Novinári agentúry Reuters

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
42
Points
18
Deals
1
Nie je fent na fóre zakázaný ?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Dobrý deň.
Fentanyl, jeho izoméry a analógy sú na fóre BB zakázané obchodovať.
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
42
Points
18
Deals
1
To som si myslel. Som za slobodu, autonómiu ect. Ale všetko musí mať svoju rovnováhu. Myslím si, že fentanyyl je tou rovnováhou. Som tiež pevne presvedčený, že nebezpečné drogy sú priamou reakciou na túto hlúpu vojnu proti drogám. Kokaín, mama, heroín. Používali sa oveľa lepšie, oveľa bezpečnejšie . Teraz máme tony alebo mizerné zmesi drog a všetko má v sebe fentyl.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Rád by som počul aktuálne informácie, ak vám odošle správu
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
KpO9tVd2l0
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Na tom sa nič nemení. Nechcú naše pripomienky, ak chcú hovoriť, som vždy pripravený, ale nie som pripravený komunikovať vo formáte - "Máte 2 minúty na odpoveď".
Navyše žijeme v rôznych časových pásmach.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Aký slizký spôsob novinárskej praxe. Zdá sa však, že to je štandard mnohých dnešných novinárov. Som si istý, že má v pláne uverejniť nejaký sklon
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Chcel by som vedieť, prečo potrebuje informácie tak rýchlo. Predpokladám, že je ťažké uverejniť príbeh bez vašej strany
 

Raz

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
17
Reaction score
25
Points
3
Ako by som odpovedal...


Nie je to trh s liekmi, je to fórum.

Nie, je to na svedomí jednotlivca. Každý človek, ktorý si váži sám seba, by si nikdy neobjednal chemikálie, ktoré si objednala agentúra Reuters, s úmyslom vyrobiť smrtiacu drogu.
Keby ste rozumeli chémii, pochopili by ste, že akúkoľvek molekulárnu štruktúru možno vyrobiť z akéhokoľvek východiskového materiálu. Namiesto démonizovania vedomostí a nasledovania ilúzie, že to, čo robíte, pomáha, je tak ďaleko od pravdy. Rozhovor a vzdelávanie sú zúfalo potrebné. Dokonca aj po predávkovaní sa človeka závislého od fentanylu pýtajú len na to, či má samovražedné sklony a či sa chce liečiť. Položenie týchto dvoch otázok sa považuje za dostatočné; nezáleží na tom, či sa predávkuje a nasledujúci týždeň zomrie. Lekári a zdravotné sestry urobili dosť. Ale stačilo by, aby jeden z nich mal brožúrku s informáciami, ktorú by odovzdal trpiacemu človeku. S vedomosťami v nej, ktoré by im hovorili, ako rýchlo sa tolerancia rozplynie pri fentanyle. Ak človek prestane užívať len na dva alebo tri dni, jeho tolerancia by sa mala považovať za vymiznutú a stačí mu užívať len malé množstvo.
Ak by si Reuters prečítali pravidlá fóra, vedeli by, že informácie spred roka sa na BBGate už neukladajú. Myslím si, že agentúra Reuters' je zmätená, keďže spoločnosť BBGate tieto chemikálie nepredáva. Nie sú na vine o nič viac ako samotný internet.

Moja otázka pre Reuters' znie, prečo na to neupozornili administrátorov BBGate, že podniky predávajú chemikálie prekurzory fentanylu na prostredníctvom ich webovej stránky. BBGate nikdy nepodporovala fentanyl a to, že Reuters zistila, že predajca porušuje pravidlá a predáva nepovolené chemikálie prostredníctvom ich webovej stránky, je viac ako nechutné a neprijateľné, aby si to nechali pre seba viac ako rok.

Spoločnosť Amarvel stále pôsobí na BBGate, pretože VY ste si nechali pre seba vedomosť, že predávajú nepovolené chemikálie.

Americké orgány by nemali mať problém s BBGate; používatelia často informujú BBGate o predajcoch, ktorí porušujú pravidlá a ktorých je potrebné zakázať.

