Rekristalizácia metamfetamínu

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
1. Myslím, že je to D-metyl. Nie som chimik a nikdy som ho neanalyzoval, ale mal by to byť tento.

2. Použitie acetónu a vody, asi 20 g metánu, použijem 1 dcl acetónu a zahrievam ho tesne pred bodom varu. Potom v priemere použijem 8 - 9,5 ml vody a dobre premiešam, kým sa takmer všetok metán nerozpustí.
Potom nádobu prikryjem hliníkovou fóliou a potravinovou fóliou a obalím ju 1 kuchynskou utierkou, aby som spomalil proces chladnutia.

3. V súčasnosti nechávam chladnúť 4 až 6 hodín na čerstvom vzduchu v závislosti od množstva (10 - 20 g).
Potom buď vyberiem črepy pred pokračovaním chladiaceho procesu v chladničke (moja je nastavená na 3 °C) a potom v mrazničke, alebo to celé dám priamo do chladničky a potom do mrazničky...
Ak necháte chladiť len pri izbovej teplote, stratíte veľa výrobku.
Pokračujte v chladení podľa opisu, aby ste získali čo najviac produktu.
Keď sa už netvoria kryštáliky, odparte tekutinu, aby ste získali čo najviac produktu.

Zvyčajne zbieram kryštáliky vytvorené pri izbovej teplote pred vložením do chladničky, pretože chladenie v chladničke je rýchlejšie, takže kryštáliky sú menšie.

Dúfam, že som odpovedal na vašu otázku.
V opačnom prípade mi povedzte.

Na zdravie
 

Mysticsea3

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 13, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň, pane,


Mám stále rovnaký problém, veľmi dúfam, že by ste mi mohli pomôcť.

Tiež mám d-meth a používam vašu metódu a raz som mal úspech. Po zopakovaní postupu s tým istým metamfetamínom mám stále ten istý problém. Ak by ste mi mohli poradiť, veľmi by som to ocenil !

Pri kryštalizácii sa kryštály držia na boku kadičky a po skončení vyzerajú ako mdma. Nechápem, prečo to robí a zaujímalo by ma, či ste niekedy mali rovnaký problém. Ak áno, čo ste urobili, aby ste to vyriešili ? Postup som opakovala mnohokrát, ale stále mám rovnaké výsledky. Každá rada je vítaná !
 
View previous replies…

Mysticsea3

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 13, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Áno, použil som bezvodý acetón, ale ja používam obyčajnú vodu z vodovodu.

(Používam všetky pomery, ktoré ste uviedli)
Krok 1. Metán rozpustím vo vriacej vode a miešam, kým sa celý nerozpustí. (Áno, pridávam všetku vodu naraz)

Krok 2. V samostatnej panvici zohrievam acetón na približne 50 stupňov Celzia a pridávam ho do zmesi metánu a vody.

Krok 3. Miešajte a nechajte teplotu stúpnuť na max. 52-55, kým nezačne bublať.

Krok 4. Všetko prelejem cez filter, prikryjem hliníkovou a potravinovou fóliou a nechám odpočívať 4-6 hodín pri izbovej teplote (asi 20 stupňov Celzia).

Krok 5. Celú kadičku vložím do chladničky asi na 12 hodín a potom ju ešte na 12 hodín zmrazím.

Ďakujem za rýchlu odpoveď ! Dúfam, že sa nám to podarí vyriešiť
 

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Rozpúšťate pervitín vo vriacej vode? Prečo?
Nikdy som to neskúšala, takže nemôžem povedať, či to je alebo nie je chyba.
Najskôr by ste mali skúsiť dať váš produkt a acetón do recipientu, ako je kadička alebo lučina (myslite na to, aby ste metamfetamín rozdrvili čo najjemnejšie, aby bol proces rýchlejší), a roztok metamfetamínu a acetónu zahrejte tesne nad bod varu acetónu, ktorý by mal mať 55-56 °C.
Potom tam dajte vodu ( destilovanú vodu, pretože nerobíme nič iné, len čistenie rekryštalizáciou..)
Ale najprv pridajte napríklad 7 - 8 ml vody, potom premiešajte a počkajte, kým teplota opäť dosiahne 53 - 55 °C, takže môžete pridávať vodu po kvapkách, kým sa nerozpustí takmer všetok kryštalický meth.
Ak pridáte viac vody, ako je potrebné, produkt sa stratí.
 

Mysticsea3

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 13, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Keď som začínal, postupoval som presne podľa receptu, ale mal som problém s rozpúšťaním metánu, keď bol zmiešaný s acetónom.

