Question Potrebujete poradiť, práve začínate. Knihy a veci, ktoré sa treba naučiť

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Dobrý deň všetkým.

Konečne som sa rozhodol a rozhodol som sa začať učiť chémiu ( už ma bolí hlava)

Išla som a vybrala som si
1) Organická chémia ako druhý jazyk (všetky 4 vydania).
2) techniky pre laboratórium organickej chémie
3) udemy a iné rôzne online učivá

Teraz je mojím konečným cieľom toho všetkého výroba vlastných účinných látok na tabletovanie
Ako napríklad dextroamfetamín, oxykodón, hydrokodón a niekoľko ďalších, ktoré mi momentálne unikajú.

Verím, že klienti by mali dostať presne to, čo si objednajú.

Ak to nevyjde, uvažujem, že sa vrátim na vysokú školu na farmaceutické vedy.

Budem veľmi vďačná za akúkoľvek pomoc.

Snažím sa zefektívniť svoje vzdelanie, takže akékoľvek témy alebo techniky, ktoré by som si mala vštiepiť do mozgu, by mi veľmi pomohli.

Ďakujem vám, že ste si našli čas vo svojich rušných životoch, aby ste mi pomohli.

P.S. Nevadí mi robiť výskum a som pripravený dať si tú prácu. Takže možno odkaz alebo iné knihy, ktoré mi pomôžu, dajte mi prosím vedieť.

T
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
viem, že je to zbytočné a už ste uviedli online výučbu, ale ja tiež práve začínam a stránky ako psychonautwiki, the vespiary a safrole sú záchrancami života 😅😅

safrole som vlastne našiel z adresára odkazov na samotnom bb, takže vám odporúčam pozrieť sa, čo ešte majú. tiež vždy skontrolujte referenčné materiály na stránkach bc, ktoré vás často dovedú na lepšie miesta!
 

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Čím viac spôsobov učenia, tým lepšie. Prihlásil som sa na doučovanie, aby som sa mohol učiť vlastným tempom (majú tam vlastné študijné programy). Ďakujem vám za pomoc.
 
Top