Kryštalizácia metamfetamínu a výroba ľadu

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Je to jedna z najčistejších foriem metamfetamínu a má dextro izomér.

K dnešnému dňu máme vysoké ukazovatele kvality, čistota metamfetamínu dosiahla 99 % +

Metafetamín má špecifickú rotáciu
opticky čistý izomér D je [α]20D = -18,90° pri čistote 99 %+.

Môj výrobok obsahuje iba dextrometamfetamín. Používame frakčnú základnú destiláciu a opätovné čistenie.
Neriedime metylbenzylamínom a inými látkami.
Náš výrobok má správny bod topenia

Naša organizácia je pripravená na spoluprácu a je pripravená spolupracovať s výrobcami aj veľkými odberateľmi.

Sme pripravení pomôcť s dodávkou hotových prekurzorov a kompletných pracovných súprav, ako aj veľkoobchodných šarží hotových výrobkov.
 

Attachments

  • DFmwAiftKG.jpg
    DFmwAiftKG.jpg
    4.4 MB · Views: 675
  • 8fvrq4wVzG.jpg
    8fvrq4wVzG.jpg
    4.7 MB · Views: 666
  • Nt29bQiXF1.jpg
    Nt29bQiXF1.jpg
    8.2 MB · Views: 1,348
  • gmRWhjbex1.jpg
    8.8 MB · Views: 1,028
  • N67icfZnC0.jpg
    N67icfZnC0.jpg
    6.9 MB · Views: 1,408
View previous replies…

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
Zaujíma ma, ako vyrobiť ľad s racemátom metamfetamínu, pozná niekto podrobný postup?
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Existuje niekoľko tém týkajúcich sa tejto problematiky. K dispozícii je aj video. Rozhliadnite sa po fóre, človeče.
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
veľmi ďakujem za informácie. máte odkaz alebo informácie, ako urobiť d-meth z l-meth ?
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
1 vykonajte nejakú domácu prácu
UV fluorescenčné čierne svetlo BL 12 palcov (po celej dĺžke) Výmena žiarovky 8 W T5 UVA
2 20% z celkovej hmotnosti výrobku dh20 rekryštalizácia napr. 1000g MA pridať 200g dh20 tepelne rozpustiť potom umiestniť pod UV čierne svetlo
A hovorím vám na rovinu, nesnažte sa ma znevažovať a robiť zo mňa človeka, ktorý nevie, o čom hovorí.
Prišiel som do tejto komunity s 20-ročnými skúsenosťami a nepotrebujem kopírovať a vkladať Festerove kecy, aby som dostal odpovede.
Pracoval som v laboratóriách po celom svete
 
View previous replies…

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
1. 1000 g MA jeho voľná báza alebo HCl ?
2. dh20 - je to destilovaná voda ?
 
View previous replies…

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
a posledná otázka fungovalo by to pre racemát alebo len pre izomér d?
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
Dobre, idem na Vy všetci a dostať túto fantáziu z našich hláv racemický FB nerobí črep, že prečo vymysleli n-izopropylbenzylamín pre v roku 2008! Keďže kartely robili extrakciu dmetu z racemického FB a strácali polovicu z ôsmich lmetov.

Teraz kartely zmiešali racemický FB v pomere 1:1 s n-izom a roztrieštili ho

Prechod na dnešok Holanďania prišli na to, ako z lmetu vyrobiť dmet, nazýva sa to uznesenie EÚ, pri ktorom sa normálne vyhodený lmet premení späť na voľnú bázu a potom sa tento proces opakuje, aby sa z neho získalo viac dmetu, čo by bol jediný spôsob, ako sa dá racemický metyl vykryštalizovať.
 

Johnski

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Mar 16, 2023
Messages
11
Reaction score
13
Points
3
L-tartrik sa vyzráža L-tartrát D-produkt, znamená, že l-izomér zostáva v roztoku?

D-tartric vyzráža L-produkt D-tartrát, znamená, že v roztoku zostáva izomér d met?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Je to váš prístup bojovníka s klávesnicou, s ktorým majú ľudia problém.

Čím viac sa snažíte, tým viac strácate dôveryhodnosť.

Čo keby ste teda zmenili tón?
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
Nerozumel som ničomu, ale je to zaujímavé, vo všeobecnosti a v podstate sa dá technika normálne vysvetliť
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
Ak by ste si našli čas a videli, že som sa ti ospravedlnil, pán Paton ok, poďme ďalej, čomu ste nerozumeli, a ja vám to vysvetlím, aby ste
 

Cardboard1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
1
Bolo mi povedané, že tu môžem postupovať podľa metódy č. 2 na získanie kryštalického metamfetamínu, ale vyzerá to ako syntéza z voľnej bázy metamfetamínu a NIE z voľnej bázy amfetamínu. Môže niekto overiť, či sa tieto kroky dajú vykonať s bezamfetamínovou bázou? Ak nie, ako môžem previesť amfetamín na metamfetamín? Túto metódu som našiel len tu. Existuje nejaký iný spôsob? Dusičnan ortuťnatý sa v mieste, odkiaľ pochádzam, nepredáva.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Namiesto metódy An/Hg môžete použiť HgCl2 alebo vykonať redukciu NaBH4.
 

Cardboard1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
1
Prečítajte si o syntéze hliníkového amalgámu s HgCl2 a MeOH na svojom vlákne. Nepodarilo sa mi však nájsť nič, čo by sa týkalo NaBH4, ale narazil som na podobnú otázku v inom vlákne. kde sa ImOutAlso pýtal na otázku 2 a nie je mi veľmi jasný kontext. Používa sa NaBH4 na syntézu hliníkového amalgámu alebo namiesto amalgámu použijeme NaBH4 na celý krok 3, kde sa [1 mol voľnej amfobázy] kombinuje so zmesou [1mol formaldehydu a 350ml etanolu] + [ 1-1,2mola prebytočného NaBH4] ?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Namiesto Al/Hg môžete použiť NaBH4. To znamená, že musíte vôbec vylúčiť Al a dusičnan ortuťnatý a použiť NaBH4, ako ste uviedli. Myslím, že to bude fungovať rovnako.
Nie som si istý, či to bude stačiť, ale môžete začať od pomeru 1:1,2 a podľa výťažku a TLC zvyšovať jeho množstvo.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Otázka: Ako sa má postupovať v prípade chemických látok?

Metóda č. 2.

Pridá sa 200 g kuchynskej soli a čiara z okien farby na HCl 35-38 % laboratórnej kvality.

Bol by som vďačný, keby mi niekto vedel povedať, koľko približne ml HCl 35-38% je potrebných.

Odhadom podľa čiary na 1000 ml banke by som povedal, že potrebujem pridať približne 250 ml.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Čo máte na mysli?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Na trojhrdlej banke je šípka ukazujúca na nakreslenú čiaru hladiny pre HCl 35-38 %.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Pozrite sa na 4:40
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
VFQ97zKXWT


 
Top