Výroba a expedícia najjemnejších liečiv s DIRECTION a MAGNITUDE - Laboratóriá Vector

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
BEZPLATNÉ VZORKY - PROSÍME, PREČÍTAJTE SI NASLEDOVNÉ

V spoločnosti Vector Laboratories chápeme, že dôveru si treba zaslúžiť tým, že nikdy neporušíme slovo o kvalite nášho produktu. Preto svoju vďačnosť tejto fantastickej komunite prejavíme tým, že spustenie našej spoločnosti odštartujeme rozdaním niekoľkých bezplatných vzoriek našich výrobkov. Našim novým zákazníkom chceme dať ochutnať náš bezchybný zákaznícky servis a vynikajúcu spokojnosť našich zákazníkov tým, že začneme rozdávať nasledujúce produkty:

AMPHETAMINE SULFATE PASTE
(10 vybraných zákazníkov dostane po 5G vzorky)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS FOR EUROPEAN CUSTOMERS
(7 vybraných zákazníkov dostane 1G vzorku)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS FOR USA CUSTOMERS
(7 vybraných zákazníkov dostane 1G vzorku)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

AKO SA MÔŽEM ZAREGISTROVAŤ DO GIVEAWAY?

(Aby ste sa mohli zaregistrovať, musíte si prečítať nasledujúce informácie)


Existujú len dve jednoduché požiadavky, ktoré musíte splniť, aby ste si mohli vychutnať vzorku zdarma. Musíte byť členom tohto fóra. Ak je v banneri vášho profilu napísané "nový člen", potom nemáte nárok na získanie vzorky, pretože administrátor vašu recenziu na náš produkt nepovažuje za platnú. Je to preto, lebo v pravidlách fóra o bezplatných vzorkách sa uvádza, že vzorky môžu byť poskytnuté len "členom" fóra.

Ďalšou podmienkou pre získanie darčeka je záruka, že zanecháte recenziu na výpis nášho výrobku v sekcii trhovisko a vo vlákne, ktoré práve čítate. Zároveň by som chcel zákazníkov požiadať, aby okrem trhoviska a vlákna nezanechávali recenzie nikde inde na fóre (výnimku možno urobiť, ak nás odporúčate inému používateľovi fóra). Aj keď ma teší vaše uznanie, nechcem, aby administrácii tohto fóra vznikali nepríjemnosti v dôsledku spamovania. Ak po poskytnutí vzorky nezanecháte hodnotenie, náš tím a ostatní predajcovia sa nemusia rozhodnúť poskytnúť vám vzorky alebo s vami obchodovať

Ak spĺňate tieto dve požiadavky, gratulujeme! Môžete získať vzorku! Stačí, ak nižšie v tomto vlákne napíšete komentár, v ktorom uvediete, ktorý výrobok by ste chceli vyskúšať (môžete získať len jednu vzorku jedného výrobku), a my vám sami pošleme DM. Nie je potrebné, aby ste nám po svojom komentári písali správu, pretože my vám pošleme správu o vašej vzorke.
 
View previous replies…

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
 
Last edited:

Mousse

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Samozrejme
 

w4ri0uiui

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 21, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Dobrý deň, mal by som záujem o bezplatnú vzorku
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Ktorý z mojich produktov vás zaujme?
 

w4ri0uiui

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 21, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Mosly ketamín, ale ak to nie je možné amfetamín
 

Damonx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 15, 2024
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
Hej, je nejaká šanca, že dostanem váš skrytý balík amph a meth in aus?
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Ospravedlňujem sa, ale do Austrálie nezasielame. Ďakujeme, že ste prejavili záujem o náš produkt!
 
Last edited:

Damonx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 15, 2024
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
Ďakujem za odpoveď , posielam priamu správu môžeme sa tam porozprávať ?
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Vzorky!


Máme k dispozícii iba:

5 vzoriek amfetamínu

4 vzorky D-methu pre zákazníkov v EÚ

A 6 vzoriek D-methu pre zákazníkov v USA zostalo!


Obyvatelia a členovia, buďte rýchli, než začneme uprednostňovať nových členov!


