Syntéza DMT z tryptamínu

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
v variante DMT vyšší výťažok, čo presne znamená táto časť:
"boli ochladené na 0 °C v ľadovom kúpeli nad stálym prúdom dusíka.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Poznámka: Dôvodom nízkeho výťažku by malo byť príliš malé množstvo formaldehydu pridaného do reakčnej zmesi. Na úplnú premenu na DMT sú potrebné aspoň dva móly formaldehydu na jeden mól tryptamínu.
 
View previous replies…

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
ok, takže máte na mysli, že dusík sa do reakčnej nádoby privádza (alias vytvára dusíkovú atmosféru) pomocou niečoho ako kanistra s dusíkom a hadice vedúcej k ptfe kohútiku, ako je na tomto obrázku:

https://www.chem.ualberta.ca/~inorglab/images/gappphot/3_n.jpg

a ako sa vyrába soľný roztok?
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Áno, alebo môžete použiť dusíkový balón. Vodík, nielen inertnú atmosféru, ako je dusík, hélium, argón.
Solanka sa pripravuje z kuchynskej soli a destilovanej vody. ktorá sa stáva nasýtenou alebo polonasýtenou.
 

huanf

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 18, 2023
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
je táto práca?i vyskúšaná :Tryptamín sa rozpustí v metanole, pridá sa roztok formaldehydu,potom sa po rozpustení v metanole pomaly zmieša kyanohydrid sodný a potom sa pomaly pridá ľadová kyselina octová. Po 60 hodinách reakcie sú formaldehyd a kyanohydrid sodný nadmerné a konečný reakčný roztok má hnedú farbu. Prečo?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Dobrý deň, mali ste pridať kyselinu ľadovú octovú 99 % (cas 64-19-7)

Dokončili ste ďalšie tu opísané manipulácie?
 
View previous replies…

huanf

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 18, 2023
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
Áno, postupoval som podľa každého z krokov a po naparovaní dcm som dostal jantárový sliz, extrahoval som vriacim hexánom a chladil som, dostal som trochu bielej hmoty, ktorá nebola dmt. Väčšina jantárového slizu nebola rozpustená, takže to tiež nebol dmt. Skúšal som to dvakrát s rovnakým výsledkom. Skúšal to niekto týmto spôsobom a podarilo sa mu to? Boli nejaké bližšie nešpecifikované experimentálne podmienky, ktoré spôsobili neúspech reakcie?
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Namiesto kyanoborohydridu používajte triacetoxyborohydrid, pretože kyanoborohydrid tvorí nebezpečné nečistoty. Na internete sú o tom výskumné články a tiež používajte chloroform namiesto dichlórmetánu, pretože ten tiež reaguje s dichlórmetánom za vzniku nečistôt a tento článok je tiež dostupný na internete. Na extrakciu DMT je lepšie použiť chloroform alebo éter, ak rozpúšťadlo odstránite bežným teplom, vznikne veľmi hustý hnedý olej, hoci je to DMT, nedá sa rekryštalizovať. Rozpúšťadlo môžete nechať odstrániť ventilátorom alebo umiestnením v miestnosti pri normálnej teplote, v takom prípade zostane žltý olej (ak sa vám podarí tento olej vykryštalizovať hexánom, prosím, oznámte to, vďaka)
 

bbgateraligator

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 16, 2023
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
Bol to DMT, je to len mrcha, ktorá sa po odparení DCM rozpúšťa v hexáne a heptáne. Musíte sa ho snažiť rozpustiť naozaj tvrdo. Táto kaša to nakoniec vzdá a rozpustí sa. Namiesto 20 ml hexánu, ktoré si myslíte, že by ste mali použiť, použite napríklad 200 ml hexánu a pekne to zohrejte. Prejdite cez 2 l hexánu. Nakoniec ho rozpustíte.

Môžete skúsiť tento hlien vysoliť kyselinou fumarovou. Malo by to byť jednoduchšie, ak nemáte prebytok rozpúšťadiel.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Áno, skúšal som to niekoľkokrát s kyselinou fumarovou, ale bohužiaľ sa nevytvorila žiadna usadenina.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Neviem, kde je problém, ale po odstránení rozpúšťadla zostane farebná zrazenina, má horkú chuť, rozpúšťa sa aj vo vode, ale zobrala som z nej nmr, nemala žiadny detekovateľný pík a bola úplne poškodená, vie niekto pomôcť? Ako získať soľ z oleja?
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
362
Reaction score
175
Points
43
Je to 37% formaldehyd
 

