Syntéza syntetických katinónov

Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
295
Points
63
Chemická syntéza katinónov je jednoduchá a zvyčajne prebieha v dvoch krokoch. Zvyčajne ide o počiatočnú syntézu α-bromoketónu (z predpokladaného arylketónu), po ktorej nasleduje nukleofilná substitúcia s vhodným amínom, čím sa získa zodpovedajúca voľná báza katinónu. Vzhľadom na nestabilitu voľnej bázy sa katinóny vhodne izolujú ako ich príslušné hydrochloridové alebo hydrobromidové soli. Táto metóda by sa mohla prispôsobiť na syntézu širokého spektra katinónov, ako je uvedené v spoileroch.
Efedrón (CAS: 5650-44-2, C10H13NOH, 2-(metylamino)-1-fenylpropán-1-ón, metkatinón, MetCat) je krátkodobo pôsobiaci stimulant, ktorý vyvoláva účinky podobné účinkom žutia listov rastliny Khat. Prekurzorom je propiofenón CAS: 93-55-0.
Sun0ryVeNL
Flefedrón (CAS: 7598-35-7, C10H13ClFNO, 1-(4-fluórfenyl)-2-(metylamino)propán-1-ón, 4-fluórmetkatinón alebo 4-FMC) je stimulant centrálnej nervovej sústavy patriaci do skupiny amfetamínov a katinónov. Prekurzorom je 4'-fluórpropiofenón CAS: 456-03-1.
Cy4nDus9IP
Mefedrón (CAS: 1189805-46-6, C11H15NO, 1-propanón, 2-(metylamino)-1-(4-metylfenyl)-, 2-(metylamino)-1-(4-metylfenyl)-1-propanón, 2-metylamino-1-p-tolylpropán-1-ón, 4MMC, Meow meow, meph). Eufretikum, je široko rozšírené. Jeho účinky sa porovnávajú s účinkami kokaínu, metamfetamínu a extázy. Prekurzor: 4'-metylpropiofenón (CAS: 5337-93-9).
Príklad: http: //bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...-mephedrone-bromination-in-dichormethane.227/
145
Metedrón (CAS:530-54-1, C11H15NO2, para-metoxymetakatinón, 4-metoxymetakatinón, bk-PMMA, PMMC, metoxyfedrín, 4-MeOMC). Látka zo skupiny amfetamínov a katinónov. Z chemického hľadiska je metedrón úzko príbuzný para-metoxymetamfetamínu (PMMA), metylónu a mefedrónu. Prekurzor: 4'-metoxypropiofenón (CAS: 121-97-1).
XDmLK0NY6Z
Metylón (CAS:186028-79-5, C11H13NO3, 3,4-metyléndioxy-N-metylkatinón, MDMC, βk-MDMA, M1). Metylón je substituovaný katinónový analóg MDMA a 3,4-metyléndioxy analóg metylkatinónu. Jediným štrukturálnym rozdielom medzi metylónom a MDMA je nahradenie 2 atómov vodíka za 1 atóm kyslíka v β-polohe jadra fenyletylamínu, čím vzniká ketónová skupina. Účinky môžu byť lepšie ako pri MDMA. Prekurzor: 3,4-metyléndioxypropiofenón (CAS: 28281-49-4).
Príklad:
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/index.php?threads/simple-synthesis-of-methylone.212/
144
α-Pyrrolidinopentiofenón (CAS: 14530-33-7, C15H21NO, α-pyrolidinovalerofenón, α-PVP, O-2387, β-keto-prolintán, prolintanón alebo desmetylpyrovalerón) je syntetický stimulant z triedy katinónov. Prekurzor: valerofenón (CAS: 1009-14-9).
YkLHsvBdhO
MDPV (CAS: 687603-66-3, C16H21NO3, 3,4-metyléndioxypyrovalerón, metyléndioxypyrovalerón) pôsobí ako silný stimulant a spôsobuje podobné účinky ako kokaín, metylfenidát a amfetamíny. Spôsobuje neodolateľnú túžbu po opakovanom užívaní. Typické dávky sa pohybujú v rozmedzí 5-20 mg.
RVmbiTB394
Ako vidieť z uvedených schém, syntéza katinónov je jednoduchá. Výroba veľkých množstiev sa dá pomerne ľahko zabezpečiť, takže ich výroba vychádza lacno.
 

