Výroba a expedícia najjemnejších liečiv s DIRECTION a MAGNITUDE - Laboratóriá Vector

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
BEZPLATNÉ VZORKY - PROSÍME, PREČÍTAJTE SI NASLEDOVNÉ

V spoločnosti Vector Laboratories chápeme, že dôveru si treba zaslúžiť tým, že nikdy neporušíme slovo o kvalite nášho produktu. Preto svoju vďačnosť tejto fantastickej komunite prejavíme tým, že spustenie našej spoločnosti odštartujeme rozdaním niekoľkých bezplatných vzoriek našich výrobkov. Našim novým zákazníkom chceme dať ochutnať náš bezchybný zákaznícky servis a vynikajúcu spokojnosť našich zákazníkov tým, že začneme rozdávať nasledujúce produkty:

AMPHETAMINE SULFATE PASTE
(10 vybraných zákazníkov dostane po 5G vzorky)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS FOR EUROPEAN CUSTOMERS
(7 vybraných zákazníkov dostane 1G vzorku)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS FOR USA CUSTOMERS
(7 vybraných zákazníkov dostane 1G vzorku)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

AKO SA MÔŽEM ZAREGISTROVAŤ DO GIVEAWAY?

(Aby ste sa mohli zaregistrovať, musíte si prečítať nasledujúce informácie)


Existujú len dve jednoduché požiadavky, ktoré musíte splniť, aby ste si mohli vychutnať vzorku zdarma. Musíte byť členom tohto fóra. Ak je v banneri vášho profilu napísané "nový člen", potom nemáte nárok na získanie vzorky, pretože administrátor vašu recenziu na náš produkt nepovažuje za platnú. Je to preto, lebo v pravidlách fóra o bezplatných vzorkách sa uvádza, že vzorky môžu byť poskytnuté len "členom" fóra.

Ďalšou podmienkou pre získanie darčeka je záruka, že zanecháte recenziu na výpis nášho výrobku v sekcii trhovisko a vo vlákne, ktoré práve čítate. Zároveň by som chcel zákazníkov požiadať, aby okrem trhoviska a vlákna nezanechávali recenzie nikde inde na fóre (výnimku možno urobiť, ak nás odporúčate inému používateľovi fóra). Aj keď ma teší vaše uznanie, nechcem, aby administrácii tohto fóra vznikali nepríjemnosti v dôsledku spamovania. Ak po poskytnutí vzorky nezanecháte hodnotenie, náš tím a ostatní predajcovia sa nemusia rozhodnúť poskytnúť vám vzorky alebo s vami obchodovať

Ak spĺňate tieto dve požiadavky, gratulujeme! Môžete získať vzorku! Stačí, ak nižšie v tomto vlákne napíšete komentár, v ktorom uvediete, ktorý výrobok by ste chceli vyskúšať (môžete získať len jednu vzorku jedného výrobku), a my vám sami pošleme DM. Nie je potrebné, aby ste nám po svojom komentári písali správu, pretože my vám pošleme správu o vašej vzorke.
 
View previous replies…

Bennypo2

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 11, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Hej, mohol by som, prosím, dostať bezplatnú vzorku prášku amph :) zaslanú do usa
 

zil3

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 29, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
je možné získať bezplatnú vzorku oif amph sulfate paste shipped in croatia
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
Je možné ešte získať vzorku? som v európe a zanechávam veľmi úprimné recenzie produktov predajcov
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
70
Reaction score
24
Points
8
Dobre, počúvajte ma... Vyšplhal som sa na hory (dobre, dobre, možno len na schody), bojoval som s neľútostnými šelmami (alias termínmi) a prešiel som púšťou (skôr dňom bez kávy), ale je tu jedna vec, ktorá by ma mohla od toho všetkého zachrániť: **vaša bezplatná vzorka D-Meth.**

Pomôžte hrdinovi na jeho výprave! Sľubujem, že si ich budem vážiť, akoby boli zo zlata, možno o nich dokonca napíšem pieseň (bude to hit, verte mi). A hej, ak budú vzorky také legendárne, ako si myslím, že budú, určite sa vrátim kúpiť ďalšie. Poďme urobiť nejaké kúzlo! Žijem v Belgicku BTW. 😉
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Všetkým ľuďom so statusom "nový člen", ktorí sa pýtali na vzorky:

Zapísali sme vás a ľudia budú náhodne vybraní po výbere používateľov so štatútom "člen" a "rezident". Pravidlo výberu vzoriek na fóre stanovuje, že ľudia, ktorí dostanú vzorky, by mali mať status "člen" a "rezident". :)
 
Last edited:

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Old timer tu by som rád preskúmal váš Meth trh je zaplavený 50/50 sračky vždy nechávam plnú recenziu akékoľvek otázky prosím DM ma
 

StormManPan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 22, 2023
Messages
12
Reaction score
7
Points
3
Dobrý deň, rád by som si vyskúšal váš výrobok (výrobky).
 

Shaolin

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 10, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Môžem mať vzorku zadarmo?
Ďakujem.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
15
Points
8
Bude krásne, ak od Vás dostanem nejaké vzorky ;)

Všetkým želám veľa šťastia!

Nech sa vám darí!

^_^
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
15
Points
8
Len v prípade, že budem mať šťastie --->> AMFETAMÍN SULFÁTOVÁ PASTA

.xoxo.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
Ak ste zo Spojeného kráľovstva, môžete získať bezplatnú vzorku od niekoľkých členov @Glitchy je jedným z nich 🫡
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Pozdravujem komunitu,

Dúfam, že všetci máte pekný víkend.

Ešte stále máme niekoľko vzoriek D-Meth, ale nedávno boli ich dodávky zastavené v dôsledku toho, že naši partneri v Spojených štátoch museli riešiť niektoré osobné problémy. V najbližších dňoch sa vrátia a my začneme opäť vyberať ľudí, ktorí dostanú vzorky.

Ďakujem vám za trpezlivosť, prajem vám všetkým pokojný víkend :)

Vector Laboratories
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Som rád, že všetko počujem, za pár dní sa vrátim do normálu Teším sa na vaše výrobky
 

konsument88

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Apr 26, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Dobrý deň, mal by som záujem aj o vzorku amfetamínu vo forme prášku a pasty, ako aj o D-Meth. Amfetamín je potrebný pravidelne
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
12
Points
3
Dobrý deň, mám záujem o testovanie niektorých vašich vzoriek - AMPH alebo D-Meth. Vždy zverejňujem recenzie, ako môžete vidieť. Chystám sa vám samostatne poslať DM s otázkou.
 

traktor666

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 28, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Chcem vyskúšať 90 %+ AMFETAMÍN SULFÁTOVÝ PRÁŠOK (suchý). :)
 
Top