Mnoho otázok o syntéze MDMA a iných drog začiatočníkom.

Vince Gilligan JR

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 8, 2022
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Zdravím vás ! Už niekoľko dní prezerám túto stránku a hľadám vedomosti a skúsenosti ! A som naozaj veľmi rád, že som toho našiel toľko ! Takže vďaka.

Pre toľko, koľko som sa vždy pýtať nejakú otázku, ktorá by mohla pomôcť inému človeku, ktorý ako ja jeden môže experimentovať, sú zvedaví, aby sa naučili. Takže tu je zoznam otázok! Ak nemôžete odpovedať na všetky, je to absolútne nevážne a už teraz vám ďakujem, že ste vzali moju žiadosť do úvahy!

Kde sa naučiť celú slovnú zásobu syntézy ?, Mohol som vidieť vlákno "G.Patton" o slovnej zásobe a plné rád, takže vďaka mu za túto časť. Vlastním "Príručku prežitia v laboratóriu organickej chémie", myslíte si, že je to dobrý východiskový bod na začatie teórie do praxe? Sú niektoré kapitoly dôležitejšie ako iné? iná kniha, ktorú by ste odporučili na prácu s teóriou ?

Kde môžem nájsť dodávateľov? Videl som na fóre niektoré produkty, o ktorých som nikdy nepočul a ktoré, ak hľadáte na clearnete, sú extrémne drahé a regulované. Ako som sa dočítal, idete cez čínske alebo indické trhy? Je tam nejaké riziko na colnici?

Videl som aj časť fóra "Zoznam", je potrebné tu vyhľadávať? stačí skopírovať a vložiť názov zložky, aby som ju našiel? z mojej strany táto časť zostáva pre mňa nejasná

Ako zistiť, ktorý spôsob je najlepší na syntézu produktu (napríklad MDMA) videl som niečo v 4 spôsoboch syntézy ? ako si vybrať?

Ďakujem, že ste si našli čas na prečítanie a v najlepšom prípade aj na odpoveď!

Možno moja angličtina nie je jasná, takže ak niečomu nerozumiete, povedzte mi to.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Myslíte si, že je to dobrý východiskový bod na začatie prechodu z teórie do praxe?
Neviem, šéfe. vždy je dobré získať nejakú prax v učiť sa, ale uistite sa, že rozumiete reakcii atelast v termínoch exoterma/toxicita. mám malé trvalé jazvy, ktoré mi práve mizli v oku, nosiť si ppe.
Sú niektoré kapitoly dôležitejšie ako iné? iná kniha, ktorú by ste odporučili na precvičenie teórie ?
Začal by som videami na youtube, možno crash course chem, nile red, chemplayer, nurdrage, cody's lab a potom, ak chcete viac, po krátkom pochopení si vyhľadajte kurz miestnej univerzity pre 1.-2. ročník bakalárskeho štúdia, všetky hlavné predmety ako organická chémia, analytická chémia by mali mať svoj zoznam literatúry. nemôžem odporučiť konkrétne, pretože som sa učil v inom jazyku.
Kde sa naučiť celú slovnú zásobu syntézy ?
Stačí venovať čas čítaniu fóra, kníh, článkov, to sa dá naklikať, ak sa tomu dostatočne venuješ a chceš.
Kde nájdem dodávateľov?
Záleží odkiaľ si. EU má dosť posraté zákony o prekurzoroch, môžeš okolo nich tancovať dookola. ak náhodou si z EU Poľsko má všetko OTC, môžem vymenovať pár mien v súkromí, aby som ich nekompromitoval, väčšina z nich ti dokáže zohnať požadovaný produkt aj keď nie je uvedený. Nákup tu na fóre od renomovaných chlapcov je tiež dobrý, trochu drahší, ale dobrý. USA / Ázia / Afrika (lol) idk, dával by som si pozor na predajcov EtNO2 ebay v USA tho, počul som povesť, že sú to medovníky.
Idete cez čínske alebo indické trhy, ako som čítal? Je tam nejaké riziko na colnici?
Opäť záleží na vašej lokalite a zákonoch o dovoze z číny. pokiaľ je prekurzor, ktorý dovážate, legálny, nemali by byť žiadne problémy, mohli by ste sa objaviť na niektorých radaroch, ale zmenšite to stupňami oddelenia, falošnými krabicami vysadenými na náhodných miestach, buďte kreatívni. indii by som sa vyhol, ak by som nebol ind. india je dobre známa ketamínom a voľne predajným čímkoľvek.

Ako zistiť, ktorá cesta je najlepšia na syntézu produktu (napríklad MDMA) niečo som videl v 4 spôsoboch syntézy ? ako si vybrať?
Záleží na tom, aké máš prekurzory, aké máš vybavenie a sklo to je otázka, na ktorú si musíš odpovedať sám, alebo aspoň poskytnúť nejaké bližšie informácie. ale MDMA je dosť pokročilá syntéza, mohol by si ísť na MDA, piperonal alebo vanilín bude ťažké získať (sledované omega). alebo sa možno najprv naučiť redukciu Al/Hg amfetamínu P2NP (pripnutý), zahŕňa veľa základných pojmov. vždy si prečítaj saftey data sheet toho, s čím pracuješ. tiež sa pozri na mefedron.

