Spoľahlivý predajca mefedrónu z Európy?

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
*bump*

Po 5 pokusoch z 5 rôznych krajín EÚ, kde sú recenzie na trhu a "potvrdené" (platené recenzie používateľov) na strachu, po získaní 2x totálneho bunkra, plného rozpúšťadiel, strašne nízkej (ak vôbec) čistoty 4 mmc a 3x náhodných analógov katinónu, by bolo skvelé nájsť legitímneho predajcu z EÚ. So slušným utajením, nie zasielané z horúcich krajín v *** vzduchových bublinách obálke so zapečateným vreckom vo vnútri a ničím iným, dokonca ani (náhodnou) spiatočnou adresou.

UK je známa kultúrou 4-mmc a výroba sa tam nikdy nezastavila. Ale žiadni predajcovia neposielajú do EÚ kvôli oneskoreniu a prísnej colnej kontrole IN/OUTgoing.
PL/NL je 50/50, medzi získaním riadnej ohnivej dávky alebo náhodného analógu.
Nemecko bolo vždy totálny prepadák (prepáčte predajcom, najprv laboratórne otestujte, čo kupujete)

Ja to zháňam len pre skrýšu/osobné použitie, ale môžem sa spojiť s predajcami z EÚ, ktorí majú záujem o odpredaj *skutočného* 4-MMC, najmä z nehorúcich krajín EÚ.

Nemám záujem o ponuky z CN/USA, platí to isté, čo v pôvodnej téme - predajcovia z EÚ (= krajiny, ktoré sa fyzicky nachádzajú na kontinente zvanom Európa ;)
 

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Môže niekto vysvetliť môjmu neznalému zadku, prečo to predbieha trh? Zdá sa mi trochu zvláštne vyrábať halogénové katinóny v obrovských množstvách a vytláčať nimi metylkatinóny. Nerozumiem tomu z hľadiska výroby alebo účinku na človeka. Aký prínos má výroba 3cmc/4cmc namiesto toho?
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Rád by som mal podrobnú odpoveď, ale bohužiaľ, keď sa veci uberajú zlým smerom, kupujúci, ktorí nedostali žiadne informácie o skutočnom 4-mmc, alebo sa im páčil 3-mmc v domnení, že je 4-mmc, teraz dostávajú všetky ostatné desiatky analógov v domnení, že sú to len "lepšie" alebo najhoršie šarže. Kým budú veľké predajné veľryby ponúkať tento produkt a ich ostatné produkty budú legálne, "kultúra" pravého Mňau Mňau bude bohužiaľ preč.

Je to len lacnejšie a bezproblémové pre veľkých predajcov získať od svojho veľkoobchodného predajcu, ktorému dôverujú, čokoľvek reaguje pozitívne na katinóny, a veľkoobchod len nakupuje od iných výrobcov z EÚ, ale väčšinou z Číny "kódové označenie" neznáme náhodné. To je hlavný dôvod: Čína môže vyrábať veľmi lacné veľké množstvá.

"Kultúra" 4-mmc sa začala opäť šíriť/zdvihovať s 3-mmc, keďže to bol najbližší záber (aj keď stále na míle ďaleko), a to bola chutná príležitosť na "ošéfovanie" množstva vracajúcich sa skutočných milovníkov mefedronu. Výroba 4-mmc sa najviac (a jediná, ak hovoríme o EÚ) vyrába v Spojenom kráľovstve, kde nikdy neprestal existovať, a v Poľsku. V NL/SWE a ďalších východných krajinách je to o chlp, čo sa vám podarí získať. Ale laboratórna kontrola liekov vykonaná za posledné 2-3 mesiace v EÚ hovorí jasne: ani jeden liek poslaný do energy-control (Španielsko) alebo eve-rave (Švajčiarsko) nebol 4-mmc, dokonca už ani 3-mmc.
UK je vysoko riziková krajina pre zasielanie, to isté Poľsko (pre odosielateľa, nie pre príjem na druhej strane). Takže skutočné 4-mmc zostávajú v rukách šťastlivcov, ktorí môžu získať odosielateľa v jednej z takýchto krajín.

