Syntéza heroínu zo surového ópia

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Škoda, že sa mi nepodarilo zohnať surové ópium (alebo dokonca morfium), aby som to mohol vyskúšať :-(
 
View previous replies…

3l_p4t0_m4l3f1c0

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 16, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Poznám niektoré národy s veľkým množstvom surového španielskeho ópia, bude oveľa lacnejšie ako to, čo nájdete na bežných trhoch, (okolo 10 EUR za gram alebo ešte lacnejšie). Dajte mi vedieť, ak máte záujem. Ja by som bol len sprostredkovateľ, mám trochu tohto ópia, ak si chcete overiť, aké je.
 

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Dobrý deň, veľmi ma zaujíma aj opium. Mohli by ste mi o tom napísať aj na mail, prosím? Bol by som veľmi vďačný!
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
65 g morfínovej bázy je v tomto štádiu mimoriadne hrubý. Nestráca sa z nich 35 g produktu.
 

Plinius

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
36
Reaction score
15
Points
8
O väčšine Papaver somniferum je známy obsah takmer 10 % (alebo viac v špecializovaných oblastiach) morfínu v suchom ópiu.
Teda aj 65 g je 6,5 %, čo je hrozné, navyše 3 % konečného hydrochloridu je takmer trestné haha !
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Pravdepodobne je to aj 20 % detritu a nikdy sa nepoužíva sušený.
 

Plinius

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
36
Reaction score
15
Points
8
Víťazstvo dámy a páni !
Vyrobil som 160 mg heroínu zo 173 mg bezmorfínovej bázy, extrahovanej z 300 mg tabletiek morfíniumsulfátu, ktorým vypršala platnosť v roku 2008 (áno, pravdepodobne vyrobených v roku 2006, následne skladovaných počas 17 rokov pri teplote okolia (blízko 20 °C).

Vyrobil som si vlastný anhydrid octový z Na-acetátu + S2Cl2 a použil som 1 gram s mojimi 173 mg morfínu bez bázy, v 10 ml sklenenej banke, pri teplote 85 °C regulovanej za stáleho magnetického miešania počas 2H20 minút.
Bazifikácia 10% roztokom NaOH, extrakcia éterom, odparenie v sklenených Petriho miskách pri 45°C (pozri obrázok), navážené (160mg, dobrý výťažok), zaliate destilovanou vodou a okyslené blízko pH2 kvapkami koncentrovanej HCl, neutralizované hydrogenuhličitanom sodným do pH7.
Injekcia IM :
1,5 mg prahová hodnota, malé účinky (preto zrejme nie morfín v tejto hladine)
3mg : moja skutočne silná dávka (účinky sú o niečo lepšie ako morfín príjemnejšie)
6mg : zvracanie
Perfektné, podľa mojich skúseností je to skutočný DAM, takmer 2 až 2,5-krát silnejší ako lekársky morfín.

Mám v úmysle reprodukovať syntézu s podrobnejšími informáciami, obrázkami, výpočtami, presnými teplotami a materiálom.
Vytvorím dobre zdokumentovanú špecializovanú stránku o tejto syntéze na tomto fóre, keď budem mať aspoň 4 alebo 5 skúseností so syntézou.
(a viac morfia z môjho kodeínu, zdá sa, že to funguje veľmi dobre)

-> Osobná úvaha : stále nechápem, prečo sa DAM nepoužíva v nemocnici (alebo dokonca legálne) : miera závislosti je ekvivalentná napríklad Tramadolu, čo je pre mňa veľmi nízka úroveň. Časový odstup jedného týždňa medzi 2 dávkami je ako jeden z večierkov s priateľmi : je to v pohode, ale nie je problém počkať ďalší týždeň. Môj postreh je : problémy so závislosťou by mohli mať len tí, ktorí už majú problémy so závislosťou...
 

Attachments

  • SgGkotQfNC.jpg
    SgGkotQfNC.jpg
    1.2 MB · Views: 401
  • tYTPn31W5o.jpg
    tYTPn31W5o.jpg
    670.3 KB · Views: 345
  • OZa4huKUx8.jpg
    OZa4huKUx8.jpg
    7.7 MB · Views: 696
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Ďakujeme za vašu správu. Teším sa na celý návod (y)
 

Plinius

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
36
Reaction score
15
Points
8
Tu : kryštály heroínovej voľnej bázy (s malým hnedým znečistením)
A potom béžový prášok : tá istá heroínová báza prešla na 610 mg diacetylmorfínhydrochloridu, z 561 mg morfínovej voľnej bázy extrahovanej a konvertovanej z 990 mg kodeínfosfátu.

