MDP2P na MDMA bez metylamínu (skopírované z internetu)

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
350, skúste 400 gramov, uvidíte, ako sa zahreje, gramy na 10 l. Pamätám si, že som musel naplniť vrecko s hliníkovou fóliou asi do 2/3 bolo biele vedro s objemom 25L/30L s vekom. To bolo predsa len príliš veľa fólie, potrebujete menej, ale musíte si overiť, koľko menej som zabudol gramov. na 200L sud, môžete použiť aj 100 to nepôjde hore.
Ak chcete zachytiť metylamínové výpary, prebubláva v kanistri HCL a potom vo vode.

Z 10L sa stalo 12L s ph 12 s BMK (voľný metán)

Reakcia sa zblázni len keď použiješ alu zo supermarketu, kúp si alu z predajní sisha z laboratórnych obchodov, ktorá je HORŠIA.

Psst nahraďte ortuť galiom, ľahko sa obnovuje a môžete vydestilovať všetky zlúčeniny a znovu použiť, navyše nie je toxický a veľmi ľahko sa reaktivuje pomocou HCL 37 a rekryštalizuje.
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Pripravuje sa gálium na chlorid alebo sa môže použiť dusičnan? Videl som niekoľko článkov ga/al redukcie. Skúšal to niekto? Bolo by skvelé, keby sme sa nemuseli zaoberať takými toxickými výparmi a potom likvidáciou odpadu.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Nechajte gálium reagovať s HCL (vo vodnom roztoku). Zanikajúce gálium znamená, že sa mení na chlorid.
A potom ho zmrazte možno acetónom pre prípadné nečistoty alebo ho vyvarte nasucho.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Jordan Belfort, uveďte zdroje, z ktorých vyplýva, že gálium bude fungovať. V priebehu rokov som videl túto otázku na internete nespočetne veľakrát a na každom mieste súvisiacom s chémiou bolo uvedené, že nefunguje s p2p alebo mdp2p. Nie je také "selektívne" voči redukčnej aminácii ako ortuť, ortuť v skutočnosti hrá úlohu v reakcii, iirc, nielen odstraňuje vonkajšiu vrstvu hliníka.

Aj nitrometánová cesta je užitočná pre malé merítka, ale pokiaľ viem, nie je dobrá na zväčšovanie. Vyhľadajte na vespiary "baal+55 galónový sud", myslím, že je tam staré vlákno, kde to chlapík škáluje, a nie je to až taký veľký objem pre 55 galónový sud. Spracováva 500 gramov ketónu I čo je v podstate 200 litrový reaktor... a reakcie tu prebiehajú oveľa hustejšie
Diskutuje sa o tom, že použitie metylamínu na vytvorenie imínu a následná redukcia je niečo ako 5-krát "hustejšia", teda vyžaduje 5-krát menšiu sklenenú vodu.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Poviem vám, prečo, aby ste mohli redukovať nitrometán, musí byť vaša teplota horúca a dostatok Al, pretože aj ten potrebuje na redukciu nitrometánu.

Nitrometán sa neredukuje na metylamín a na metanol. Ak nepoužijete vodu a použijete metanol, bude sa variť, preto sa mieša a reaguje. Ja osobne som použil 0,8 l nitrometánu na 1 l bmk a skončil som s 12 l bázy pri ph 12.

Čo sa týka chloridu gália, bol som presvedčený, že to funguje, kým som sa opäť nedočítal, že to fungovať nebude, ale práve minulý týždeň som si ho objednal a čoskoro by mal prísť a potom urobím test sám. Existujú príbehy, v ktorých sa píše, že by to mohlo fungovať, a príbehy, v ktorých sa píše, že nie.
Chlorid gália vytvára z nanočastíc hliníka. Zdá sa, že tieto nanočastice robia reakciu. Ak z nejakého dôvodu ortuť robí prenos elektrónov alebo čokoľvek, čo som čítal, čo gálium MÔŽE nerobiť, mal by existovať vhodný katalyzátor, ktorý by sme mali byť stále schopní urobiť veľmi exthotermickú reakciu s netoxickými materiálmi.

Napríklad Grignardova reakcia (BEZ alkylačného činidla, ako je jód) by nemala byť schopná redukovať nitrometán na metylamín, a predsa to robí, pozri prílohu. V malom 200ML pohári urobím 1/4 alebo 1/5 p2p (nemeriame) a nastavím reakciu. Podľa zdrojov na internete na premenu nitrometánu na metylamín je zvyčajne potrebné silnejšie redukčné činidlo.
 

