Potrebujete pomoc s Pmk etylglycidát na syntézu MDMA

strangerdanger

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 12, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1

Prekliata 90 % výťažnosť je solídna. Získal som 62 % pomocou 1:1 dh2o, pridajte 10 % naoh do ph 8, po 1 hodine pridajte conc hcl, kým sa neprestane vyvíjať co2, potom držte pri 75 c 3 hodiny.

Aké pomery h2o a hcl ste použili? Rozmýšľam, či je môj dodávateľ na nič alebo môj recept je zlý. Podarilo sa mi získať 75 % pomocou starého pmk glyc s použitím vyššie uvedeného receptu
 

strangerdanger

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 12, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1

recept, ktorý ste uviedli, znie veľmi podobne ako tento....

glyc : dh2o : etoh v pomere 1:1:1 miešané 1 hodinu, potom hcl a reflux 3 hodiny. Sám som tento recept nikdy neskúšal, takže neviem, aký je výťažok.
 

chinacat

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
20
Reaction score
5
Points
3
Rovnaké syntézy. Preskočte niekoľko krokov.
 

robinhood

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 9, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Ste si istí pomermi?

Určite to bol recept, podľa ktorého sme postupovali - oceňujem vašu odpoveď.
 

strangerdanger

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 12, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
ja sám som to nikdy neskúšal. len sa delím o recept, ktorý je podľa mňa podobný tomu, na čo sa pýtate. Som si istý, že existujú aj iné recepty, ktoré používajú rôzne pomery, čo je niečo, na čo budete musieť prísť a zistiť, ktorý z nich vám najlepšie vyhovuje. Podelil som sa aj o svoj recept, podľa ktorého som získal 62 % z voskovej hmoty, čo je podľa mňa jednoduchšie ako recept s použitím etohu.

Môžete opísať svoj pmk? je tuhý pri izbovej teplote? farba? tmavohnedá svetlohnedá? ja
 

robinhood

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 9, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Ďakujeme za zdieľanie.

Áno, jeho vosk pri izbovej teplote, verím, že farba bude skôr na svetlejšom konci hnedej farby. Vyzerá to tak trochu ako stuhnutý med.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Dobrý deň,

Dostanem vzorku CAS 285-16-7 a je to žltkastá kvapalina, nie vosk:
Zobraziť prílohu 4026

Takže ste testovali tento pomer a fungovalo to?
glyc : dh2o : etoh v pomere 1:1:1 miešané 1 hodinu, potom hcl a reflux 3 hodiny
Aký pomer HCL?
Vďaka
 

Attachments

  • lnsHkb8xiL.JPG
    lnsHkb8xiL.JPG
    13 KB · Views: 364

robinhood

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 9, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Toto je PMK vosk, ktorý som použil. Nie som si istý, či sa mi podarilo pripojiť fotografiu vosku PMK, ktorý mám. Má určite svetlohnedú - zlatistú farbu a je veľmi podobný tomu, ako vyzerá tuhý, suchý med v nádobe. Olej, ktorý som z vosku získala, bol tmavohnedá tekutina. Môj výťažok bol 60 %.
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Pri premene sa používa etanol alebo etylacetát?
 

Followme38

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
18
Reaction score
3
Points
3
Má niekto šťastie s výrobou dobrého oleja z tohto nového pmk z Číny? Všetci ho nazývajú glycidátom, ale už to nie je glycidát, keďže Čína vlani zakázala etylglycidát, teraz predávajú výrobok, ktorý po zahriatí na 30 stupňov celzia vyzerá ako látka podobná medu a krémovo biely prášok, etanolové zloženie dáva tmavý olej podobný medu, po vychladnutí stuhne. Pozri video... dúfam, že niekto môže objasniť a poskytnúť viac informácií
 

Attachments

  • TNhZmEylQ1.mp4
    12.3 MB · Views: 0

derick12sabreh

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 18, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň, aj ja som v tejto oblasti nováčikom. Môže mi niekto povedať najlepší spôsob, ako dostať PMK poweder do Európy, a tiež výrobné náklady MDMA? Ďakujem
 

Followme38

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
18
Reaction score
3
Points
3
Prášok alebo olej získať je teraz jednoduché, pretože nový pmk nie je na žiadnom zozname, takže Čína ho momentálne posiela s ups, ale jeho úplne zbytočné Čína nezdieľa ani vzorec, takže najprv je kľúčový správny prevod.
 

derick12sabreh

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 18, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
A aká je za to dobrá cena? Ak bude mať niekto aj dobré tipy o MDMA, tu alebo v PM, budem vďačný
 

Followme38

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
18
Reaction score
3
Points
3
Cena v Číne je teraz 160 usd hromadne 150 usd dodané, ale nemá zmysel kupovať ešte spôsobiť extrakčný vzorec nie je k dispozícii, sám vrátane snaží zistiť teraz asi mesiac.
 
Top