MDMB-4en-PINACA(5-CL-ADB-A)

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Činidlá:
indazol-3-karboxylát, kyselina sírová, metanol (etanol alebo iný alkohol, ale najlepší je metanol) alebo kúpiť metyl (etyl) 1H-indazol-3-karboxylát
5-bróm-1-pentén, aktívny alkooxid kovu (NaOMet, t-BuOK. atď.), THF, DMF
Amidácia: EDC HCl, HOBt, DIPEA a L-terc-leucínamid.
L-terc-leucínamid má určité ťažkosti pri syntéze a je ťažko dostupný, ale je lepšie ho získať z továrne.
L-valinamid bude dostupnejší, ale kanabinoid s ním má menšiu účinnosť.
 

mekarjaya

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 28, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
A Kúpil som cas 43120-28-1 z Číny, ako vyrobiť 5cladba prosím, naučte ma, ako zmiešať l-tert-leucínamid hydrochlorid a 5bromo 1pentén
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
u môže získať skúsenosti so syntézou na jednoduchých ako JWH-018. Pre tento TOP (5-CL-ADB-A) kanabinoid potrebujeme poznať u oblasť, pre vyhľadávanie dodávateľov chemických činidiel a pomôžeme vám vykonať syntézu krok za krokom
 

rclabstore.com

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 28, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Syntetická cesta jwh je hydrogenačná reakcia, pri reakcii vzniká plynný vodík, ktorý je nebezpečný pre niektorých ľudí, ktorí ho zohrievajú otvoreným plameňom, a na jeho výrobu je potrebný kondenzačný reflux. Syntéza tohto produktu sa bežne syntetizuje dvomi spôsobmi syntézy produktu, jeden vyžaduje hydrid sodný a druhý tetrahydrofurán a terc-butoxid draselný. Syntéza 5cl je však pomerne jednoduchá.
 

mekarjaya

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 28, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
AKO sa môžeme osobne porozprávať? Nerozumiem tomu, ako sa to robí. Raz som sa pokúsil vyrobiť cas 43120-28-1 zmiešaním s 5bromo 1penténom, dmf a uhličitanom draselným. Výsledok je taký, že nemá žiadny účinok, je to veľmi zlé
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
HI,aké vybavenie by som potreboval a aké kroky sa líšia od syntézy adb-pinaca? vďaka.
 

