Potrebujete pomoc o syntéze Mcat prostredníctvom propio

AgamemnonFromTroy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
75
Reaction score
49
Points
18
Dobrý deň,
osobne som zistil, že najlepšie a najrýchlejšie funguje pridanie celého roztoku metylamínu naraz, ak farba reakčnej zmesi prejde do nepriehľadnej, bledožltej farby a zostane v nej dlhšie ako 40 minút, aminácia by mala byť ukončená a reakcia by sa mala uhasiť destilovanou vodou, ak by sa jej dalo viac času, mohlo by to znížiť výťažky, pretože sa začnú tvoriť vedľajšie reakčné produkty, počas tohto času by malo prebiehať intenzívne miešanie. Pokiaľ ide o kondenzátor, považujem ho za zbytočný, pretože som v minulosti použil vigruxovú kolónu a nemohol som si všimnúť žiadne zlepšenie oproti čiastočnému utesneniu reakčnej banky (nikdy úplne neutesňujte R.F., pretože by to mohlo viesť k zvýšeniu tlaku), spätný chladič je povinný, ak plánujete reakciu zahrievať nad 39 °C (v prípade, že sa ako rozpúšťadlo používa DCM), neodporúčam reakciu zahrievať, radšej ju nechajte prebehnúť bez kontroly teploty.
 

terads

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 15, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň, hektor
Ako si môžeme byť istí kvalitou nášho propiohenónu, ak nemáme žiadne vedomosti o tom, ktorý propiohenón je originálny a účinný v tejto reakcii
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Je možné použiť amináciu v NMP alebo v DMSO, čím sa skráti reakčný čas a je možné zvýšiť výťažok.
 

terads

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 15, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Tnx bro
U ste si istý, že ak použijeme dmso alebo nmp, môžeme viac methcathinone hcl ?
A v ktorej fáze použijeme túto alternatívu
Tnx za ur odpoveď ✌️
 
Top