Attachments

  • lQs6wi2143.png
    lQs6wi2143.png
    19 KB · Views: 1,255
  • O4zCWZR2e1.png
    O4zCWZR2e1.png
    20.7 KB · Views: 1,287
Last edited by a moderator:

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Trieda metkatinónov je najsľubnejším smerom na modernom trhu s liekmi. Jednoduchosť syntézy otvára neobmedzené možnosti výroby v remeselných podmienkach a farmakologická aktivita niektorých variantov, napríklad mefedrónu, je jednoducho úžasná. Všetky metkatinóny sa syntetizujú jednou metódou. Výberom potrebného primárneho zdroja - propiofenónu, môžete získať látky rôznych vlastností.

Syntéza je na rozdiel od amfetamínov ľahko škálovateľná. Dostupnosť a lacnosť primárneho zdroja spôsobuje, že náklady na konečný produkt sú fantasticky nízke. Priemerná cena 4-metylpropiofenónu v Číne je 50 USD za kilogram. So všetkými ostatnými nákladmi na činidlá môžete dosiahnuť cenu 150 - 200 USD za kilogram hotového mefedrónu v kryštáloch. V časoch legálnosti dizajnérskych drog bolo možné vyrobiť látku z triedy metkatinónu legálnu pre svoju krajinu bez zmeny technológie syntézy. Teraz je to možné len v Afrike, kde v zákonoch zostali medzery, ale vo väčšine civilizovaných krajín sú všetky metkatinóny zakázané.

Činidlá na syntézu sú však legálne, a aj keď sú niektoré propiofenóny zakázané, vždy môžete vyrobenú látku napríklad mierne upraviť: 4-MMC možno nahradiť 3-MMC nahradením 4-metylpropiofenónu na 3-metylpropiofenón. Alebo nahradiť 4-MMC za 4-FMC nahradením primárneho 4-metylpropiofenónu na 4-fluórpropiofenón. Okrem zmeny polohy substituentov benzénového kruhu sa môžu použiť dlhšie reťazce, napríklad butyrofenón alebo valerofenón. Ten má iné vlastnosti a je vhodný na syntézu pyrrovalerónov: a-PVP a MDPV.

Ak máte problém s nákupom metylamínu na syntézu mefedrónu, tento problém sa dá obísť použitím legálneho etylamínu na výrobu 4-EMC, látky s veľmi podobným euforizujúcim účinkom. V skutočnosti je z triedy metkatinónov možné syntetizovať akékoľvek látky v akcii na základe dostupnosti činidiel a potrieb trhu: euforetiká a stimulanty pre každý vkus, od mäkkých fluorometkatinónov až po veľmi tvrdé a-PVP.

Takáto jednoduchosť syntézy a dostupnosť činidiel otvára obrovské možnosti na zaujatie trhu - konkurenciu klasickým látkam: kokaínu, metamfetamínu a MDMA, ktoré sa vyrábajú oveľa ťažšie.

Je dôležité poznamenať jednu užitočnú fyzikálnu vlastnosť metkatinónov - jednoduchosť získavania kryštálov. Hydrochloridy sa dobre kryštalizujú, rovnako ako hydrobromidy.

Už 15 rokov vyrábam rôzne metkatinóny, z ktorých mnohé som osobne biotestoval na výskumné účely. Ak má niekto otázky týkajúce sa syntézy, výberu látky, dostupnosti činidiel, rád sa podelím o svoje skúsenosti.
 