dirtred

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Rotačný destilátor sa používa v 5cladba ,ale vypočuť sa dá rovnako ako adbb. Adbb a 5cladba sa varí 5 hodín netmedzi 70-80 stupňami
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Tu je lepšie podrobnejšie analyzovať syntézu. Ak sa chcete vyhnúť práci s kyselinou sírovou, je lepšie nájsť medziprodukt 1-metyl-1H-indazol-karboxylát (cas 43120-28-1). Potom prvá reakcia, ktorou sa budeme zaoberať - je to alkylácia derivátu indazolu. Alkylácia prebieha v polárnom aprotickom rozpúšťadle (THF, DMF) v prítomnosti silnej zásady (hydrid sodný, metylát sodný alebo draselný, etylát alebo butylát atď.) Táto reakcia je veľmi citlivá na vodu (nebezpečenstvo požiaru!). Hlavným pravidlom je ideálne suché zariadenie a dokonale suché rozpúšťadlá. Zariadenia môžeme vysušiť smerovým teplom (stavebná sušička), rozpúšťadlá vysušiť zvodňovacími prostriedkami (chlorid vápenatý, síran horečnatý atď.). Miestnosť by nemala byť s vysokou vlhkosťou, môže byť kritická pre samovznietenie reakcie. Akékoľvek použité sklo, naberačka, lyžica musia byť dokonale suché, nesmie na nich byť ani kvapka vody. Samotná reakcia by mala prebiehať so silným chladením (ľadovo-vodný kúpeľ) s rovnakým účelom - aby reakcia nevzplanula. Ak sa zapáli, potom to vyzerá ako výbuch sopky. Je potrebné mať v blízkosti hasiaci prístroj a ohňovú tkaninu na prekrytie prístupu kyslíka k plameňu. Keď sme vytvorili ideálne podmienky (vysušené zariadenie, rozpúšťadlá, miestnosť), sme pripravení začať reakciu. Rád používam DMF a hydrid sodný v minerálnom oleji. Najprv pripravíme roztok 1-metyl-1H-indazol-karboxylátu v DMF, potom ho ochladíme v ľadovom vodnom kúpeli. Objem banky závisí od rozsahu reakcie. Tvar banky môžeme použiť ako s okrúhlym dnom (ak máme statív na držanie banky), s plochým dnom alebo erlenmeyerovu, ak sa náhle ukázala byť po ruke. V banke s okrúhlym dnom je chladenie oveľa účinnejšie pre celý objem. Bez statívu môžeme zmes chladiť a miešať ručne. Po ochladení banky začneme malými dávkami prisypávať do roztoku hydrid sodný, pričom po každom pridaní dôkladne premiešame, neodoberáme z chladenia. Na 10 g 1-metyl-1H-indazol-karboxylátu potrebujeme 2,4 g komerčne dostupného hydridu sodného 60 % v minerálnom oleji. Po pridaní celého hydridu sodného odstránime ľadový vodný kúpeľ a miešame pri izbovej teplote hodinu alebo viac. Môžeme miešať ručne aj pomocou magnetického miešadla. Po uplynutí tejto doby banku ochladíme v čerstvo pripravenom ľadovom vodnom kúpeli. Teraz potrebujeme 5-bróm-1-pentén, Cas 1119-51-3 (12 g na 10 g derivátu indazolu). Musí sa pridávať po kvapkách za stáleho miešania a chladenia. Na tento účel môžeme použiť injekčnú striekačku (všetko robíme ručne) alebo môžeme použiť kvapkací lievik upevnený na statíve nad bankou. Po celom pridaní odstráňte chladenie a premiešajte noc (na magnetickom miešadle alebo ručne banku, ak nemá sitrrer). Po čase nalejeme do banky studenú vodu. Množstvo vody je minimálne dvojnásobok množstva DMF, lepšie 3 - 4 ekvivalenty alebo viac. Počiatočné množstvo DMF vychádza z toho, v akom množstve sa môže derivát indazolu rozpustiť. Optimálne je podmienečne 3 ekvivalenty (30 ml pri 10 g je minimum). Potom po zmiešaní reakčnej zmesi s vodou extrahujeme etylacetátom. Počet etylacetátu je najmenej 30 % celkového objemu zmesi. Výsledkom je, že minimálne množstvo banky pre 10 g: 10 g indazolu+30 ml DFM+10 ml penténu, 60 ml vody, 30 ml EtOAc = 150 ml objem banky je minimálny pre 10 g derivátu indazolu. Etylacetát sa môže premyť vodou, nasýtiť soľou, vysušiť síran horečnatý zo zvyškov vody a odpariť rozpúšťadlo, aby sa získal derivát jeden ako olej. Pokiaľ ide o destiláciu a jej varianty, bude vytvorená samostatná téma. Ak potrebujete nejaké spresnenie pre zariadenie na túto fázu, potom čakám na otázky.
 
Last edited by a moderator:

Albert A

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 6, 2022
Messages
17
Reaction score
3
Points
3
Vážení odborníci,
Aký je ďalší krok syntézy po tom, ako sme získali olej podľa vášho opisu.
Je to konečný produkt a môžeme začať s kryštalizáciou alebo máme urobiť amidáciu ako v poslednej fáze varenia ADB-PINACA ?
 

sirmtr

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 12, 2022
Messages
23
Reaction score
10
Points
8

Koľko gramov kyseliny 1H Indazol 3 karboxylovej potrebujete na výrobu 100 g a výrobu 1 kg výrobku ?