Je smutné, že sa už viac ako rok sústreďujete na BBgate, keď sa nevenujete nedostatočnej skutočnej snahe pomôcť zastaviť smrť ľudí na fentanyl. Čo mám na mysli? Pozri môj predchádzajúci odsek.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Tento.
Nie sme deti a dokážeme sa kontrolovať. Neexistuje žiadny zloduch v štýle Jokera, ktorý by budoval fent na vraždenie amerických občanov, prepáčte, vojna proti drogám, hľadajte inde.
Mohlo by byť užitočné pridať do sekcie Wiki často kladené otázky zamerané špeciálne na organizácie čuchajúce ako Reuters? V podstate riešiť všetky ich uletené otázky a tam povedať každému, kto sa čuduje, o čom táto stránka naozaj je?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
To je veľmi dobre povedané. Máme to pod kontrolou a nesnažíme sa nikomu ublížiť
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Agentúra Reuters sa nás zrejme pokúsi obviniť z toho, že údajné BB Fórum je dodávateľským reťazcom chemikálií na výrobu fentanylu v USA.
Avšak:
1. Pravidlá fóra zakazujú fentanyl
2. Reuters nemohla získať chemikálie v USA, iba v Mexiku. Pretože takmer všetci čínski dodávatelia odmietajú čokoľvek posielať do USA.
3. Svoj článok by mali nazvať "Návod, ako zaplaviť Mexiko fentanylom".
4. Mohli by ste tiež nájsť čínskych dodávateľov na ebay a obísť pravidlá ebay a požiadať čínskeho dodávateľa, aby poslal niečo, čo nezverejnil na ebay.
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
42
Points
18
Deals
1
Shhhh stop telling everyone my secret
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
https://www.reuters.com/investigates/special-report/drugs-fentanyl-supplychain/
 
View previous replies…

France

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 12, 2024
Messages
7
Reaction score
4
Points
3
Nazývam to marketing haha
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Aký to bol odstrašujúci artikul. Priemerný človek vie, aké prekurzory potrebuje a ako ich miešať? Myslím, že sa dá sfetovať muškátovým orieškom a ten sa predáva v každom obchode. To sa zdá byť jednoduchšie
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Práve ste si pozreli filmovú verziu TU
Ak si ju pozriete, nezabudnite si ju znechutiť👎.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Zlá správa môže (pravdepodobne prinesie) na toto fórum negatívnu nežiaducu pozornosť. Aj keď ide o fórum, vidia trh a predpokladajú, že ide len o to. Čiastočným dôvodom, prečo sú fent a iné nebezpečné opioidy v súčasnosti tak rozšírené, je aj tak zásah proti opioidom na predpis, ktorý spôsobil pokles ponuky a prudký nárast cien. Ľudia s bolesťami stále trpia bolesťami a závislí ich stále budú chcieť užívať, takže samozrejme pôjdu hľadať úľavu od bolesti inde. Každá stlačená pilulka v súčasnosti vzbudí negatívnu pozornosť kvôli rozšíreniu fentu a teraz aj nitazénov, ktoré sú silnejšie ako fent a zatiaľ nemajú žiadne testy mimo laboratória. Potom je tu brorfin, ktorý je bežný v lisovaných tabletkách a predáva sa bez fentu, ale sú rovnako nebezpečné. V súčasnosti existuje množstvo rôznych. Nepochybujem o tom, že reportér hľadá niečo viac ako len príbeh.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
bez ohľadu na to, čo novinár hľadá, neberie do úvahy potenciálne dôsledky. nestačí mať zlé úmysly. musíte sa aktívne vyhýbať spôsobeniu škody. všetko, čo tento článok urobil, je, že ľuďom povedal, kde získať prekurzory fentu. dokonca sa pozrite na názov. viem, že má vykresliť fentanylovú krízu (ako aj fórum) v negatívnom svetle, ale nemôžete mi povedať, že zarobiť 3 milióny s relatívne malou investíciou nie je aspoň trochu lákavé.

na druhej strane som plne presvedčený, že dekriminalizácia každej drogy (pre osobné množstvá) by urobila trh oveľa bezpečnejším. kartely a iní veľkí díleri by nemohli prosperovať (aspoň v takom rozsahu ako v súčasnosti), a to je dobre. jediné, čo ich zaujíma, je zarábanie peňazí. skutočne slobodný trh má obmedzenia pre ľudí, ktorých cieľom je nás utláčať. nielen utláčať, ale aj zabíjať. bez ohľadu na to, aký je ich zámer, rovnako ako toho takzvaného "novinára" ich nezaujímajú dôsledky ich konania. neuvedomujú si, že ľudský život sa nedá oceniť. neviem, ako v noci spia.

úprimne povedané, myslím si, že aj malí díleri môžu byť zbytočne krutí, ale zvyčajne hadia ľudí oveľa menšími spôsobmi. možno dostanete neškodný, ale neúčinný produkt, ale nemajú na rukách krv. väčšina dílerov, ktorých som stretol na tejto stránke (a asi polovica tých, ktorých som stretol irl), je autentická a niekedy dokonca veľkorysá. chápem sentiment za vojnou proti drogám, ale len v prípade podvodníkov, ktorí tlačia fent, zenes a iné NEVHODNÉ škodlivé chemikálie. ľudia tak veľmi prekrúcajú túto logiku. áno, aj iné drogy môžu byť škodlivé, ale nie v takej miere ako fent a jeho analógy. to je to svinstvo, ktoré potrebujeme potlačiť.