A áno, *bump* stále čakám na skutočného výrobcu 4-mmc so sídlom v EÚ, ktorý môže dodávať 4-mmc - malé aj veľké množstvá.
 

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Je to bohapustá hanba. Mám ruské telegramové kanály, z ktorých som minulý rok dostával skutočné 4mmc z mŕtvych kvapiek v poľsku. Tento rok som sa vrátil a vyskúšal som 5-6? rôznych, len po jednom grame, aby som videl, a všetko to bolo 3-4cmc. V Rusku predpokladám, že tiež vyrábajú, ale nemyslím si, že sa to dostáva aj odtiaľ. Viem, že moji kamaráti tam stále dostávajú pravé sračky, ale aj oni majú na to chuť a poznajú rozdiel. Povedal by som, že tam a vo Veľkej Británii sú si v tomto smere podobné. Bohužiaľ, nemôžem sa vrátiť do Ruska, ale momentálne som v Gruzínsku a snažím sa spojiť s nejakými ruskými kamarátmi, aby som zistil, či tu ešte majú pravú vec
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Čo je naozaj neuveriteľné v samotnom doslovnom význame tohto slova, je to, ako môže byť veľký humbuk okolo 4-mmc, ktorý bol na chvíľu "vzkriesený" z užívateľov 3-mmc, namiesto toho, aby sa stal dobrou príležitosťou a stal sa súčasťou racionalizovaných produktov od veľkých výrobcov/organizovaného zločinu (namiesto výroby ton pervitínu bez použitia pseudoefedrínu ako prekurzora, ceny pervitínu v EÚ drasticky klesli.. ale to preto, že po náraste popularity, ktorý sa vrátil pred 3-4 rokmi, sa pri súčasnej kvalite masovej výroby, ktorá len fajčí a chutí ako pervitín, ale môžete ísť spať o pár hodín neskôr a ani sa vám nepodarí dostať psychózu..ľudia prestali kupovať tento odpad, nestojí ani za tých 50-60 eur, ktoré si pýtali) - mohli vynaložiť resourced na 4-mmc - v USA sa predáva aj za 100 USD /g v niektorých štátoch a v EU podľa krajiny 30-90 eur/g (a to ho nikto nepredáva online, iba ak ďalšie náhodné katinóny - okrem PL/UK, NL veľký veľkoobchodný dodávateľ sa rozhodol tiež kupovať len náhodné čínske katinóny alebo zvyšky z EU produkcie, ktoré nikto nedal $hit - predtým to bolo aspoň 50/50 šancí..)

Len prečo, naozaj.. prekurzory sa dajú ľahko nájsť a doviezť (dostupné vo viacerých krajinách EÚ), syntéza je veľmi jednoduchá (nie som chemik, preto to nemôžem vedieť s istotou, ale je to jednoduchšie ako amfetamín a existuje niekoľko malých predajcov vyrábajúcich domáce) - prečo nikto nerobí *** s takým veľkým dopytom (skutočnosť, že komunity sa stali tak roztrieštené a rozptýlené na toľkých iných platformách a telegramových skupinách a DNM predajcov veľrýb by mohla hrať úlohu o tom, že nie je vnímavý dopyt..ale to isté platí aj o RC opioidoch s nízkou účinnosťou v EU, nedávno sa opäť objavil O-DSMT.. drahší ako čistý/hq skutočný heroín za gram? to je proste tak choré, a ľudia kupujú za takéto ceny bez ohľadu na to,,)

Vzdávam to, naozaj nemám záujem robiť biznis (aspoň osobne, niektorí moji klienti by kupovali a odpredávali vo veľkom), je to už niekoľko mesiacov, čo som sa zarezával za poriadny 4-mmc high, ale po 6 pokusoch neúspešných, a zrejme žiadny predajca v UK ani PL nedodáva mimo svojej krajiny, a žiadna iná krajina sa neukazuje na dodávku (možno Švédsko..?) - budem proste čakať, že sa niečo stane, lebo je to taká strata času a deprimujúce vidieť takúto scénu, kde nové generácie skúšajú 4-cmc alebo čokoľvek, čo sa predáva ako 4-mmc a myslia si, že zažili pravé Mňau Mňau, Taký nedostatok úcty ku kultúre 4-mmc to analogicky v celej EU mor.
 