A keď som konečne rozpustil metán, trvalo to tak dlho, že sa mi vyparilo veľa acetónu.

Použil som teda opísanú metódu a raz sa mi to podarilo, ale potom sa mi to stále nedarilo, takže sa vrátim k vašej rade.

Mali ste niekedy problém s rozpustením metamfetamínu? A ak sa veľa acetónu vyparí, čo robíte?
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Dobrý deň, nerozumiete, čo má tvorca vlákna na mysli. 1. Dajte metamfetamín a acetón do kadičky a zahrejte ju na 55-56 stupňov, aby sa začala variť. ( Nemusíte čakať, kým sa metamfetamín v acetóne rozpustí) 2, pridajte vodu (musí to byť destilovaná voda alebo deionizovaná voda a nepoužívajte vodu z vodovodu) a vodu pridávajte pomaly (môžete použiť napríklad kvapkadlo). Počas pridávania vody udržiavajte teplotu kvapaliny v kadičke na 53 - 55 stupňov, kým sa v kadičke nerozpustí všetok metamfetamín. ( Môžete zvoliť tepelnú filtráciu, ale dôjde k stratám. Potom kvapalinu uzavrite pri izbovej teplote na 4-6 hodín a na 12 hodín ju vložte do chladničky. Filtrovanie: V prípade, že je potrebné vykonať filtráciu, je potrebné vykonať filtráciu. Vysušte ju.
 

bordello

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Čo máte na mysli pod pojmom utesnenie? Lukáš obaliť fóliou a páskou okolo nádoby bez otvoru ako zapečatené zapečatené ?
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Nie je potrebné byť taký prísny. Stačí ho bežne zabaliť hliníkovou fóliou, hlavne preto, aby sa doň nedostal prach a spomalilo sa odparovanie roztoku. Čím pomalšie je odparovanie, tým väčší je kryštál. Rýchle odparovanie vytvorí len kryštalický prášok.
 

darkskin

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
nejaké tipy na sušenie kryštálov bez sušiarne alebo exsikačnej komory ?
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Vákuová filtrácia, RM vložte do kadičky, pridajte acetón alebo éter, (rozpúšťadlo by malo byť suché a studené) a za miešania ho nalejte do Br's lievika a prefiltrujte. Po filtrácii rukou zakryte horné ústie lievika. Pevne ho uzavrite a filtrujte 10 - 15 sekúnd. Bude takmer veľmi suchý. Ak je cítiť zápach, môžete ho dať na papier A4. Prikryte ho papierom A4 a dajte ho na 2/3 hodiny na suché a teplé miesto a dôkladne sa vysuší.
 
View previous replies…

darkskin

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Ďakujem za odpoveď, čoskoro to vyskúšam. A mal som ešte jednu otázku, je metylkryštál hygroskopický ?
Dal som svoj do filtračného papiera a na otvorenom vzduchu na sušenie, ale po 2 dňoch ešte ani nevyschol. stále vyzerá mokrý a lepkavý.
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Absorbuje vlhkosť, ale bez vašej situácie sú vo vašej situácii nečistoty. Treba ju vložiť do kadičky, pridať studený a suchý acetón, niekoľko sekúnd rýchlo miešať a potom ju prefiltrovať na burtovom lieviku. Acetón/ éter/izopropylalkohol sú dobré čistiace prostriedky, ale musia sa vysušiť)
 

darkskin

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
áno, tiež si myslím, že sú v nej nejaké nečistoty. Zapol som baterku a vyzeralo to na nej ako malá lesklá dúha. a po určitom výskume , myslím, že je to pvp z viazača tabletiek. Pretože som pseudopvp z tabletky dvakrát premyla acetónom , a len som ju zreagovala bez ďalšej rekryštalizácie.
nejaký nápad, ako sa toho zbaviť? pretože som zistil, že rozpustnosť je rovnaká ako u metamfetamínu.
 

darkskin

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
áno, tiež si myslím, že sú v nej nejaké nečistoty. Zapol som baterku a vyzeralo to na nej ako malá lesklá dúha. a po určitom výskume , myslím, že je to pvp z viazača tabletiek. Pretože som pseudopvp z tabletky dvakrát premyla acetónom , a len som ju zreagovala bez ďalšej rekryštalizácie.
nejaký nápad, ako sa toho zbaviť? pretože som zistil, že rozpustnosť je rovnaká ako u metamfetamínu.
 
Top