• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

MDMA Sasafras na predaj?

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Viete, koľko sa spotrebuje len na výrobu 1l z tejto látky.

lepšie možnosti, ak hľadáte cestu MDMA

ale eBay predáva koreňovú kôru a čaj, ak to nie je na syntézy
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Mohol by som tiež destilovať kôru parou a poslať hydrosol
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Môžem dodať aj koreňovú kôru zo severovýchodu USA. Prípadne ju môžem aj spracovať. Dajte mi vedieť.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Vy by ste mali byť práve vonku so saranovou fóliou, odizolovať kôru a zabaliť ranu. V oleji je 8 % safrolu. Škoda, že nepoznám niekoho, kto by to išiel robiť, Mohla by to byť dobre platená práca pre šrotovníka na pár dní v týždni.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Možno by som mal ísť zohnať kopu koreňovej kôry, rozomlieť ju na prášok a vákuovo uzavrieť kilové balenia alebo niečo podobné. Bol by som ochotný poslať to vopred, ak mi niekto kompetentný, kto dokáže, že dokáže uspieť, pošle naspäť nejaké MDA/MDMA :]

Máte nejaké teky o zbere alebo destilácii alebo niečo, o čom by som podľa vás mal vedieť? Párkrát som z neho robil koreňový čaj, ale to je asi tak všetko, čo som zažil...
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Myslím, že ho destilujete ako metanol z dreva. len suchá destilácia, potom frakčná destilácia a to je všetko. Hovorí sa o koreňovej kôre, ale použiteľná je akákoľvek kôra. Ja by som vzal jednoduchú kôru a hotovo. Nestrácaj príliš veľa času, je tu mormtrees ako času. Satanov obal je pokus o záchranu stromu
 
Top