btw, len na vysvetlenie, nie všetci veľkí díleri sú hrozní ľudia, ale uvedomil som si, že sú to hlavne tí, ktorí vo veľkom podvádzajú ľudí a/alebo si strihajú veci, ktoré by vás mohli zabiť. ak sa dekriminalizujú väčšie množstvá, treba zaviesť nejakú reguláciu. to isté platí pre prekurzory. naozaj nevidím, že by ľudia dávali do prekurzorov fent alebo niečo podobné, ale videl som príliš veľa vlákien "tento človek je podvodník" a dokonca aj samotní reuters sa nechali predať stolový cukor. skutočnosť, že tieto chemikálie sú nelegálne, dáva ľuďom oveľa väčší priestor na klamanie a kradnutie. to robí drogovú scénu oveľa horšou. príliš veľa ľudí nesie filozofiu "peniaze sú všetko", keď musíme spolupracovať proti väčšiemu zlu.

dekriminalizácia je nevyhnutný prvý krok, ale sama o sebe nestačí. musíme napraviť stigmu. musíme ľuďom ukázať, že nie všetci závislí, díleri a výrobcovia sú zlí ľudia. prečo im dokazujeme, že majú pravdu? viem, že to nie sú všetci (najmä nie väčšina ľudí, ktorí to čítajú), ale je to dosť ľudí na to, aby ovplyvnili náš obraz. nepomáha ani to, že títo ľudia majú oveľa väčšiu moc ako užívatelia a malí díleri. Sú tvárou tohto hnutia a ja to nemôžem vystáť. nechcem znieť ako komouš, ale zákony sa musia zmeniť, alebo potrebujeme nejakú revolúciu. viem, že je to idealistické, ale neviem si predstaviť lepšie riešenie. to máme len tak sedieť a čakať, kým nás zošnurujú a my zomrieme? najhoršie je, že keď sa takto zabijú ľudia, obviňujú ich. je to nejako "ich vina", že berú drogy, keď by sme mohli tie drogy urobiť bezpečnejšie. toto je vražda.

Prepáčte, že som sa musel na chvíľu vyrozprávať :x
 
Last edited:

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Videli ste seriál The Wire na HBO? Tejto téme sa venujú v jednej sezóne a odvádzajú veľmi dobrú prácu
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
nemám, pretože neplatím za predplatné služieb (som chudobný a zábava by mala byť zadarmo), ale možno sa pozriem, či sa to nedá pirátsky získať :x

ďakujem za návrh ^_^
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Našla sa nejaká zmienka o BBgate. Zdá sa mi, že práve Reuters propaguje škodlivosť! Dokonca uvádzajú zoznam chemikálií a dodávateľov, WTF?!
Tím prvýkrát zabodoval na trhu s drogami s názvom Breaking Bad. Názov je narážkou na americký televízny seriál o antihrdinovi, ktorý varí pervitín. Moderátor stránky si hovorí "Heisenberg", čo je prezývka hlavného hrdinu.
Desiatky predajcov tam ponúkali rôzne chemikálie potrebné na výrobu nelegálnych drog. Mnohí z nich propagovali falošné obaly, ktoré používali na zamaskovanie zásielok, vrátane nádob s motorovým olejom a vreciek s kávou.
V odpovedi na otázky predložené agentúrou Reuters správca stránky Heisenberg uviedol, že Breaking Bad je trhom pre niektoré druhy drog, ale fentanyl a jeho prekurzory sú "jedy", ktorých predaj je na stránke zakázaný.
Agentúra Reuters však minulý rok nakúpila prekurzory fentanylu od dvoch predajcov, ktorí tieto chemikálie na platforme inzerovali.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Kde sú kartely, keď ich potrebujete ☠️😁
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Nie som zlý človek, ale práve zo mňa urobili "dobrého človeka so zlými úmyslami", a keďže to nie je prvý raz, čo ma osobne urazila tlač, som presvedčený, že ju dokážem rozvoniavať "zatuchnutým senom", pre ktoré mám historickú povesť.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Novinári hľadajú "čiernu a bielu" a málokedy je nejaká situácia taká jednoznačná. Žijeme v sivej spoločnosti, takže pre nich sme absolútne "Zlí chlapci". Nikdy som neublížil živej duši, milujem svoju matku, platím dane, ale sú tu aj tie ostatné veci, ktoré ma robia Sivým. V takýchto chvíľach sme nútení vybrať si stranu, keď sa nás pýtajú na tieto otázky priamo do očí, a naozaj si myslím, že všetok náš spoločný hnev kvôli tomu je absolútne oprávnený. Skutočné zlyhanie vynaliezavosti celej spoločnosti, všetko, čo to robí, je, že vracia (veľmi potrebný) príbeh o drogách ktovie ako dlho dozadu. Do riti s agentúrou Reuters.
 
Top