Aké sú náklady na materiál a výrobu 1 kg
 
Last edited:

haribo21

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 26, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
@sirmtr ahoj kamarátka fungoval tento 1200g metyl 1h v poriadku ako hlavný prekurzor pre 5cla alebo boli potrebné nejaké iné zložky na vytvorenie uo prekurzora?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Približne 1200 g indazolu. Ceny na základe vašej polohy a dodávateľov.
 

haribo21

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 26, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ahoj William dampier dúfam, že sa máš dobre, priateľ môj. čo sa týka 1 kg prekurzora v balení teh full set z Číny... hovoríš, že 1200 g metylu 1h je to jediná zložka potrebná na hlavný prekurzor pre 5cladba? Mám toho 5 kg na ruke. S dmf, 5bromo, uhličitanom draselným alebo môžem skúsiť tert butoxid ako testovací var.. so všetkými krokmi plne dodržiavanými z mojich predchádzajúcich varení s teplotami, časmi a dobou chladenia a oplachovania to prinesie dobrý 👍🏽. Priniesol som veľa plných setov z Číny a mám veľmi nespoľahlivé.. ďakujem za váš dnešný čas.
 

pvp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 22, 2023
Messages
18
Reaction score
6
Points
8
Takže to mám na mysli:
dmf, 2,5-3 litre (68-12-2)
uhličitan draselný, 850 g (584-08-7)
5-bróm-1-pentén, 500 g (1119-51-3)

Je správne, že hlavný materiál 43120-28-1?
 

Rcvendor(PE)Scam

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 9, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
8
5 bróm 1 pentén , by mohol dosiahnuť 580 g je lepšie, po ochladení dostanete 1,5 kg hotového, potom je všetko v poriadku, DMF by mohol robiť 3 l je lepšie
 

DavidDavison2021

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2022
Messages
25
Reaction score
7
Points
3

Som v USA a chcel by som získať informácie o tom, ako získať všetko pre 5cladba
 

HugoBossTT

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 14, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
1
Ahoj, môžete mi napísať, pretože mám prekurzor 5fadb z Číny objednaný od tgrc. potrebujem video o pokynoch uvedených pre 5fadb, pretože som úplne pokazil prekurzor 5cladb
 

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
V skutočnosti to nie je 5f-adb, ale adb-b, pokiaľ nie som úplne neaktuálny, ale vždy sa takto chybne inzerovali, AFAIK.
Obávam sa, že o tejto reakcii neexistuje žiadne video, ale je dostatočne jednoduchá na to, aby bola úspešná.
Existuje niekoľko tipov, ktoré ponechám, ale pred pokračovaním sa odporúča preskúmanie od odborníkov.
Podľa všetkého je povinné udržiavať teplotu medzi 70⁰C a 80⁰C. Menej ako 70⁰C a nebudete mať úplnú reakciu. Nad 80⁰C a môže sa stať, že sa zlepí a vaša práca bude nočnou morou.
Po skončení reakcie ju nechajte pred zaliatím samovoľne vychladnúť. Ak by ste ho násilne ochladzovali vo vodnom kúpeli, robte to za miešania, inak váš produkt bude niesť nežiaduce nečistoty a môžete sa buď uspokojiť s menej čistým konečným produktom, alebo ho budete musieť ďalej čistiť. Swim bolo povedané (haha), že množstvo vody použitej na premývanie môžete veľkoryso zvýšiť, ak je vaša filtrácia dobre vykonaná, aby ste minimalizovali straty cenných jemne delených častíc, ktoré budú počas týchto krokov suspendované a nakoniec ovplyvnia váš výťažok.
Ďalšia obava, ktorú plávanie malo, bola, že to má byť výrazne exotermické a človek by mal byť pripravený na chladenie, ale plávanie nikdy nezaznamenalo toto uvoľňovanie teploty a nikdy ho nebolo potrebné nútene chladiť.
Sušenie by nemalo presiahnuť 40⁰C a po celý čas by sa mali nosiť rukavice.

Veľa šťastia a príjemné varenie!
 
Top