bbgateraligator

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 16, 2023
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
Tento chlapík to neurobil, je to starý spis z ródia, starý niekoľko desaťročí. V prvom recepte je posratý pomer, v druhom je uvedený 38 % vodný roztok, ale 37 % v metanole, čo asi máte, je dobré, dokonca lepšie, hovorím. Kyanoborohydrid tiež nie je potrebný. Tu je lepší moderný zápis: https://www.reddit.com/r/PsychLaboratory/comments/vm570o
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Toto je syntéza, ktorú som chcel sledovať. Iv práve objednal 500 g tryptamínu, takže by som mal mať dobrých pár príležitostí na neúspech!!! Haha
Aj keď, samozrejme, nechcem, aby sa to stalo, človek sa z toho naučí viac....
Sledoval si sám ten Reddit?
Spomalil som aj Hamiltonov synťák - alebo aspoň toho šialeného trojokého chemika, s ktorým robil rozhovor pri výrobe n,n-DMT.
Niektorí ľudia povedali, že to nie je správne - počúval som ten podcast, o ktorom hovoril človek v komentároch, ale nemôžem si spomenúť, ktorý to je! Je to ten o skúmaní bytostí na DMT, ktorý je pomerne čerstvý?
Som si istý, že aspoň 1 osoba to tu urobila - v skutočnosti nemám v úmysle vyrábať toľko. Radšej by som robil iné veci s tryptamínom tbf, pretože stále existujú primárne tryptamíny, ktoré som neskúsil - čo je v podstate dôvod, prečo som si založil laboratórium (chlapec bol/je to WAY drahšie ako extrakcia DMT!!) Tiež by som kúpil menej tryptamínu, ale aby som bol úprimný, keď sú náklady na dopravu rovnaké ako to, čo kupujete, stáva sa to absurdné, takže ak niekto chce vyskúšať tento synth, zavolajte mi a môžem vám poslať nejaký tryptamín. Alebo predám 50g alebo čokoľvek iné.
Som chemik pre seba. NEPREDAJEM DROGY - len som to chcel objasniť...ešte nie ha nah jk. Bol som tam, urobil som to, že mám závislosti...
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Urobil niekto vid tryptamínu na n,n-DMT alebo niektorý z iných primárnych amínov, keď na to príde....Mám samozrejme Tihkal, ale predstavte si, že chémia - najmä, tajná chémia, prešla odvtedy dlhú cestu...
Tiež by ma veľmi zaujímalo, čo všetko sa dá ešte vyrobiť z tryptamínu a ako sa vyrába napríklad DET alebo DiPT?
Zdá sa mi však, že by malo existovať nejaké video na syntézu tryptamínu na DMT...
Urobil som UTFSE, ale dostal som len inzeráty na predaj tryptamínu...
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
362
Reaction score
175
Points
43
V poznámkach mám syntézu DMT
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
362
Reaction score
175
Points
43
Áno, určite to funguje, je to z roduim chemistry 😆😆
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
V podstate ak ste úspešne vykonali tento rxn alebo DET alebo akékoľvek iné, ktoré sa dajú vyrobiť z tryptamínu, prosím, pošlite mi DM. Som viac ako ochotný trochu sa pohrať, ale nakoniec, ak sú nejaké ďalšie úspešné syntézy primárnych amínov z tejto zlúčeniny, dajte mi prosím vedieť....
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Je zábavné, že syntax, ktorú mám v poznámkach, je tá, na ktorú ste odkazovali a ktorú som komentoval vyššie! Ha pomáha prečítať celé to zasrané vlákno, že? Existuje aj kniha od Michaela valentina Smitha -psychedelická chémia. Viem, že o tom hovorí, ale myslím, že ide indolovou cestou...
Každopádne
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Práve táto syntéza ma zaujala organickou chémiou! Videl som, ako ju predvádza chlapík s troma očami v Hamiltonovej Farmakopeji.

V skutočnosti som nakoniec zvolil inú cestu - namiesto výroby STAB.... som jednoducho použil borohydrid!
Zajtra čakám na svoj vákuový desikátor, a tak potom budem môcť vysušiť svoje konečné re-x z heptánu.
Bol som prekvapený, že ste použili hexán - mne sa zdalo, že schne naozaj mastne a niekto mi povedal, že je neurotoxický.

Mne ide o to, aby sa konečný produkt vykryštalizoval. Pri všetkých syntézach, ktoré som videl, sa mi podarilo prehliadnuť/podceniť tú prekliatu vákuovú sušičku!

Možno skúsim tvoj spôsob, ak sa budem nudiť - mimochodom, máš nejaké informácie o solení? Nepredávam, a tak budem mať buď hovno tryptamínu, alebo hovno DMT a napadlo mi, že nasolený DMT by sa na to hodil. Nemám však veľa konc. kyseliny fumarovej - funguje kyselina fumarová? Myslím, že som raz videl niekoho, kto ju mal vyťaženú.
 
Top