Attachments

  • u3RbzgUZwG.mp4
    444.9 KB · Views: 0
  • e67BYsHtnz.mp4
    1.6 MB · Views: 0

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Budem toto vlákno veľmi pozorne sledovať. Veľmi ma zaujíma možnosť použitia gália.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Na to gálium by som si netrúfol
 
View previous replies…

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Môžem byť optimista. 😂 Mám však váš spôsob myslenia, ak by to bolo možné, pravdepodobne by to už bolo nelegálne.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Áno, viem, preto môj grignard redukoval na metylamín, hoci by to nemal byť schopný urobiť, a dokonca vytvoril hydroperoxidy horčíka, čo by tiež mohlo byť dôvodom, prečo je reakcia enantioselektívna. A ak nie je, musel by som pridať kyselinu, aby sa hydroperoxid uvoľnil tam, kde by to mal byť schopný urobiť.

Toto je z vákuovej bmk.

Niečo iné ?
 

Attachments

  • 4Zt1qNUxmj.jpg
    4Zt1qNUxmj.jpg
    790.4 KB · Views: 93
  • D1QKBgnP2R.mp4
    28.2 MB · Views: 0

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Pane, ani trochu vás nespochybňujem, ale možno by bolo konštruktívnejšie vytvoriť nové vlákno s vyloženými výsledkami a presne spísaným postupom? Bol by som viac než zvedavý.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Bratia, musím vás sklamať.
Zdá sa, že si vyžaduje vonkajšie zahrievanie na rozdiel od ortuti, potom ide oveľa lepšie
Vytvára metylamín a vodík. Takže predpokladám, že sa zredukuje aj alkoholová skupina, pretože tá nitroskupina sa redukuje ťažšie ako acetón
Pozri posledné video, teraz začína reagovať
 

Attachments

  • jhxsIZmDnu.jpg
    jhxsIZmDnu.jpg
    721.6 KB · Views: 89
  • 8rYBAKGWcN.jpg
    8rYBAKGWcN.jpg
    471.6 KB · Views: 89
  • 5kITEcWqjw.mp4
    9.4 MB · Views: 0
  • wAbl1Hxd8o.mp4
    25.8 MB · Views: 0

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Dobre, takže nevytvára exotermickú reakciu? Nechápem, aký problém by mohlo predstavovať vonkajšie zahrievanie? Pokračujte.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Pridala som trochu jódových guľôčok, vďaka ktorým reakcia prebieha lepšie, čo sa v tomto prípade aj stalo.
Hliníková fólia má hrúbku 0,030. Nabudúce použijem tenšiu, pretože chcem, aby moje reakcie vrie inak sa nitrometán nerozkladá a je na miešanie.


Získam čerstvý film, ako to teraz prebieha, použil som na to slabý ultrazvuk, aby som rozbil hrubý mofo hliník.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Zdá sa, že reakcia sa skončila

Nechám to stáť cez noc a zajtra to vyvarím do sucha/vypnem.

Aj tento chlorid gália je veľmi kyslý, pH je konštantné 1 alebo 2. Zajtra ho pri zahrievaní na 140 stupňov Celzia urobím 7.
 

Attachments

  • LhrZ2pC1VE.mp4
    47.4 MB · Views: 0

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
246
Points
43
Gábor nefunguje. Bodka.

Obrázky sú tu:

Len povedzte, keď budete štipkať veci zo známych zdrojov informácií a odkaz na ne, alebo to urobím ja a to bude vyzerať trochu - no viete ako.
 
View previous replies…

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Nitroskupiny sa ťažšie redukujú ako acetón, čo uvidíme neskôr. Odporúčam vám, aby ste sa nevsádzali
 
View previous replies…

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
246
Points
43
Pozrite sa na sciencemadness.org na to, že to bolo vyskúšané už stokrát avšetci sú na začiatku tak veľmi nadšení, ale neskôr realita zapadne, a to hovorí, že to nefunguje.

Zníženie acetónu? Hu? Máte nejaký plán, čo sa deje pri takejto reakcii? Nitrometán sa btw veľmi ľahko redukuje a dá sa to urobiť s väčšinou bežných a množstvom nezvyčajnejších redukčných činidiel. Najjednoduchšie, úplne voľne predajné a oveľa lacnejšie ako gálium by boli zinok a kyselina, napríklad kyselina octová alebo mravčia. Tým sa nitrometán redukuje na metylamín s takmer 100 % výťažkom. SnCl2 - tinchlorid je to isté.

