Predbežne sú k dispozícii katinóny. Nemožno replikovať. [odmena!]

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Predtým, ako začneme:

@mocnykutas, @oxoxoxoxo @$!$] a ďalšie pridružené účty, ktoré používa, aby nikomu nepomohli. namiesto toho : "ako sa robí ľahko na poľsku bez laboratórneho vybavenia veľká mierka 3 hodiny" prosím STFU v tomto vlákne. nájdite si iné, ktorým sa môžete obťažovať!

----------------------------------------------------------------

Mám tu ešte nejaké veci pred zákazom (kúpil som pár k posledný deň pred zákazom.

Po všetkých tých rokoch (asi 4,5 alebo tak nejako, stále prekonávajú všetky 3/4 mmc na trhu v súčasnosti
, v každom možnom smere.


----------------------
Hlavu na použitie IMGUR, pretože druhý obrázok už padol ("narážame na problémy") skúšal som zmeniť veľkosť na 256px, ale rovnaký príbeh. dúfam, že Heissi(@HEISENBERG) môže trochu znížiť obmedzovač rýchlosti a umožniť aj vyhľadávanie na 3 písmená, čo je veľký nedostatok, pretože takmer všetky rozpúšťadlá, látky atď. sú 3-znakové
---------------------

https://imgur.com/zAxPvie


Nevidel som tu nikoho, kto by túto látku dával, ani som ju nevidel na "scéne" v Holandsku.

Veľmi dobre sa pozrite (štruktúra, plnosť atď. )


https://imgur.com/pqDXvYS

Ach, človeče, úžasné

https://imgur.com/0l2ghjE

a znova

https://imgur.com/3CuE8Vz


----------------------------------------------------
Teraz "zábavná" časť
---------------------------------------------------

Toto je asi to, čo som dostal (v šťastný deň)


https://imgur.com/ropYLCl

No, sú pekné. a som rád, že som sa to naučil a dostal pomoc od vás a teraz konečne môžem niečo vyrobiť

https://imgur.com/HliO75A

Ďalší

-------------------------------------------------

Nasledujúci je najbližšie k tomu, čo sa mi podarilo (teraz neviem ako, nejaké chyby a veci sa nepodarili, ale bol to šťastný deň).
(okrem toho, že nerobí NIČ. Pravdepodobne by sa to dalo znovu použiť ako bromoketón
:ROFLMAO:


https://imgur.com/dwPWkk9


------------------------------------------------


Čo bolo vtedy iné na tej veci ( myslím, že keď to vyrábali Číňania, a niekedy ste dostali nejakú vec, ktorá chutila ako mačacia moč, ale VŠAK tá mačacia moč fungovala lepšie ako čokoľvek dnešné.

som niekde čítal o nejakom enantiomére, izoméroch, racemickom čomkoľvek (alebo tak),
alebo používali iné rozpúšťadlá, a/alebo používa čpavok... najviac divokých príbehov sa stretáva ).


----------------------------------------
Kto niečo vie ?
-----------------------------------------------

Výzva

Mojím cieľom je vyrobiť ten predzákazový materiál. Zrejme tam chýbajú nejaké odkazy, informácie sú skryté, alebo nie sú zdieľané (zámerne)


TEN, KTO VIE AKO, A POSKYTNE MI POPIS (dá sa dohodnúť), A JE SKUTOČNE PREPRAVITEĽNÝ, získa 1250 EURO
 
Last edited:

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
HIGGS sám! Ďakujeme za rýchlu odpoveď

Áno, ale laboratórium tu kontroluje len "prítomnosť." Čo môžem urobiť aj ja, keď mám všetky bežné väčšinu testovacích činidiel. Neexistuje tu žiadne laboratórium, kde by som mohol jednoducho povedať, že yo môžete mi to analyzovať a poslať mi výsledok. To tu nedokážu ani súdni lekári. Nedokážu to zistiť ani pri autonehodách.
 

OttoBulletproof

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 2, 2023
Messages
18
Reaction score
15
Points
3
Neviem vám dať odpoveď, len hádam, že je to pravdepodobne len to isté 3-mmc žiadne vymyslené delenie izomérov alebo niečo podobné. Pravdepodobne to súvisí so spôsobom, akým bol syntetizovaný, a so spôsobom, akým bol premývaný alebo rekryštalizovaný. Možno niektoré staré veci tiež oxidovali, čo im dalo inú štruktúru. Ste z EÚ, btw?
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Vďaka. Nezmenila sa textúra.
Okrem toho sú vrecká vákuovo uzavreté.

Áno, to je moja otázka 😄


. K vašej druhej otázke: čítajte medzi obrázkami 🤔😉
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
požiadať o pomoc s syntheisi odborník na fóre pane u bude vedieť, ako som urobil a urobil monay budem stratil svoj čas
Viem že sa dajú zarobiť peniaze xD Berlín 777 možno alebo btcboss2022 ten ti pomôže zadarmo xD, možno má veľa času alebo kto len za pomoc pri výrobe metamfetamínu má napríklad cenu 25k dolárov. Ak ho máš, prečo chceš syntetizovať xD Brat, keby som mal pomáhať všetkým z tohto fóra, tak by som prišiel o život. Ja som tu len sledovateľ, nezúčastňujem sa žiadnych diskusií a som fanúšik videa skupiny bb, to je všetko.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Viete, že ste napísali najdlhšiu odpoveď?


