Syntéza metamfetamínu z P2P a redukcie NaBH4

ImRegistered

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 27, 2024
Messages
15
Reaction score
4
Points
3
Prečo sa do metylamínu+meoh pridáva izopropyl? Použitie tohto rozpúšťadla som nevidel v iných podobných zápisoch
(Odkaz vo vyššie uvedenom príspevku)
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Pretože je to potrebné na opätovné rozpustenie metylamínu v IPA. Je to lepšia možnosť v porovnaní s mojím zápisom, pretože umožňuje zbaviť sa vody a zvýšiť výťažok.
 

Heligo554

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 28, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Za predpokladu, že neúmyselne pridáte príliš veľa NaBH4 naraz a teplota stúpne na 30 C, dá sa to nejako zachrániť, alebo to musíte v každom prípade reštartovať?
Áno, viem, že som úplný idiot... Pridal som ďalších 300 ml IPA, aby som všetko opäť zriedil a teraz to vyzerá, že sa opäť aspoň niečo deje.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Musíte sa vyhnúť takýmto teplotným výkyvom, pretože výrazne znižujú výťažnosť. V tejto dávke môžete pokračovať. Oplatí sa získať niečo namiesto ničoho.
 

Amin. M

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 28, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Ďakujeme vám za vaše úsilie
Ako premeniť konečný produkt na kryštál?
 

Grubby

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 27, 2024
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
Amfetamín sa mi nepodarilo úspešne vyrobiť. Chcel by som sa spýtať majstra. Prečo nemôžeme priamo destilovať produkt s bodom varu voľného amfetamínu po ukončení redukčnej reakcie NaBH4? Chcem poznať princíp.
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Dúfam, že jedného dňa dostanete odpoveď a ja si budem môcť zlepšiť svoje vedomosti
 
Top