Výroba DMT s formaldehyd-bisulfitom sodným a trietyl-amínom?

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28

simplechemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
17
Reaction score
16
Points
3
V studenom DCM sa suspendovalo 8 g NaBH4, po kvapkách sa pridalo 40 ml ľadovej kyseliny octovej a roztok sa nechal miešať, kým sa nezastavil všetok vývin vodíka.
V ďalšom rbf sa v DCM rozpustilo 10 g 5-metoxytryptamínu. Do rbf sa pridalo 8 ml trietylamínu, 21,2 g formaldehyd-bisulfitového aduktu a sitá 4A.
Rbf sa nechal miešať 10 - 15 minút, aby sa reaktanty skondenzovali, a potom sa po kvapkách pridal triacetoxyborohydrid sodný, ktorý sa pripravil predtým.
Toto sa nechalo miešať približne 24 hodín. Reakcia sa utlmila kvapkovým pridaním 15 % roztoku KOH a jednoduchou aminovou úpravou sa získal produkt, ktorý bez problémov vykryštalizoval. Použitím triacetoxyborohydridu sodného vždy získam 90 %+
 
View previous replies…

huanf

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 18, 2023
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
Vyžaduje sa pri tejto činnosti nejaká teplota? Predhriali ste dce v mikrovlnnej rúre ako Hamilton?
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Ste si vedomí, že sa takto získava 5-MeO-DMT, nie DMT, že?

Pochybujem, že ste tento postup skutočne sami vyskúšali, ako tvrdíte. NEEXISTUJE FUCKING WAY, že by ste namiesto toho náhodou vyrobili 5-MeO-DMT a nevšimli si to.

No tak, človeče. Na DMT potrebuješ tryptamín. Na 5-MeO-DMT použiješ 5-Methoxytryptamín, konkrétne kvôli metoxy skupine v 5-MeO-DMT...
 

huanf

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 18, 2023
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
Brácho , upokoj sa, absolútne netušíš, čo mám na mysli, keď sa ťa pýtam, že to znamená "táto metóda pracuje s 5-metoxytryptamínom namiesto tryptamínu, však?" Rovnako Hamilton vo videu povedal, že používa tryptamín, ale videl som, že roztok nemá farbu trytamínu, a skúšal som tento postup a nefungoval, a ty si spomenul rovnaký postup s 5-Methoxytryptamínom." Teraz je nám to jasné? mám ti dokázať ?!!Nepodozrievaj, keď nič nevieš
 

Attachments

  • VwPdbCOF5k.jpeg
    VwPdbCOF5k.jpeg
    4.5 MB · Views: 239
  • 8Hl7AGFSiM.jpeg
    8Hl7AGFSiM.jpeg
    4.5 MB · Views: 229
  • hyLW6M8Kx7.jpeg
    hyLW6M8Kx7.jpeg
    4.6 MB · Views: 231
  • Md3CTjGAFK.jpeg
    Md3CTjGAFK.jpeg
    4 MB · Views: 238
  • 7VoGCWrJix.jpeg
    7VoGCWrJix.jpeg
    4.2 MB · Views: 238

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Vyrábate 5-meo -dmt touto metódou ? V klipe Hamilton používa dichlóretán a skutočnosť, že používate metylénchlorid, nereaguje s metylénchloridom ??
Môžete bližšie vysvetliť metódu extrakcie ? Za podrobnejšie informácie (Hamilton odoberá DMT metódou kryštálového fumarátu) ďakujem
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Chcem tiež syntetizovať formaldehyd bisulfit sodný, ale neviem nájsť spôsob jeho syntézy. Máte spôsob, ako túto látku syntetizovať؟
Ďakujem.
 

simplechemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
17
Reaction score
16
Points
3
Dichlóretán je na to vynikajúce rozpúšťadlo. Len som ho nemal po ruke.
Reakcia prebieha len s konečným produktom (terciárne amíny sú oveľa náchylnejšie na atak DCM) a v malých množstvách.
Po uhasení reakcie 15 % KOH preneste všetko do oddeľovacieho lievika, oddeľte organickú časť, premyte zriedeným KOH, nasýteným NaCl, vysušte MgSO4. DCM oddestilujte, extrahujte vriacim heptánom a vložte do mrazničky :)
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
A 5-meo-dmt sa syntetizuje?
Myslel som si, že táto metóda nefunguje na maxamín a je určená len na tryptamín.
Je čistota 5-meo-dmt dobrá?
A môže sa použiť mexamínchlorid? ďakujem
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
.
A 5-meo-dmt sa syntetizuje?
Myslel som si, že táto metóda nefunguje na maxamín a je určená len na tryptamín.
Je čistota 5-meo-dmt dobrá?
A môže sa použiť mexamínchlorid? ďakujem
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Chcem tiež syntetizovať formaldehyd bisulfit sodný, ale neviem nájsť spôsob jeho syntézy. Máte spôsob, ako túto látku syntetizovať؟
Ďakujem.
 

simplechemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
17
Reaction score
16
Points
3
Ofc týmto spôsobom môžete vyrobiť 5-MeO-DMT... prečo by ste to neurobili? Áno, 96 %+ čistota ľahko. Ak máte mexamín hcl, musíte ho pred použitím uvoľniť, extrahovať DCM a vysušiť
 

simplechemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
17
Reaction score
16
Points
3
Do 200 ml vody s teplotou 70 C sa pridalo 100 g paraformaldehydu a malé množstvo KOH. Toto sa nechalo hodinu miešať a potom sa postupne pridalo do rbf so 100 ml vody a 150 g siričitanu sodného.
Trvalo to niečo vyše hodiny a po dokončení sa to nechalo miešať 15 minút. Roztok sa skoncentroval a ochladil na 0 °C pomocou ľadového kúpeľa. Pridalo sa 80 ml EtOH a rbf sa pretrepal, aby sa začala kryštalizácia.
Kryštály sa odfiltrovali a dvakrát premyli filtrátom. Kryštály sa sušili niekoľko hodín v sušičke.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Ďakujeme. Len s formaldehydom 37 % Ako to urobiť Myslím, že v prvom kroku prevediete paraformaldehyd na formaldehyd.
 

Tryptamine

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 1, 2022
Messages
15
Reaction score
1
Points
3
Vyrobili ste formaldehyd bisulfitový adukt s 37 % formaldehydom, ako sa vám to podarilo?
 
View previous replies…

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Do 37 % formaldehydu som pridal disiričitan sodný a vysušil som ho teplom. Bod topenia je približne 190 stupňov.
 

Tryptamine

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 1, 2022
Messages
15
Reaction score
1
Points
3
Koľko disiričitanu sodného ste použili? ak chcem zo 100 ml 37 % roztoku formaldehydu vyrobiť adukt s obsahom formaldehydu, koľko ho potrebujem?
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Môžete pokračovať v molárnom pomere, ale ja som na jeden gram nalial 5 ml a potom som ho nechal odparovať na ohrievači.
Tento test môžete vyskúšať a získať teplotu topenia a oznámiť mi to
 

Tryptamine

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 1, 2022
Messages
15
Reaction score
1
Points
3
Reaguje disiričitan sodný s formaldehydom a nezostáva po ňom disiričitan sodný? Mám trochu obavy zo zvyškov disiričitanu sodného
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Keď som sa pokúsil zistiť teplotu topenia látky, približne polovica látky sa topí pri 190 stupňoch, nie polovica, možno nejaká časť nezareagovala, neviem prečo
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Používate suroviny spoločnosti Merck?
 

Tryptamine

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 1, 2022
Messages
15
Reaction score
1
Points
3
Mám jeden výrobok od spoločnosti sigma-aldrich, bol trochu drahý, používam chemikálie od dodávateľa chemikálií.
 

simplechemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
17
Reaction score
16
Points
3
Presne tak, môžete jednoducho pridať siričitan sodný priamo do roztoku formalínu a vykonať spracovanie podľa obrázku. Alebo spustite prebytok formaldehydu a oddestilujte vodu + formaldehyd a zostane vám váš adukt.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Pre jeden gram surového produktu,
Koľko mililitrov vriaceho heptánu je potrebných ?
 

simplechemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
17
Reaction score
16
Points
3
~30 ml
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Dobrý deň, urobila som reakciu, nakoniec sa rozpúšťadlo odstránilo pri izbovej teplote, ale žltý olej som naliala do horúceho heptánu, prečo sa nerozpustil?
 
Top