(Môj výťažok acetylácie je samozrejme lepší ako bežný 70% w/w založený všade na internete, podelím sa s vami o presný protokol).
 

Plinius

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
36
Reaction score
15
Points
8
Mám problémy s nahrávaním obrázkov...
 

Attachments

  • R2JADWucjE.jpg
    R2JADWucjE.jpg
    1.7 MB · Views: 366
  • FHhPiILQO5.jpg
    FHhPiILQO5.jpg
    1.6 MB · Views: 364

hockey34

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
21
Reaction score
1
Points
3
Kde sa v súčasnosti dajú zohnať morfiové tabletky?
 
View previous replies…

Plinius

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
36
Reaction score
15
Points
8
Moja prvá syntéza bola z bežných morfiových tabletiek na lekársky predpis. Tabletky si môžete kúpiť na svojom obľúbenom darknetovom trhu, alebo lepšie, ako ja : kúpite si tabletky kodeínu, ktoré sú v niektorých krajinách ešte lacnejšie a dostupnejšie, a prevediete ich na morfín prostredníctvom demetylácie s pyridínhydrochloridom (napríklad).
Pre mňa je to lacnejší spôsob: kodeín za menej ako 20 €/g umožňuje vyrobiť takmer 600/650 mg heroínu, je to takmer 30 € alebo 35 €/g.
(Lepšie ako 6 % čistého heroínu, ktorý sa u niektorých predajcov uvádza za 40 €/g...)
 

hockey34

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
21
Reaction score
1
Points
3
Áno, cesta kodeínových tabliet je tá, ktorú som sa chystal zvoliť.

Skúšali ste túto metódu na premenu kodeínu na morfín:
Roztok 3,00 g (10 mmol) kodeínu v 60 ml suchého dimetylformamidu sa odplynil pod dusíkom opakovaným miešaním vo vákuu a následným vháňaním dusíka. Po pridaní 3,00 g (26,7 mmol) terc-butoxidu draselného sa proces odplyňovania zopakoval a injekčnou striekačkou sa vstreklo 3,0 ml (32,7 mmol) n-propanetiolu. Zmes sa miešala pri 125 °C pod dusíkom 45 min (podobné výsledky sa dosiahli pri 110 °C počas 3 h), ochladila sa a uhasila 3,0 ml kyseliny octovej. Rozpúšťadlo sa odstránilo vo vysokom vákuu a zvyšok sa rozpustil v 30 ml 1N kyseliny chlorovodíkovej. Roztok kyseliny sa premyl niekoľkými dávkami éteru, ošetril sa 5 ml 20% disiričitanu sodného a alkalizoval sa hydroxidom amónnym na pH 9. Zrazená pevná látka sa zozbierala, premyla vodou a vysušila vo vákuu (100 °C), čím sa získalo 2,30 g (80 %) morfínu vo forme hnedých kryštálov.
 

Plinius

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
36
Reaction score
15
Points
8
Nie, pyridín hydrochlorid pri teplote 85 °C počas 90 minút a bez potreby ochrany atmosféry, stačí uzavretá sklenená nádoba.
Napíšem stránku na tomto fóre.
(a hľadám presný test na zistenie pomeru morfínu a kodeínu, nemám chromatograf)
 
Last edited:

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
A čo tablety morphine hcl

?
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Bolo by použitie hydroxidu vápenatého a chloridu amónneho spôsobom extrakcie morfíniumsulfátu z perorálneho roztoku? Vyrobil som H z maku a extrahoval som morfínové tabletky. Len som nikdy nepoužil perorálny roztok ako východiskový materiál, mám dve fľaše s celkovým objemom 200 ml a chcem ich previesť.

Ak má niekto osvedčenú technológiu extrakcie morfín sulfátu z roztoku, rád by som si prečítal použitú technológiu.
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Šialenstvo !!!
 

FatFreddysCat

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 11, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Pekná práca, kamarát, ak u nepoužil kvapku alebo 2 kloroformu, bude to hepl vytiahnuť viac nečistôt. reakcia je mierne červená, potom dáš kloroform na konci a to stuhne to hovno na dno v gumovej hmote, potom voľná báza youlll dostane čistejší kryštál. Vždy som začínal s gramom morfu zo sulfátových tabliet, zistil som, že robiť to v trochu väčších veľkostiach je jednoduchšie. Stavím sa, že robiť AA z octanu sodného a brómu a sulfánu bol zážitok. Ak sa trochu rozrušíte pri vkladaní sulfánu, bróm rád bublinkuje. Kloroform cez acetón a bielidlo, nepamätám si druh, dá však exotermickú reakciu a nechá vám trochu kloroformu na destiláciu. Na zdravie, človeče, dobrá práca.
 
Top