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Cítim v tebe rovnaký druh sklamania, priateľu. Plánujem nájsť skutočný zdroj a vytvoriť preň trh v štátoch. Je mi jedno, či budem sedieť na niekoľkých kilogramoch, zatiaľ čo ostatné veci v obchode sa budú naďalej predávať a dopĺňať. Keď ľudia vyskúšajú skutočnú vec a budú mať základ na porovnanie, možno sa veci mierne zmenia. Metamfetamín v štátoch je minimálne na 50% rezaný s MSM, premýval som veľa dávok a tento proces sa zdá byť náročnejší ako samotná výroba 4mmc. neviem však, či je tam také jednoduché získať prekurzory ako v EÚ. Nestojí to za to riziko, keď pre to nie je trh, ale som ochotný nájsť tu legálneho chemika s možnosťou ukryť a doviezť sem drogy. Som si celkom istý, že nájdem správny zdroj a skutočný 4mmc bude skladovaný v mojom internetovom obchode.

Ale som veľmi sklamaný, keď vidím stav vecí, keď som možnosť získať skutočný 4mmc ani nie pred celým rokom považoval za samozrejmosť po odchode z východnej európy. teraz musíte všetko spochybniť. V štátoch sa to pôvodne nikdy neujalo kvôli obrovskému prílevu "legálnych" katinónov na scéne. ľudia predávali všetky typy ako MDMA, čo bolo 100/g pouličnej ceny, a dovoz týchto z Číny s malými obavami bol 2/g? ak sa niečo vrátilo žlté na tester, ľudia sa chystali zabiť toho, kto to predával.

Myslím, že odtiaľto to bude už len horšie, a to som si myslel, že je to už zlé
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
* náraz * situácia sa stále nemení, väčšina predajcov z EÚ na DNM tvrdí, že predávajú 4-mmc dodávajúce náhodné katinóny z Číny.
Len skutočné 4-mmc vyrobené v UK a PL sa nedodávajú mimo ich krajín (ani do iných krajín EÚ) a nájsť preposielateľa je veľmi ťažké.

Budem veľmi vďačný za akúkoľvek aktualizáciu v tejto veci (hľadá sa predajca z EÚ, predajca z USA vďaka, ale objednať hromadne 4-mmc z USA je príliš veľké riziko a nemôže to byť jedna z najjednoduchších drog na syntézu a so šialeným dopytom, len sa ignoruje a to isté ako iné úžasné RC sa deje stále dokola, leniví predajcovia príliš veľkí na to, aby zlyhali, posielajú len analógy sľubujúce skutočnú vec, ale prinášajú len bunkre a po 1..2...3 rokoch to kupujúci vzdajú). Komunita je už aj tak dosť roztrieštená a roztrúsená všade.. Naozaj nechápem, prečo o to nemá záujem žiadny malý-stredný chemik/predajca. Ľudia kupujú reálne 4-mmc za 100USD v USA a v EU, ak by nejaký bol, by zaplatil pokojne 50-120 eur/g v závislosti od krajiny kvôli veľkému rozdielu s platmi.
 

PolandoEmingarnte

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 30, 2023
Messages
72
Reaction score
19
Points
8
veľa ľudí má 4mmc kúpiť veľa predávajúci sa obáva poslať do inej krajiny, pretože nie je bezpečné, ak predajú veľa, potom ak ho polícia top stratí všetko
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Áno, overil som si to a máte pravdu, ak ste v PL, odoslanie mimo nie je jednoduché. Ale vždy môžete zaplatiť niekomu, kto žije v blízkej krajine, aby to vyviezol mimo PL, alebo môžete požiadať cudzinca / niekoho, kto žije v inej krajine, aby prišiel do PL a išiel v pošte odoslania, samozrejme, potrebujete nejaký veľmi špeciálny ninja stealth, aby ste odoslali aspoň 500 g a urobili veľmi dobré zisky. Ale existuje niekoľko spôsobov, ako prejsť cez colnicu..a v najhoršom prípade táto osoba nebude sledovaná, pretože nie je občanom PL

Urobte niečo dobré pre tento svet a zachráňte EÚ pred globálnym podvodom! ^^
 
Top