Maximálna teplota rekryštalizácie kokaínu etanolom

DanTheMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2023
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Zdravím odborníkov na chémiu,

po premytí kokaínu 96,5 % (190) etanolom som urýchlil proces sušenia prostredníctvom vyhrievanej dosky (lôžko 3D tlačiarne) a normálneho domáceho ventilátora. Normálne sa v návodoch odporúča proces sušenia 24-48 h, ale pri teplote 50-60 °C je to otázka niekoľkých hodín. Degenerujem svoj kokaín takýmto teplom?
Čítal som, že bod topenia HCL je okolo 165-195 °C, ale niekto uviedol, že väzba s hcl sa môže pretrhnúť a v určitom bode skôr a môj výrobok sa stane nepoužiteľným. Je to pravda?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Produkty sa skutočne môžu "vymastiť", ale neviem presne povedať, prečo sa to deje, možno sa tu niekto ozve, môže to súvisieť s pH idk
Každopádne, teoreticky by to malo byť v poriadku, ako ste opísali
 

DanTheMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2023
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Dobre, urobil som teraz veľa expirácií a môžem povedať, že ak zahrejete kokaín na viac ako 70 °C, zlomíte ho. Ale ak zostanete pod 60 °C, môžete rýchlosť sušenia značne urýchliť. Napr. acetónový roztok môžem umyť za niekoľko minút. Výsledok sa bude dať pohodlne konzumovať. Dôležité je, aby ste ešte acetónový mokrý konkaín zo sušeného filtra vložili do lámacieho zariadenia na ohrievaciu dosku. Pokračujte v riadení a drvení kryštálov, aby sa na kadičku nič neprilepilo.
Skúsil som etanolové umývanie pri 70 °C a dostal som takmer neaktívny prášok. Takže dve teórie. Vyzerá to tak, že kokaín a etanol reagujú pri teplotách nad 70 °C medzi sebou a vytvárajú niečo, čo nie je príjemné, alebo sa časť hcl rozbije. Vie niekto prečo ? Mohol by sa môj produkt nakrájať s cukrom?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Ak chcete urýchliť sušenie, použite vákuum. Váš kokaín bude 100 % bezpečný a zdravý =) Etanol a acetón veľmi dobre rozpúšťajú hydrochlorid kokaínu.
Nie sú. Vyplavíte svoj čistý kokaín HCl a na filtri zostanú nejaké nečistoty, myslím.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
S kokaínom som sa dosť hral a mám pocit, že voda je tu vaším priateľom, pretože voda je H+ a OH-, všetko to H+ dostáva vodu do pH zóny kyseliny, ktorá chráni čiastočne disociovanú C+HCl. Ďalším faktorom je, že keď kvapalina dosiahne bod varu, už sa viac nezohreje. Bude len silnejšie vrieť, až kým sa neudrží na panvici. To sa deje pri teplote 100 °C( zvyčajne o niečo menej, pokiaľ sa nenachádzate pod hladinou mora.
Myslím, že etanol naozaj reaguje s kokaínom. Je to dokázané in vivo. Vaše telo mení kokaín a etanol na etylbenzoylekgonín, alias kokaetylén.
Extrakcia ľadovou vodou je to, kde je to imo. Asi 4 ml ľadovej vody na gram, nechať usadiť a dekantovať. Kokaín je VELMI rozpustný vo vode (1g/1ml), takže preto používate ľadovú vodu, veľa prímesí sa v nej nerozpustí. Potom to trvá
sekúnd na odparenie 3 ml
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
K dispozícii je kokaínová voľná báza (in vivo), nie soľ HCl.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Správne. A kokaetylén nie je Lewisova kyselina eithe r jeho kokaínová báza a etanol. A" transesterifikácia", ktorá odoberie metylester a nahradí ho etylesterom. To je rozdiel
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Pokiaľ ide o " oil out", predstavujem si, že to jednoducho znamená disociovať. Napríklad vo vode konkaín HCL disociuje na 50 %, čo znamená, že polovica molekúl sa rozpadne a stane sa kokaínom 1+ a Cl-. O kokaíne 1+ si môžete prečítať na ceste. Nie je to bázický kokaín a nie je to ani kyslá soľ. Je to konjugovaná zásada Lewisovej kyseliny
 

DanTheMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2023
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Nabudúce vyskúšam spôsob Mohol by som vodu. Vďaka :)

som si niečo všimol. Aktuálne nemusím čakať na úplnú kryštalizáciu. So škrabaním môžete začať hneď, ako sa etanol odparí. Ja na to používam 55 °C. Najprv to bude celé ako blato, ale za chvíľu sa začnú vytvárať kryštáliky a prášok. Keďže etanol sa vyrába na ľudskú spotrebu, nie je až také zlé, ak vo výrobku zostane trochu etanolu.

