Prosím, pomôžte mi, pokiaľ ide o výrobu MDMA z MDP2P

inno

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 8, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Vyskúšal som niekoľko malých testovacích kusov. Keďže som sa ponáhľal, nereagoval som na NaBH4 dva dni, ale 4 hodiny. Na testovanie som použil 50 g oleja MDP2P a nakoniec som získal len 25 g bázy MDMA a z týchto 25 g bázy MDMA som nakoniec získal len 4 g bieleho prášku.
Narazil som na niekoľko otázok a chcem požiadať o radu:
1. Čo sa týka roztoku metylamínu a metanolu, tentoraz som použil nesprávny roztok, pretože som kúpil roztok s čistotou 30 %. Môžem použiť 30 % roztok metylamín-metanolu v pomere 1:1, aby som nahradil 10 % roztok metylamín-metanolu?
2. Keďže som použil 30 % čistý metylmetanol, po ukončení reakcie s NaBH4, keď som použil kyselinu chlorovodíkovú, hodnota pH sa nedala upraviť na 10,5 ~ 11. Použil som veľa kyseliny chlorovodíkovej na úpravu hodnoty pH na mieste. Bolo to normálne. Stačí mi v tomto prípade použiť 8 l vody a 8 cm3 33 % HCL na 1 kgMDP2P, aby som upravil pH na 10,5, ako je uvedené v postupe?
3. Okrem toho, môžem pri vykonávaní tohto kroku v budúcnosti vynechať H2O a kyselinu chlorovodíkovú a na úpravu použiť plynnú kyselinu chlorovodíkovú?
4. Ak sa v budúcnosti váha rozšíri, môžem odstrániť záverečné činnosti pridané DCM? Čoho sa to bude týkať? Aké sú vaše názory na jednoduché kroky, ktoré možno vykonať na rozšírenie stupnice?
5. A nakoniec, aké rozpúšťadlo možno použiť na rozpustenie bieleho prášku MDMA*HCL vyzrážaného z plynnej kyseliny chlorovodíkovej a vykonať rekryštalizáciu?
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Borohydrid sodný sa pomerne rýchlo rozkladá v metylalkohole. Roztok metylamínu v metanole môžete zriediť metylalkoholom. Po redukčnej reakcii musíte extrahovať vašu voľnú bázu organickým rozpúšťadlom, potom rozpúšťadlo odparte a získate znečistenú voľnú bázu, veľmi žiaduce je pred získaním soli voľnú bázu vydestilovať vo vákuu. Zrieďte voľnú bázu alkoholom a čo najviac ju ochlaďte, potom za dobrého miešania prepustite plynný chlorovodík na 5 - 6 ph.
 
Top