Metamfetamín z efedrínu pomocou jódu a červeného P

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Veľmi podrobné vysvetlenie, chemik, teraz mám 57% kyselinu jódovú, červený fosfor, jód, pseudoefedríniumchlorid a destilovanú vodu. Môžete mi povedať pomer pridávania, teplotu a čas refluxu?
 

Hypnou

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 1, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Nerozumiem, prečo práve týmto spôsobom, pýtam sa len preto, že lepší spôsob pre mňa bude vždy E+P+H3PO4 85%<+... a zahrievanie na 110C a začať postupne znižovať I podľa množstva E v reakcii, v podstate keď som reakciu prefiltroval do nádoby s toluénom alebo xylénom a pridal zmes NaOh s vodou tak som mal tú istú čistú voľnú bázu čo som mohol odfiltrovať zo suchého NaOh čo dokonale absorboval všetky nečistoty po 2-3x pridaní zmesi HCl 32%<+ s vodou na každé pretrepanie a oddelenie menšej časti, takže takto môžem urobiť krajší produkt bez rekryštalizácie, ale chlapci, nechcem sa tváriť ako najlepší múdry chlap na svete, len sa pýtam, prečo je to tak komplikované, pretože som nikdy neskúsil inú metódu, ktorú poznám. 🙃 mier 🤘
 

fruithuntr

Don't buy from me
Member
Joined
May 7, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
takže ani nepotrebujeme refluxný kondenzátor a môžeme to variť len 1 a pol hodiny, nie 24 hodín? prečo je video hore, ak sú časy varenia nesprávne a hes nie je refluxný? bude to vôbec fungovať? prečo sem dávate nepravdivé informácie, môžeme dostať lepšiu metódu, ktorú používa ten chlapík vo videu , ako môžeme urobiť reakciu s refluxom pre malé dávky s použitím otp produktov alebo ako hovorí ethis video, že ani nepotrebujeme reflux, som veľmi zmätený, prečo by admin dovolil, aby sa takéto mizerné video používalo na tejto stránke
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Máte veľa kritiky s množstvom otázok ! Ak sa vám to podarí lepšie? Pozrime si vaše video!
 

Hypnou

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 1, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
hej kámo sorry len si nemyslíš na mňa nie je zlý ja som naozaj priateľský človek a zvedavý ale chcem vedieť prečo tak zložité a dlhšie a prečo sa používa toľko jódu a pracuje s kyselinou hypofosforečnou, chcem byť nejaké moje video len pre názory od iných ľudí s týmto koníčkom ale som paranoidný vysielanie do éteru 😶‍🌫️ mier 🤘
 

bigclit

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 6, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Môže mi niekto dať odkaz na metódu jedného hrnca, kde môžem získať všetky materiály osobne. Idc, ak skončím len s nejakým špinavým metamfetamínom, len hľadám projekt, kým je manželka na víkend mimo mesta.
 

Hypnou

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 1, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Duuuude prosím vás, nerobte to, naozaj existuje veľa lepších metód, čo sa môžete naučiť sami, len pre úctu k vareniu 🫠
 

Amin. M

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 28, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Nemám prístup k žiadnej forme efedrínu, aká je jeho alternatíva? Poznáte inú metódu, dajte mi prosím vedieť
 

Jeffrey B.

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 25, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
môžete ho syntetizovať, extrahovať z rastlín alebo kúpiť vo forme voľnopredajných liekov/liekov na predpis, v závislosti od toho, kde žijete
 

Amin. M

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 28, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Vyskúšal som všetky metódy Nie z lieku, nie z rastliny Nemám prístup k žiadnemu druhu efedrínu
 

calmcatfather

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Jul 21, 2024
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
v tu sa hovorí o racemickom alebo syntetickom efedríne. Môžeme namiesto toho použiť psodoefedrín?
 

iceberg

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
Jul 15, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Môže niekto odpovedať na túto otázku?
 

calmcatfather

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Jul 21, 2024
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Pokiaľ som skúmal, myslím, že na túto reakciu úspešne funguje efedrín alebo pseudoefedrín vo forme hydrochloridovej soli. Stále sa mi však nepodarilo nájsť definitívne informácie.
 

picture5757

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 14, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň, pane.
Ďakujem.

Mám otázku.

Prečo je vo forme prášku a nie vo forme kryštálov?

Aká je čistota hotového výrobku?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Dobrý deň, pretože ide o racemický metamfetamín.
Jeho čistota nebola odhadnutá analytickým laboratóriom.
 

picture5757

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 14, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ďakujeme vám, pane.
Sú videometódy a moskovské cesty rovnaké?
 
Last edited:

Raz

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
17
Reaction score
25
Points
3
DCM / dichlórmetán / metylénchlorid (to isté), reaguje so sekundárnymi amínmi za vzniku rovnakého množstva chlórmetylchloridov a iminiumchloridov. Tie môžu reagovať so zvyšnými amínmi, bla bla bla. Rýchlosť, akou sa to deje, závisí od amínu, ja sa jednoducho vyhýbam použitiu DCM ako rozpúšťadla pri práci s amínmi akéhokoľvek druhu.
 

Raz

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
17
Reaction score
25
Points
3
Je to prášok, pretože ho stačí rekryštalizovať. Je to však to isté: ak je prášok úplne čistý a rekryštalizácia sa vykonáva len na estetické účely (ako vyzerá), potom ho stačí rozpustiť a pomaly odparovať. Pomalé odparovanie znamená väčšie kryštály; rýchle odparovanie znamená malé kryštály, ktoré môžu vyzerať ako prášok. Rekryštalizácia sa zvyčajne vynecháva a len sa predpokladá, že sa vykoná, ak ju osoba chce vykonať, pretože to môže byť veľmi individuálny finálny krok.

Ak sa rekryštalizácia vykonáva na účely čistenia, potom by sa po rozpustení mala za horúca prefiltrovať, po čom nasleduje pomalé odparovanie a zvyčajne všetky molekuly radšej tvoria svoju mriežku s podobnými molekulami. To znamená, že všetko, čo sa snaží odstrániť, bude na vonkajšej strane kryštálu namiesto jeho vnútra.
 

222mario

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 27, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Som tu úplne nový , vedel by mi niekto pomôcť s výrobou ?
 

iceberg

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
Jul 15, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Koľko ml má mať sklenený balónik a aký má byť spätný chladič? Môžete prosím odpovedať?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
O akom balóne hovoríte? Štandardný Allihnov spätný chladič, stredná veľkosť.
 

iceberg

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
Jul 15, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
V zozname sa nachádza NH4Cl a H2SO4. Kde presne sa používajú pri syntéze? Ďakujem za odpoveď.
 
Top