To, čo myslíte "redukciou acetónu", je pravdepodobne redukcia imínu, ktorý vzniká kondenzáciou metylamínu a fenylacetónu (alebo akéhokoľvek ketónu alebo aldehydu). Tento imín sa redukuje na amín a to je produkt, ktorý chcete.

Nech to urobíte akokoľvek, poviem vám, že je rozumnejšie urobiť to v dvoch krokoch, povedzme najprv zredukovať nitrometán na metylamín a odfiltrovať všetko vzniknuté svinstvo a potom použiť metylamín spolu s vybraným ketónom na vytvorenie imínu a zredukovať ho na amín. Môžete to urobiť v nádobách s päťkrát menšou veľkosťou a bez obáv, že reakcia vyletí do vzduchu, a navyše získate celkovo lepšie výťažky.

Je dobré vidieť, že niekto experimentuje, ale je bolestné vedieť, že len stráca čas.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Sú tam aj správy, v ktorých sa pridávajú jódové guľôčky a nejaký NaCl ?🍒

. Potvrdím zajtra
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Fungovalo to, musím skontrolovať, aké by boli optimálne pomery.
Možno reakcia nebola taká extrotermická, pretože tam nebolo toľko alkoholovej skupiny, s ktorou by sa dalo reagovať.
Tiež musím spomenúť, že na získanie bubliniek, ktoré sa získavajú s ortuťou, sa vyskytovali len PRAVIDELNE POMALU, kým som nepridal jódové guľôčky a na miešanie som nepoužil ultrazvuk.
Odporúčam vám pridať miešanie.

Práve som urobil chuťový test a dostávam defiantne vysoké

Väčšinu som robil na oko;
350MLish alebo 450 špinavé p2p (ale bol putted na pH 7).
Ako 100 gramov chloridu gália (reakcia sa nezačala)
Pri kontakte s metanolom priamo vytvára plyn HCL.

Pridal som asi 1 l azeotropu 50/50 nitrometán/metanol.
Pridala som trochu soli. vytváral sa metylamín, ale žiadne bublanie ako pri ortuti.

Pri dlhom silnom ultrazvuku a jóde (tiež som pridal dosť na oko to bol len test)

lol Dostávam sa naozaj vysoko nemôžem sa ani dostať z môjho slova zdá sa, že je to semi stereoselektívne musím testovať viac.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Reakcia neprebiehala tak, ako mala, ale bola tavenina bmk nie vacuüm vidíte sami

Vôňa chuť a výpary sú dobré. Ale musím priznať, že pochybujem, či Reakcia prebiehala pred lúhom. Ale používa non vacuum b Nie som si istý, či lúh robí prenos elektrónov.

Jedna vec je istá, pod bodom topenia gália to nerobí hovno ani s jódom. Informácie si preberte, ako chcete
 

Attachments

  • fW6OegodYk.mp4
    5.5 MB · Views: 0
  • ZfQhWNKejy.mp4
    9.8 MB · Views: 0
  • kQoVpn1R20.mp4
    8.7 MB · Views: 0
  • nmI0H9xgUp.jpg
    nmI0H9xgUp.jpg
    791.5 KB · Views: 85

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Reakcia s čírym lúhom bola dobrá. Hliník určite reagoval inak ako bežný hliník.

Chuťový test ma opäť nadopoval. Vonia ako ortuťová báza becore. Foto začínalo bmk, ktorá bola tmavá, ale číra.

Reakčná zmes bola 50/50 nitro/metanol ako 100gr chloridu gália príliš veľa, ale nezačalo to a dosť fólie na rozpúšťadlo. Rozpúšťadlo bolo 0,003, takže možno lepšie použiť tenkú fóliu.
Aby sa spustil, musíte stále miešať a zahrievať do 35 stupňov Celzia, potom vidíte, že ide pomaly.

Bol pridaný aj jód, aby sa dosiahlo pomalé bublanie. Teraz pozor, nebolo veľa ketónovej alebo acetónovej skupiny bmk, s ktorou by reagovala. Predtým bolo 400 GR ortuti na 10 l b, takže opäť pozor, keď to beží lepšie pomaly pridať bmk.
 

Attachments

  • Xz95dlPfmV.jpg
    Xz95dlPfmV.jpg
    512 KB · Views: 82
  • 3tyiHY6cwC.jpg
    3tyiHY6cwC.jpg
    1.2 MB · Views: 90
  • QSG4HRzA0k.jpg
    QSG4HRzA0k.jpg
    492.1 KB · Views: 83
Top