Od 20. augusta do 23. augusta budeme na dovolenke. Po 19. auguste UTC +2 14:30 už nebudeme prijímať žiadne objednávky. Po 23. auguste bude náš obchod opäť otvorený pre objednávky :)
 

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 5, 2024
Messages
30
Reaction score
21
Points
8
Hej, tím VectorLaboratoiers [pane], tu kone ny prehľad vašej slávnej Amfetamínovej pasty. Prvá zásielka ide veľmi rýchlo 2 dni po tom, čo ste mi povedali, že je na ceste ku mne, to je úžasné! Dostal som standart mail s falošným odosielateľom je to veľmi diskrétne a v Európe najlepšia metóda. Dostávam 5,147 g Amphetamin pasta. Konzistencia je mastná a mokrá na tanieri alebo sklenenej miske rozmazaná za 5 minút pripravená na sekanie. Prvý nos páli 7 z 10 scala, ale veľmi krátko, whe to opláchne v krku id nepálil. Vôňa je dobrá, stará kvetinová zmes s vôňou amínu, rovnakú vôňu cítite, keď otvoríte hardvér pre počítač. Trvanie je 10 až 12 hodín v závislosti od toho, koľko ste užili. Jeho hlava je veľmi jasná Amfetamín vysoká, žiadne bahno mozog afterX hodín. Prichádza pomaly, ale silnie od hodiny [čistý] . Až do okamihu, keď príde fck im so uppy😎. Normálna dávka je veľmi zameraná a ideálna na vykonávanie viacerých časových vecí, hodí sa dobre v každej dennej situácii. 90% dobré veci, veľmi dobrá podpora rýchle dodanie. 100 Trusty. Milujem tento Amphe a ja určite objednať viac, everyobe by to mal urobiť, pretože se tieto predajca vedel určite, čo dobrý zákazník potrebuje. Dokonca aj ľudia, ktorí si to vzali, aby mali skvelý večer s tým, že mizerný pocit kocoviny zo zlých vecí. Láskavé pozdravy Frankstone.
 
Last edited:

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Veľmi pekne vám ďakujeme za recenziu! Teší ma, že by ste mali záujem o objednanie ďalších :)

. Budem veľmi vďačný aj za recenziu na moju ponuku, kedykoľvek budete mať čas, ešte raz ďakujem za podrobnú spätnú väzbu.
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Od tejto chvíle už nebudeme prijímať ďalšie objednávky, pretože ich nebudeme môcť odosielať v dôsledku našej krátkej dovolenky, ktorá začína zajtra a končí 23. augusta.

Od 24. augusta budeme pokračovať v prijímaní objednávok ako zvyčajne!
 

acidbitch1312

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jun 14, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Rád by som dostal vzorku amfetamínu, viem, že som nový člen, ale posledná iná rýchlosť, ktorú som dostal, bola trochu zlá, tá vaša vyzerá sľubne, takže by bolo pekné ju vyskúšať. a im nový člen tu, ale aktívny v dark webe niekoľko rokov
Pozdravy z Rakúska
 

longinfornow

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 8, 2023
Messages
13
Reaction score
6
Points
3
Ahoj z USA , mám záujem o ketamín, mám zanechať recenziu na stránke produktu alebo niekde inde?
 

longinfornow

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 8, 2023
Messages
13
Reaction score
6
Points
3
vaše ceny sú veľmi dobré, chcem si overiť kvalitu, je v poriadku, ak otestujem a pošlem obrázky, nič extra, len typickú súpravu na testovanie drog overujúcu, či to nie sú nejaké iné drogy.
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Dobrý deň, v budúcnosti spustíme propagáciu vzoriek ketamínu. Momentálne sme na dovolenke, takže nemôžeme prijímať ďalšie objednávky ani nič posielať, takže keď sa 23. septembra vrátime, budeme môcť opäť prijímať objednávky :)
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Dobrý deň, môžem dostať vzorku d-metu?
 

cifer

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Ahoj, budem chcieť otestovať D-Meth. žije v EÚ.
 
Top