú fľašu cyklohexanónu.
Rozmýšľal som, že rxn urobím pomocou amoniaku, ale synth, ktorý som čítal, používal Zn prášok - mohol by som použiť niečo iné? Predpokladám, že všetko, čo tu robíme, je reduktívna aminácia? Hovorím, že všetko...
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Toto je rxn o amoniaku, ktorý som čítal. Pozrite si ju. Taktiež zverejním odkaz na ten o meskalíne, ale je to prvý odkaz, na ktorý narazíte, keď si prezeráte sekciu fenyetylamín / amohet na fóre...
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Henryho reakciu možno katalyzovať ešte silnejšími zásadami, ako je NaOH, tento postup nájdete na orgsine o syntéze betanitrostyrénu. Úspešne som to použil na 2,5-dimetoxy-betanitrostyrén a pokiaľ si pamätám, protónová nmr povedala, že je to v poriadku.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Oh nice. 👍 okay
Je to pár RXN, na ktorých pracujem. Chcem sa uistiť, že mám všetko, než miniem peniaze na 500 g+ 3,4,5-aldehydu, to je všetko.
Ak mám byť úprimný, najťažšie bolo zatiaľ nájsť nitroetán a nitrometán. Našťastie sa oba dali v rôznych množstvách vydestilovať z výrobkov. Je nepríjemné, že nitroetán sa destiluje o niečo ľahšie a s menším úsilím - stratíte toľko azeotropu, že nakoniec získate veľa metanolu/9 % nitrometánu, ale potom sa vám nakoniec dostane aj nitroetán - alebo aspoň mne sa to stalo. Určite to vonia inak, ale silnejšie ako zmes metanolu a nitrometánu, a váži to toľko, koľko by malo na ml.
Je to len PITA, keď sa musí urobiť destilácia v hodnote asi 5 litrov. Predpokladám, že tak som získal svoj etanol.
Áno, zdá sa, že octan amónny je vhodný ako silnejšie zásady, ako KOH alebo dokonca NaOH, kurva vie, či by to fungovalo.
Len sa zdá, že logicky najmenej komplikované začať s meskalínom a 3,4,5-TMA
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Hovorí, že si plne uvedomuje, že sa chystá opätovne skúsiť redukčnú amináciu DMT z tryptamínu pomocou suchého ľadu a tiež to, že sa neposerie a použije nesprávne zasrané rozpúšťadlo na rexikáciu slizu (oleja), ktorý mi zostal, s. Má to vôbec zmysel?🤔
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Amoniumacetát je ideálny na prácu s niektorými GAA, pretože kryštalizácia nytrostyrénu rozpúšťadlom je tak jednoduchá s ľadom, alebo etylamín alebo metylamínacetát funguje ešte lepšie
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ľad? Zvyšok dostanem, nie že by som ich naozaj mohol OBSTARAŤ - no asi by som mohol vo veľkých množstvách, ktoré nepotrebujem, z Číny. Ale mám všetko, čo potrebujem, aby som aspoň skúsil reakciu na výrobu cyklohexylamínu - ak ju použil Shulgin, A ušetrí mi to trochu nitrometánu, oboje sú veľmi dobré veci!
Keď som to povedal, ÁNO, objednal som si aj octan amónny.
Len sa musím prepracovať cez ďalšie asi 3,5 l paliva obsahujúceho nitrometán! Ha
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Myslím, že má na mysli octan amónny s GAA .
alebo môžete syntetizovať cyklohexylamín
cyklohexanón → cyklohexanón oxim → cyklohexylamín
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Áno, ale ja už mám GAA! 😉
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Áno, môj plán je jednoducho vyskúšať obe metódy tbf.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Môžem sa opýtať, či by octan amónny / GAA fungoval na výrobu malého množstva p2Np z benzaldehydu a nitroetánu?
Nemôžem nájsť n-butylamín, ktorý sa zdá byť pre väčšinu ľudí štartérom. Nie je to niečo, čo ma zaujíma tak ako psychedelické fenetylamíny, ale mám pocit, že môže byť jednoduchšie vyrobiť si vlastné amfetamínové lieky adhd, keď vidím, že zasraná NHS "neprijíma viac pacientov" rediculous, ale hej ho. V malých množstvách? Nejaké nápady? Mám benzaldehyd, teraz mám to, čo som si myslel, že je ťažká časť, čo je nitroetán, potom som sa znovu pozrel na syntézu a uvedomil som si, že som zabudol na katalyzátor. Bah....a nie ako ovca... ako ten vianočný chlapík!
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/p2np-syntheses-ammonium-acetate-catalysis.8786/post-42351
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
TOTO, priateľ môj, je článok/písomný príspevok, ktorý som už dlho hľadal. Dúfam, že sa mi aspoň podarí kompenzovať moju ADHD a nedostatok motivácie/energie, aby som mohol poháňať ďalšie psychedelické projekty s použitím malých množstiev amfetamínu.
Určite by to bolo užitočnejšie ako fľaša benzaldehydu alebo niektorá z ostatných uvedených chemikálií!

Trochu sa obávam x'stalizácie, avšak to pravdepodobne súvisí s neporiadkom, ktorý mi zostal po pokuse o príliš rýchle pridanie NaBH4 (vlastne to predpokladám - buď je to tak, alebo je takmer nemožné rexovať z heptánu - skúsim ešte poslednú vec, že pridám aj trochu éteru), než to celé spustím odznova a tentoraz skutočne pomaly pridám svoje činidlá!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Teda, máme istý úspech v tom, že sa mi podarilo získať niekoľko naozaj čisto vyzerajúcich kryštálov, ktoré naozaj voňajú po DMT - problém je, že je ho tam asi 500 mg! To je asi tiež dosť veľkorysé!

Dôvod, prečo mám pocit - no, viem, že to občas stúpalo až na nejakých 5-10c, ale dôvod, prečo si myslím, že som možno vytvoril nejaký vedľajší produkt beta-karbolínu, je ten, že metanol RM, ktorý zostal, dosť silno žiari pod UV svetlom.
Neviem, mal som na tom robiť TLC, aby som bol spravodlivý, jednak z hľadiska testovania, ale aj venovania väčšej pozornosti a času pri pridávaní redukčného činidla! Ha
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Syntézu by som neohrozoval pochybnými nitroalkánmi, najmä ak sú založené na EÚ.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Áno, ľudia to stále hovoria, ale ja som všetok svoj nitrometán z EÚ odstránil a vydestiloval zo zmesi 40 %w/w nitrometán;DCM, fungovalo to skvele na výrobu b-2,5-DMONS.

Problémom pre mňa je nájsť každý príslušný katalyzátor pre každý aldehyd, na ktorom chcem vykonať Henryho reakciu....

Uvažoval som o tom, že by som skúsil reduktívnu amináciu cyklohexylamínu z cyklohexu pomocou, myslím, amoniaku, zinku a CaCl2...

Uvidíme - moja záložná možnosť je kúpiť fľašu, ale moji chlapíci sú teraz preč...
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Katalyzátory, s ktorými som pracoval alebo o ktorých som často počul, sú n-butylamín, cyklohexylamín, etyléndiamín a dokonca monoetanolamín. Etylamín funguje aj napriek tomu, že je to 70 % roztok vo vode.
 
Top