Dúfam, že to pomôže casue fuck im thirsty

E: Tiež dobré YT vzdelávacie kanály: chemical force, thoisoi2, explosions & fire, extractions & ire, John black super chemist
 

Vince Gilligan JR

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 8, 2022
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Ďakujeme za vaše pripomienky a rady! Myslím, že to môže veľa priniesť začiatočníkom, ako som ja. Toto fórum sa mi páči práve pre vzdelávací aspekt, ktorý nám môže priniesť. Uvažujem, že začnem s kanálmi, ktoré odporúčate, a zároveň budem pokračovať v lúštení "príručky prežitia v laboratóriu organickej chémie". Myslím, že začnem nákupom priamo od ľudí na fóre a uvidím, ako to bude v Poľsku.

P2P redukciu amfetamínu môžu robiť začiatočníci? Mefedron mi robí oči ako MDA, ktorý som poznal len podľa názvu.

Naozaj pekné, že ste mohli odpovedať! dúfam, že budete piť. môžem vás kontaktovať o poľsku ?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
P2P (obmedzená a sledovaná) -> Amfetamín nie je taká účinná v malom meradle a prichádza s nečistotami (formetorex) , výťažok len 30 %. ale je to hlavná metóda v Európe. táto konkrétna cesta a nečistoty, ktoré prináša, spôsobujú, že euro pasta smrdí a je cítiť ako europaste. osobne by som túto cestu ignoroval, nechal si ju na pervitín alebo keď budete mať trochu viac skúseností s izoláciou svojho produktu. táto metóda má tu vlákno s názvom leuckartova syntéza od Williama D.

P2NP (nie je obmedzený, ale sledovaný) -> Amph. je lepšia cesta (väčšinou) , môžete ísť mnohými spôsobmi, redukcia s AlHg, s borohydridom, RedAl, ak ste milionár. existuje mnoho ďalších, ale tieto sú konvenčnejšie.

Premýšľajte, rozhodnite sa, kam chcete ísť, pozrite sa, čo je pre vás dostupné a čo ešte potrebujete a ja vás odkážem na správneho obchodníka, ktorý to bude mať na 100%.
Tiež si prečítajte Shulginov Pihkal, aspoň záznam MDA. pochopte systém : zodpovedajúci aldehyd -> zodpovedajúci nitropropén -> redukcia na požadovaný amín
 

Sopranos

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Chcel by som sa dozvedieť aj viac. PM :)
 

fuckypu

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 26, 2022
Messages
17
Reaction score
12
Points
3
Piperonal dobrý spôsob, ako vyrobiť mdma
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Najlepší spôsob, ako začať pre začiatočníka, je YouTube. Pozrite si niektoré zo skvelých chemtuberov, napríklad NileRed, Doug's Lab a Thy Labs. Postupne nájdete ďalšie.

Potom začnite robiť syntézy svojich prekurzorov a činidiel. Nájdite, čo potrebujete, vyhľadajte na youtube videá syntézy (nenájdete tam žiadne verejné videá syntézy drog s výnimkou používateľa "Higgs Bosson", ale ten čoskoro zmizne) prekurzorov a začnite tam.

Ak potrebujete kyselinu sírovú, pozrite si, ako sa to robí z kyseliny batériovej alebo prostredníctvom elktrolýzy metabisulfátu sodného. Ak potrebujete kyselinu dusičnú, vyrobte si ju sami z kyseliny sírovej. Budete potrebovať absolútny etanol. Získajte čistý, potravinársky etanol a vydestilujte ho na maximálnu koncentráciu, potom ho vysušte správnymi technikami sušenia. Vyrobte si vlastné sušiace prostriedky. Vyskúšajte si nitroetán, ale najprv si budete musieť vyrobiť dusitan sodný z dusičnanu sodného. A tak ďalej...

Takto sa naučíte základné laboratórne techniky, slovnú zásobu a vytvoríte si zásoby chemikálií na skúšobné pokusy bez toho, aby ste museli objednávať sledované chemikálie. Často krát chemtuberi vysvetlia aj chemické reakcie, a ak si sami trochu naštudujete chémiu, tieto expalnácie budú čoskoro zrozumiteľné.
Keď zvládnete skúšobné pokusy v malom meradle, máte možnosť posilniť sa a začať podnikať. Potom budete musieť nájsť predajcov hotových sledovaných prekurzorov, ktorí sú 100 % dôveryhodní. To je však už iný príbeh.

A keď si vyberiete metódu na syntézu konečného produktu, jednoducho sa rozhodnite pre tú, kde môžete získať alebo syntetizovať činidlá a kde je dobrý výťažok.
Ak sa chystáte na amfetamín, urobte cestu P2NP/NaBH4/CuCl- a vyrobte si vlastný P2NP z benzaldehydu a nitroetánu. Napríklad.
 
Top