Syntéza 3,4-metylendioxybenzylmetylketónu z piperonalu (cesta glycidového esteru) (v malom meradle)

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
To som si myslel... a v skutočnosti je to skutočné, problém je spôsobený tým, že sme robili konverziu olg GLY a s týmto novým, keď vidíme tottally odlišný výsledok, všetci si myslíme, že je niečo zle, a kľúčom je len vákuová destilácia... stráca malú časť vody a dáva ketón... inú farbu, veľmi tmavočervenú alebo hnedú
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Chemická štruktúra akéhokoľvek esteru glycidátu pozostáva z tej istej kyseliny a alkoholu. Aký alkohol bol na éterizáciu - taký ester kyseliny. Zmýdelnenie éterov zásadou - vo všetkých prípadoch to isté.

Pri typickej Darzenovej reakcii sa používa etylová verzia éteru.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Dobre dostupné v Číne
Áno, teraz hovoríte o ďalšej zaujímavej ceste. Kyselina alfa-metylcinamová je dostupná aj v Číne.
 

summer_child

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 5, 2022
Messages
29
Reaction score
29
Points
13
Pravda , ale vždy si rád predstavím cesty syntézy, ktoré sa dajú dokončiť návštevou miestneho obchodu so železiarskym tovarom, aj keď sú menej účinné.
Edit: Všimol som si, že obrázok je moje ostatné príspevky sa nezobrazujú, tak som ich pridal sem
7hSMPBmKUA
FORulYh0aW
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Toto by bolo skvelé na doplnenie pre projekt "Najjednoduchšie recepty". Možno začať s uvedením čísla CAS pri každej chemickej látke. Myslím, že žiadna z týchto východiskových chemikálií nie je na zozname sledovaných látok v USA............ nice. : )
 
Top