Nepotrebujem peniaze. Ide mi o učenie a zábavu. Vo voľnom čase píšem aj softvér s otvoreným zdrojovým kódom, ktorý bezplatne používajú tisíce ľudí (ktorí tiež potrebujú podporu).

To je možno ten rozdiel 🤫
 

Morda

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
No k tomu, čo bolo známe, Dragon Eric (áno, ten, ktorý "sa neskôr stal podvodníkom" /dlhý príbeh zrejme účty boli prevzaté bla bla bla...) a ďalší hlavný dodávateľ z Číny, nikdy nedodával čistý 4mmc, bola to zmes.

Pamätám si, že som čítal príspevok na inom úli, kde Eric zrejme náhodne (alebo úmyselne) zdieľal niektoré informácie, ktoré boli rýchlo vymazané. Uvádzal pomery 70/20/10 a 80/20. Odvtedy to bola len pokračujúca debata týkajúca sa tejto témy. Už si z hlavy nepamätám, o čo presne išlo. Môžem skúsiť vyhľadať starú konverzáciu, ak to niekomu pomôže.

ak si niekto pamätá, kedysi sa predávali verzie Eric1 Eric2 Eric3 😂🤣 "rovnaké", ale trochu odlišné.

tiež vraj "Eric formula" bola zverejnená na predaj za veľmi vysokú cenu pár rokov dozadu nie som si istý či to bolo skutočné alebo len ďalší podvodník.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
videl som tiež, že niekto povedal, že 4mmc z Číny nebol čistý, ale údajne bol zmiešaný s 3mmc, nemám však zdroj, ktorý by to potvrdzoval.

ale overilo by sa, či teraz nič nemôže prekonať čínsky mefedron, nie som chemik, ale čo je teraz také iné ako predtým?

teraz sa dá vyrobiť super kvalitný produkt, rovnako ako predtým, hádam
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Je to identické s "červenou a čiernou" metou v USA. Sračky z 90. rokov boli šialenejšie ako čokoľvek dnešné, je to sakramentský rozdiel
 

hotdogfrenchfries

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 25, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Tak čo, už ste si to nechali zanalyzovať? Možno skúsite Kykeon Analytics?
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Oldcool 4MMC je zmes 3/4MMC, ale v skutočnosti som zistil, že ľudia uprednostňujú 3MMC, pretože ľudia chcú viac stimulačného pocitu ako rýchle pokojné účinky čistého meph, tiež vidím, že niektorí ľudia hľadajú učiteľa som bývalý chemik s množstvom skúseností, ak má niekto záujem, môže ma PM
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Inzercia: V roku 2015 sa uskutočnilo viac ako päťdesiat rokov od vydania publikácie, v ktorej sa uvádza, že v roku 2015 sa uskutočnilo viac ako päťdesiat rokov od vydania publikácie. (n)
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
Túto informáciu som tiež niekde videl, ale nie je 3mmc rýchlejší? 4mmc má oveľa viac podnetov, pričom nie je rýchly
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
3mmc je skôr metamfetamín, zatiaľ čo 4mmc je skôr mdma
 

MarzipanDreams

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Apr 17, 2024
Messages
0
Reaction score
0
Points
1
Deleted

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Áno, nie je to len teória, je to dokázané, keď sa robí acetylácia toulénu s propionchloridom, výsledná zmes ketónov je z 80 - 90 % 4MPF a druhá je 3MPF, ak sa neprečistí na rozdelenie enantiomérov a použije sa tak, ako je, výsledný mefedrón je zmes izomérov
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28

Attachments

  • kX4Yyoup0A.jpg
    kX4Yyoup0A.jpg
    169.2 KB · Views: 55
  • bOylJDTkIt.jpg
    bOylJDTkIt.jpg
    134.8 KB · Views: 57
  • mCZ0FQOhPS.jpg
    mCZ0FQOhPS.jpg
    171.4 KB · Views: 42
  • w37MFVTGpO.jpg
    w37MFVTGpO.jpg
    84 KB · Views: 39
  • W0PrLhxVaA.jpg
    W0PrLhxVaA.jpg
    120.7 KB · Views: 55

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Syntéza 3MMC je podobná syntéze 4MMC, len východiskový produkt je nahradený. Vyskúšali ste už 4MMC? Myslím si, že nemá zmysel vyrábať 3MMC, keď môžete hneď vyrobiť 4MMC.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Ďakujeme za odpoveď.
Áno. Urobil som oboje. Ale kvôli problémom s dostupnosťou 2b3m v súčasnosti robím 4mmc.

Jeho hodnota sa však ani zďaleka nepribližuje uvedenému výrobku.
 

leopard12

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 15, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Nevidím obrázky, má tento problém aj niekto iný?
 
Top