Roztavený metamfetamín sa mení na modrý

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Aké tabletky používate?
 

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
Použil som rôzne druhy a všetky sa na skle sfarbili do modra Myslím, že niečo robím zle s reakciou alebo čistením
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Dobrý deň, pane, viete, ako odstrániť chlorfeniramín malát z tabliet pseudoefedríniumhydrochloridu? Je vždy rovnako rozpustný v tom istom rozpúšťadle ako pseudoefedrín.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Podľa prehľadávania najvyčerpávajúcejšieho diskusného fóra o výrobe metamfetamínu v histórii (, archív Hive) je "šmolkový doping" výsledkom blokátorov histamínu; loperamidu, chorfenímu a loratadínu, ktoré sa neodstránia z psuedoefedrínových tabliet ( prípadne aj celých tabliet pretrepte a upečte) a použitie železa alebo medi môže spôsobiť, že sa zelenkavo sfarbia 🧑‍🔬
 

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
Ako môžem vyčistiť Pilulky od toho ?
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Zvyčajne začnem písať a tesne predtým, ako stlačím tlačidlo return, urobím 3 minútový prieskum a prieskum hovorí, že veci sa nevysvetľujú ľahko, čo dáva zmysel, pretože keby to tak bolo, neboli by tam
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
V úli sa hovorí, že tetrachlóretylén je správny materiál
 

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
Robím výskum, odkedy som začal tento thred...
Ale nemáte menej potencie na vašom výrobku.... len chutí trochu škaredšie... takže je to nejaký ``prvý svetový problém`` haha
Ďakujem za tip ... zameriam svoj výskum na tento tetrachloretylén....
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Dobrý deň, pane, mám rovnaký problém ako vy. Ako ste ho vyriešili?
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Dobrý deň, bratia. Stretol som sa s rovnakým problémom ako ty. Metamfetamín vždy zanecháva po opaľovaní niečo modré/zelené a opaľovanie metamfetamínom smrdí ako pálenie gumy. Použil som metódu jód-subfosforečná kyselina, nepridával som červený fosfor a reakčný čas bol 8-10 hodín.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Keď sa nad tým zamyslím, po porade s niektorými starými priateľmi by sa to stalo len vtedy, keď by sme dostali zhluk kurva rôznych tabletiek s predĺženým uvoľňovaním čokoľvek s pierkom niekedy veci typu Claritin Red hots generic veľa vecí sračiek zo zahraničia sme netušili, čo to je, ale niekde tam bola najtmavšia modrá akú som kedy v živote videl to akoby zabudol na marketingovú tému AKA Smurf ale posledných pár zásahov naozaj chutilo ako horiace pneumatiky takže ďakujem všetkým za výskum nepremýšľal som nad týmto problémom už veľa rokov mám pocit že sa blížime k riešeniu
 

litioned

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 4, 2023
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
ivbeen čelí to príliš veľa krát som fajčiť a to nie je chutné a dokonca nefunguje, ako by mal
možno kapsule a jesť to neskúsil
definitly need tryy smoke eph after extract if it goes blu
potom môžete skúsiť odstrániť a rýchlo skontrolovať a potom odstrániť po reakcii
dajte informácie, ak ste odstránili thx
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Skutočne si pamätám, že všetci hovorili o 1,1,1 naozaj vidím použitie sám a mal som ju brzdovej kvapaliny a hovoriť sám so sebou kurva to je toxická prdel hovno
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Som retardovaný, že hovoríte o brzdovom cleane
 

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
Mám s tým veľa skúseností. Keď som bol mladý a hlúpy, robil som to naschvál. Modré (niekedy jasne zelené) praskanie je spôsobené histamínmi, ktoré sa ťahajú s efedrínom, keď ťaháte tabletky vodou. Actifed (a generiká) praskajú modro. Histatabs (a generiká) majú zelenú farbu. Môžete sa tomu vyhnúť tak, že efedrín natiahnete do toulénu (alebo iného) a odplyníte ho.

V dávnych časoch všetci vyplynovali tabletky, takže som vždy vyťahoval efedrín vodou, aby moje veci vynikli. Potom som sa dozvedel o celej nevýhode "podpisu". lol
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Dobrý deň, v súčasnosti existuje veľa náplní do tabletiek. Niektoré z nich je veľmi ťažké oddeliť. Kyselina maleinová je rovnaká látka ako efedrín. Ako sa oddeľujú?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Takže som nebol až tak ďaleko a áno, nevýhody podpisového produktu boli problémom, vďaka za príspevok bol som z éry len ťahania vody tie časy sú už definitívne preč
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Ja osobne som mal rád modrú alebo lepšiu niekedy bola taká modrá, že vyzerala čierna a vidieť ten obláčik modrého stonku bolo celkom reč o prívese áno špecifická chuť nebola zlá ale vždy som mal podozrenie buď na teplo alebo nejakú histamínovú reakciu tak či onak to mi naozaj vracia 90. roky vďaka za váš príbeh
 

Elsie

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 14, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
V roku 2010 v Kanade kolovalo množstvo metamfetamínu, ktorý sa po roztopení sfarbil do modra. Nie tak intenzívne ako na obrázku ďalej vo vlákne, bola to skôr číra ľadová modrá. Podľa všetkého bola farba spôsobená nejakou novou zložkou, ktorú začali pridávať do pseudoefedrínových tabliet značky Reactine. Bola to však dobrá droga.
Vo vašom prípade to vyzerá ako kontaminácia kovom, čo som už videl, ale nielen pri topení. Prišiel niekedy do kontaktu s nejakým kovovým náradím?
Mohlo by ísť aj o blokátor, ktorý bol v tabletkách za účelom, aby vám pokazil varenie.

Destilovali ste olej? Ak áno, pravdepodobne by ste tento problém nemali. Mali by ste ho premeniť späť na voľnú bázu a destilovať ho. Všetko sa tým napraví.
 
Top