Spoľahlivý predajca mefedrónu z Európy?

Bazooka90

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2022
Messages
40
Reaction score
3
Points
8
Potrebujem dobrého dodávateľa mefedrónu s dopravou z Európy. Pomôže mi niekto?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
S jeho vyhotovením vám môžeme pomôcť. Vyrobíte si tak vlastný mefedrón a stanete sa skutočným dodávateľom kvalitného mefedrónu.
 
Last edited by a moderator:

Sneaky.Base

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 17, 2022
Messages
32
Reaction score
10
Points
8
Chcete povedať, že sa ich učíte vyrábať 4metylpropiofenón sami? Alebo im pošlete 4metylpropiofenón a oni potom vyrobia 4mmc?
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Sídlime v Poľsku a môžeme vám s tým pomôcť. Ak máte záujem, napíšte mi správu;)
 
View previous replies…

shotgunfacelift

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 18, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Práve som si vytvoril tento účet a zatiaľ neviem, ako posielať správy. Môžete mi poslať plz?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
@aaronstevens,

Chcel by som sa s vami spojiť v inej veci, máte vypnuté nastavenia ochrany osobných údajov, takže vám nikto nemôže poslať správu.

S pozdravom
 

tinaprochem

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 3, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Môžem zabezpečiť prepravu po Európe, v prípade záujmu ma prosím kontaktujte.
 

godson

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 9, 2023
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Môžem poskytnúť rôzne chemické výrobky, medziprodukty a chemické prístroje
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Dobrý deň, ak tu chcete niečo predať, uverejnite to v BB Market a v komentári uveďte odkaz. Je to zadarmo. Niekedy to vyzerá veľmi podozrivo z nových účtov a admin dáva bany bez pochybností za takéto spamové inzeráty. @tinaprochem Berte to na vedomie.
 

MephedroneRus

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 23, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Dobrý deň, vyrábame mefedron a sídlime v Spojenom kráľovstve :)
 

Suriv01

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 9, 2023
Messages
23
Reaction score
71
Points
18
Deals
16
Môžem si ho nechať poslať z USA a Číny
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
*bump*

Po 5 pokusoch z 5 rôznych krajín EÚ, kde sú recenzie na trhu a "potvrdené" (platené recenzie používateľov) na strachu, po získaní 2x totálneho bunkra, plného rozpúšťadiel, strašne nízkej (ak vôbec) čistoty 4 mmc a 3x náhodných analógov katinónu, by bolo skvelé nájsť legitímneho predajcu z EÚ. So slušným utajením, nie zasielané z horúcich krajín v *** vzduchových bublinách obálke so zapečateným vreckom vo vnútri a ničím iným, dokonca ani (náhodnou) spiatočnou adresou.

UK je známa kultúrou 4-mmc a výroba sa tam nikdy nezastavila. Ale žiadni predajcovia neposielajú do EÚ kvôli oneskoreniu a prísnej colnej kontrole IN/OUTgoing.
PL/NL je 50/50, medzi získaním riadnej ohnivej dávky alebo náhodného analógu.
Nemecko bolo vždy totálny prepadák (prepáčte predajcom, najprv laboratórne otestujte, čo kupujete)

Ja to zháňam len pre skrýšu/osobné použitie, ale môžem sa spojiť s predajcami z EÚ, ktorí majú záujem o odpredaj *skutočného* 4-MMC, najmä z nehorúcich krajín EÚ.

Nemám záujem o ponuky z CN/USA, platí to isté, čo v pôvodnej téme - predajcovia z EÚ (= krajiny, ktoré sa fyzicky nachádzajú na kontinente zvanom Európa ;)
 

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Človek má rovnaké skúsenosti. Minulý rok som dostával poľské mŕtve kvapky 4 mmc a Rusko - všetko reálne. Tento rok som vyskúšal až 10 predajcov z Poľska, Nemecka, Holandska a všetko to bol nejaký odpad 3cmc alebo 4cmc. Nechápem, prečo sa to stalo, ale je to dosť smutné. Nechápem ani dopyt po nich, aj keď sa správne predávajú ako 3cmc, ale väčšinou sú vydávané za 4mmc.

Je to zjavný štrukturálny rozdiel, rybí zápach, extrémne pálenie aj z nosovej kvapky a nie je to niečo, čo by sa dalo aspoň zďaleka porovnať alebo čo by stálo za požitie.
 

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Môže niekto vysvetliť môjmu neznalému zadku, prečo to predbieha trh? Zdá sa mi trochu zvláštne vyrábať halogénové katinóny v obrovských množstvách a vytláčať nimi metylkatinóny. Nerozumiem tomu z hľadiska výroby alebo účinku na človeka. Aký prínos má výroba 3cmc/4cmc namiesto toho?
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Rád by som mal podrobnú odpoveď, ale bohužiaľ, keď sa veci uberajú zlým smerom, kupujúci, ktorí nedostali žiadne informácie o skutočnom 4-mmc, alebo sa im páčil 3-mmc v domnení, že je 4-mmc, teraz dostávajú všetky ostatné desiatky analógov v domnení, že sú to len "lepšie" alebo najhoršie šarže. Kým budú veľké predajné veľryby ponúkať tento produkt a ich ostatné produkty budú legálne, "kultúra" pravého Mňau Mňau bude bohužiaľ preč.

Je to len lacnejšie a bezproblémové pre veľkých predajcov získať od svojho veľkoobchodného predajcu, ktorému dôverujú, čokoľvek reaguje pozitívne na katinóny, a veľkoobchod len nakupuje od iných výrobcov z EÚ, ale väčšinou z Číny "kódové označenie" neznáme náhodné. To je hlavný dôvod: Čína môže vyrábať veľmi lacné veľké množstvá.

"Kultúra" 4-mmc sa začala opäť šíriť/zdvihovať s 3-mmc, keďže to bol najbližší záber (aj keď stále na míle ďaleko), a to bola chutná príležitosť na "ošéfovanie" množstva vracajúcich sa skutočných milovníkov mefedronu. Výroba 4-mmc sa najviac (a jediná, ak hovoríme o EÚ) vyrába v Spojenom kráľovstve, kde nikdy neprestal existovať, a v Poľsku. V NL/SWE a ďalších východných krajinách je to o chlp, čo sa vám podarí získať. Ale laboratórna kontrola liekov vykonaná za posledné 2-3 mesiace v EÚ hovorí jasne: ani jeden liek poslaný do energy-control (Španielsko) alebo eve-rave (Švajčiarsko) nebol 4-mmc, dokonca už ani 3-mmc.
UK je vysoko riziková krajina pre zasielanie, to isté Poľsko (pre odosielateľa, nie pre príjem na druhej strane). Takže skutočné 4-mmc zostávajú v rukách šťastlivcov, ktorí môžu získať odosielateľa v jednej z takýchto krajín.

A áno, *bump* stále čakám na skutočného výrobcu 4-mmc so sídlom v EÚ, ktorý môže dodávať 4-mmc - malé aj veľké množstvá.
 
Top