Post Delivery Bezpečné balenie vecí na následné dodanie

PeterKeta

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Dobrý deň!
V prvom rade by som chcel povedať, že toto fórum si rýchlo získalo moje sympatie a stalo sa mojím obľúbeným miestom na prezeranie tém a získavanie poznatkov. S tým, že:
Chcem začať diskusiu týkajúcu sa témy globálnej prepravy. Prosím, dajte mi vedieť, ak sa chcete podeliť o nejaké zaujímavé spôsoby týkajúce sa tejto problematiky. Primárne chcem vedieť o preprave piluliek a práškov vo veľkých množstvách na miesta ako AUS/NZ a iné ostrovné spoločnosti.
Na týchto miestach je veľa koksu a extázy, ale ako sa to dostáva do krajiny? Vždy bude existovať veľké riziko, že sa zásielky prepadnú, ale s tým, že by som chcel zistiť tipy a triky, ktoré môžu byť akési neznáme. Mylar a kov/nástraha atď. je dobrá základná znalosť, ale snažím sa nájsť niečo, čo povýši taktiku.
Prečítal som si vlákna na túto tému, ktoré máme tu na fóre a bolo to pre mňa veľkou pomocou. Z niektorých nápadov som získal aj ja a mám predchádzajúce skúsenosti s domácim vysielaním, ale túžim rozšíriť svoje vedomosti v oblasti medzinárodnej logistiky. (Len pre moje znalosti ;-) )
Chápem, že to nie je niečo, o čom by ľudia, ktorí sa tým zaoberajú, chceli otvorene diskutovať. Ak mi chce niekto poslať messege na túto tému, uvítam to s veľkou radosťou!
 
Top