Viac informácií nájdete v tomto vlákne: https: //drugs-forum.com/threads/coc...llization-alternative-to-acetone-wash.169203/
Aby som sa vrátil k téme. Dnes som použil 85 °C horúcu vodu, aby som získal späť rozpustenú HCL. Po tomto úkone mal výrobok v sebe stále niečo aktívne. Takže stále nemám predstavu o korelácii teploty a degenerácie kokaínu.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Raz som bol hlúpy a na extrakciu som použil horúcu vodu namiesto ľadovej. V horúcej vode sa rozpustilo aj niečo iné. Nejaký rez. Zdalo sa, že je to cukor alebo detská výživa, ale keď som to odparil, zmenilo sa to na kal takmer ako karamel alebo roztopený cucák. Nemal som šťastie, keď som sa z toho pokúšal dostať kokaín a stratil som gram kokaínu. Použite studenú vodu
 

DanTheMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2023
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
To isté sa stalo aj mne. Ak sa vám po určitom čase objaví hnedý sliz, musíte to rozotrieť v acetóne. Ja na to používam kuchynskú škrabku a zubársku škrabku. Acetón spôsobí, že sliz bude takmer okamžite opäť tvrdý a kryštalicky vyzerajúci. Rozdrvte pevný blok, keď je vo vnútri acetón, aby bolo všetko jemné a práškové. V kadičke to bude vyzerať ako piesok alebo piliny. Zvyšky prefiltrujte a nechajte acetón odpariť. Znovu rozdrvte všetko, čo vytvorí pevné častice. Všimnite si, že farba sa zmení na niečo svetlejšie, ale stále nie je snehobiela. Váš vyradený acetón bude vyzerať ako jantár.
Teraz vám zostal prášok, ktorý by sa mohol opäť vymyť acetónom alebo rekryštalizovať alkoholom, ale čo je najdôležitejšie, nestratil by sa. Ja som sa rozhodol pre alkoholovú rekryštalizáciu. Môj konečný výsledok nebol čisto biely, ale stále obsahoval kokaín. Som si istý, že ak by som klobúk opakoval s väčším a väčším množstvom acetónu alebo urobil tvoju vec s vodou, mal som šancu opäť získať bielu silu.

Stále si myslím, že to bola nejaká forma cukru, ktorá jednoducho vytvorila karamel pôsobením tepla.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Kokaín je mierne rozpustný v acetóne, takže vždy trochu stratíte. Nakoniec stratíte viac, ako ušetríte. V priebehu rokov som stratil 1000 dolárov kokaínu, keď som sa ho snažil rôznymi spôsobmi prečistiť alebo vyčistiť od sračiek. Mal som aj veľa úspechov, ale keď neviete, čo v ňom je, je ľahké vybrať zlé rozpúšťadlo. Raz sa mi aj s ľadovou vodou stalo, že jedna tuhá látka sa potopila a druhá plávala, tak som použil injekčnú striekačku a vycucal vodu zo stredu. To bolo predtým, ako som mal malý fritový buchnerov lievik a vákuovú pumpu. Tá vec ohromí tvojich priateľov 😂. Ľudia mi nosia svoje sračky a delia sa o ne výmenou za to, že ich preženiem cez buchner. Ľadová voda na kokaín a vriaci izopropyl na pervitín. Po skončení môžem vysypať sračky na pult a presne vidíte, aké je ich množstvo a konzistencia. Pred pár mesiacmi si chlapík priniesol svojich 5 g pervitínu a ja som mu prefiltroval ou 1,5 g kuchynskej soli. Urobil niekoľko nahnevaných telefonátov
 

DanTheMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2023
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Prednedávnom som si kúpil fritézu buchner. Purifing vecí realy takes people into buy glassware :D
Ak som vás správne pochopil, nepotrebujem iné techniky ako acetónové premývanie, A/B extrakcie atď. ? Potrebujem len zvládnuť čistenie studenou vodou?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
A/B extrakcia, to je teraz vážna vec. 😂 vedieť ju urobiť je ako zaviazať si topánky, je to povinné, ale vyhýbam sa tomu. Minulý mesiac som robil A)B na nejakom metamfetamíne a vyzrážal som ho cez hcl nakvapkaný do kyseliny sírovej a rozpúšťadlom bola nafta. Urobil som to na 5g už vykúreného hnedého materiálu, ktorý zakaždým vylejem z fajky. Bola to len domáca práca na splyňovanie, ktorú som nikdy predtým nerobil. Ako už bolo povedané, z kokaínu dokážem dostať čokoľvek bez A/B. Trojnásobné premytie chloroformom metylénchloridom, dokonca odstráni levamizol z hcl bez potreby neutralizácie
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Zdá sa, že tento dokument bol z webu vymazaný. Možno neprešiel odborným posúdením. Škoda. V jeho neprítomnosti vám predstavím tento dokument , ktorý je dokumentom, ktorý všetci citujú z " časopisu Microgram", keď hovoria o separácii levamizolu/kokaínu. Konkrétne tabuľka 1
QQYxT13ELB

Ďalej vám predložím tento dokument z časopisu Journal of Analytic toxicology, v ktorom sa uvádza, že 79 % vzoriek nelegálneho kokaínu obsahujúcich PTHIT (levamizol/dextramizol) obsahovalo 30 % alebo menej w/w a 93 % obsahovalo 40 % alebo menej PTHIT vzhľadom na kokaín hcl.
IgcPwL5AB6

Takže 79 % vzoriek by obsahovalo 4,1 % alebo menej PTHIT a 93 % vzoriek by obsahovalo pravdepodobne menej ako 8 % PTHIT, po tom, čo sa začalo s 30 - 40 % už po jednom premytí HCL chloroformom. Tento údajový bod bol odvodený výpočtom mediánových hodnôt medzi 30 % a 50 % údajovými bodmi na odhad 40 % bodu.
Porovnaním údajov pre 5 premývaní hexánom v tom istom dokumente by sa dalo odôvodnene usúdiť, že následné premývania chloroformom by tieto údaje ešte zlepšili.
Preto trvám na svojom stanovisku, že premývanie hcl soli kokaínu chloroformom a vodou je vhodnou metódou na extrakciu levamizolu z kokaínu.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ide o to, že som prečítal 5 syntéz -kokaínu a podľa toho, čo som sa dočítal, pseudoekgonín má nižšiu energiu moity ako ekgonín, takže sa chce preskupiť, ale je stericky brzdený. ALE ak pridáte dostatok energie, zmení konfiguráciu, čo znamená, že je v prdeli. Toto všetko je založené na malom chemickom vzdelaní, ale hodiny chémie na kokaíne sú drahé ako sračka. Minulý rok som odparoval nejaký (2 gramy), ktorý som prehnal cez buchner a bol som sfetovaný. Ako zasraný idiot som vzal pyrexovú nádobu na koláče z horáka do umývadla a pustil na ňu trochu studenej vody, aby som ju ochladil. Zbohom 200 dolárov. Vybuchla, trafila ma do péra a ja som sa z toho nespamätal 1/4g
 

DanTheMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2023
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Smutný príbeh :(
Premýšľam o návrhu niektorých častí, ktoré sa dajú vytlačiť 3D tlačou, aby sa uľahčilo A/B. Vyzerá to, že ste už robili niektoré z experimentov, ktoré práve robím. Aké teky na čistenie kokaínu môžete odporučiť ?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Naozaj jediné, o čom hovorím, že by malo byť povinné, je rozpúšťanie v ľadovej (najlepšie destilovanej) vode. Stačí pár alebo 3 ml/g. Rozdrvte ho (ja mám rád hlbokú zásuvku alebo batériu AA) trochu pretrepte a valčekom (v sáčku)dajte doň vodu, poriadne premiešajte. Nechajte to chvíľu usadiť a chudobnú vodu odlejte do pyrexovej misky, pričom nechajte kal a odparte ho na sporáku. Je to lacné a jednoduché, nie je v tom žiadna skutočná chémia. Trvá to len asi 5 minút. Presne táto istá vec funguje skvele aj na metamfetamín. Oboje je vo vode veľmi dobre rozpustné (viac ako 1 g/ml), preto ho ľadová voda stále rozpúšťa. Veľa vecí, ktoré sa rozpúšťajú vo vode, sa stále dobre nerozpúšťa v ľadovej vode. Ak musíte, môžete použiť injekčnú striekačku alebo pipetu, aby ste získali každú kvapku. Vyskúšajte to. Odvážte výsledok pred a po. Zvyčajne stratím 30 % a to je veľa rezu, ktorý sa dá dostať von bez chémie.
Ak by som chcel dosiahnuť lepší výsledok, vzal by som vodu z kroku 1, neutralizoval ju jedlou sódou (urobil by som si trhlinu), rozdrvil ju, prepláchol studenou vodou vo filtri, rozpustil v nepolárnej a splynul s H2SO4 a hcl+h20, aby sa vyzrážala hcl
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Mám otázku, možno ma tu poučíte svojimi odbornými znalosťami. Kedysi dávno som mal nejaký koks vážne výnimočnej kvality. Určite bola lepšia ako rybie šupiny, ale to môže byť možno subjektívne. Viem, že pochádzala zo zdroja v Karibiku. Bola bledožltej farby. Bola suchá, ale jej konzistencia sa zdala akási vlhká, ako mäkký sneh, dalo sa ju stlačiť do chumáčov. Boli v nej hrudky konzistencie vysušenej hliny. Bola prášková/zrnitá, ale aj ako maslo - prepáčte, len ťažko sa to opisuje, nič podobné som už nevidel. To svinstvo malo v sebe dokonca malé zrniečka hliny a vláknitý materiál rastlinných stoniek - hovorím o "surovine." Teraz netvrdím, že to nemohlo byť sfalšované, ale vážne o tom pochybujem.

Tak som sa s tým hral, ako zvedavá mačka, ktorou som. Rozhodol som sa, že trochu hodím s trochou vody do lyžice a uvarím si skalu. Žiadna jedlá sóda. Hovno sa rovnomerne naolejovalo a ešte rýchlejšie sa mihlo priamo v skale, ani som nemal čas rozmýšľať nad tým, že by som ho skúsil zoskupiť s penálom alebo šokovať niečím studeným. Každopádne som trochu zmätený z toho, čo hovoríte o rozbití molekuly / "vymastení" nadmerným teplom. Je to to, čo sa stalo, a časť z neho zostala ako soľ HCl vo vode? Pretože som do nej nepridala žiadnu zásadu? To ma vždy mátalo. Vážim si vás, chlapci, ďakujem.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Skutočnosť, že sa zmenil na olej a oddelil sa od vody, je jasným dôkazom, že išlo o bázický kokaín. Špina a rastlinný materiál znamenajú, že v podstate muselo ísť o tento produkt. Koho názov závisí od toho, kde sa nachádzate.https://en.m.wikipedia.org/wiki/Cocaine_paste
 
View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Bol to koks HCl, zahrieval som ho v troche H2O bez sódy a to sa stalo. Nebola to surová pasta, tým som si istý. Ak máte na mysli práve toto.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Určite to však bola báza alebo zmes s bázou, 10 % alebo lepšie, čo je hmotnosť hcl v porovnaní s kokaínom. No som stratený. ONI to museli uvariť, ale vy nie. Ale vy ste povedali, že ste to varili, bez bázy, takže... Človek by to musel zohriať, aby to vyfajčil. ALE! Keď to fajčíš, prvá vec, ktorá sa stane, je, že to zahreješ 🤔
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
" No som stratený. ONI to museli uvariť, ale ty nie. Ale vy ste povedali, že ste to uvarili, bez základu, takže... Človek by to musel zohriať, aby to mohol vyúdiť. ALE! Keď ho vyúdite, prvá vec, ktorá sa stane, je, že ho zahrejete 🤔 " WOT?

To mi tiež dáva asi taký zmysel. Ako som povedal, rozpúšťa sa vo vode. Mohol by si to čuchať alebo strieľať. Ja som to rozpustil vo vode, zohrial som to a hneď to vyšlo a hučalo to v momente bez pridania bázy.
To, čo hovorím, je, že ste ho nemohli vyúdiť bez varenia. Nebol som na fajčenie, ale ľudia, ktorých poznám a ktorí fajčili, ho museli variť ako každý iný prášok, zvyčajne doň pridali trochu sódy. Možno bol zmiešaný so základom a ja som o tom nevedel - čo sulfátová forma?
 
Top