View previous replies…

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
25
Reaction score
11
Points
3
Čo je podľa vás v súčasnosti hlavným dôvodom, prečo sa zatiaľ nepodarilo presadiť? Zdá sa, že je to taká úrodná oblasť, ale zdá sa, že väčšinou leží ladom. Zdá sa, že len málokto ide a zarába na týchto veciach priamo, a nie okľukou, keď sa to predáva ako niečo iné. O čom si myslím svoje, ale to tu nie je podstatné.

Osobne? Myslím si, že je to nedostatok cool názvov a foriem dodávok. To, čo by ste potrebovali, by boli veľmi konkrétne spôsoby, ako by vaše látky mali vyzerať. Získajte vlastnú kocku, urobte potlačené vrecúška, NIEČO, vďaka čomu si to účastníci párty zapamätajú.
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Aké vlastnosti by mala zlúčenina vyrobená pomocou 2-bróm-4'-metylpropiofenónu a pyrolidínu (namiesto metylamínu pre 4-mmc)?
 

thevines2

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2023
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
Prial by som si, aby väčšina z nich bola stále k dispozícii, koktail 3-mmc, 4-mmc, 4-mec, 4-emc, ktorý som si urobil pre Moju hlavu možno pred 8 rokmi, bol hviezdny, ako mohol byť, 30%4mmc, 30%4mec, 20% 3mmc, 20% 4emc Mal som dávky ako 5-10g každého z nich uložené v skvelých podmienkach niekoľko rokov, zatiaľ čo som zbieral nejaké rcs. Ale musím povedať, že 50mg bk-mdma,50mg bk-mdea, 50-60mg zmes 4mmc, ja a 3 ďalší ľudia, ktorí v podstate prosili, keď počuli kombináciu, Def iné ako 60mg bk-mdma 60mg bk-mdea 70mg 4-fa koktail ruky dole najbližšie k mdma úprimne lepšie, metylón etylón a 4x 4m príbuzná zmes sa mi páčila viac bola ako fireeeeee koks a mdma zlé dieťa a potom to vyšlo lepšie lol
Rád by som videl 4mec alebo 4emc cez 3cmc synths
 

a.hatam

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
bro mám otázku o a-pvp
Čím by som mohol nahradiť valerofenón?
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
V súčasnosti som v procese výroby mefedrónu. Vyrobil som 4 malé dávky. Zo všetkých som získal pekný biely alebo sivobiely produkt, ktorého množstvá sa zhodovali s očakávanými výťažkami.

Problémom je, že žiadny z nich nie je aktívny! Vyšňupal som niekoľko 100 mg línií a z každej som prehltol až gram. Ale nič! Prekurzory mi boli zaslané; 1 kg 2-bróm-4'-metylpropiofenónu a 2 litrové nádoby so 40 % metylamínu vo vode.

Stretli ste sa niekedy s niečím podobným?
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Možno budete musieť rekryštalizovať 4-MMC HCl, aby ste odstránili nečistoty a prečistili produkt, aby bol silnejší.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Xjqe8pvN0T
Syntetizoval som bk-MDMA podľa postupu syntézy, o ktorý sa podelil používateľ @Acidosis, z prekurzora CAS 52190-28-0. Po získaní HCl bk-MDMA (jemný biely prášok, ktorý sa leskne) som rekryštalizoval uvedenú HCl bk-MDMA s deionizovanou vodou a nechal som ju niekoľko dní na vzduchu s priehľadným plastovým tuplerom, problém je, že dostávam hnedé alebo oranžové kryštály a to znamená, že obsahujú nečistoty, mojím cieľom je získať väčšie a čistejšie kryštály a aby boli priehľadné (ale stále neviem ako).
 

Attachments

  • HtQImhDjuq.jpeg
    HtQImhDjuq.jpeg
    6.4 MB · Views: 471
  • VuIfrmKEgn.jpeg
    VuIfrmKEgn.jpeg
    6.6 MB · Views: 486

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
44
Points
18
Stále nie je dostatok kombinácií, kde je pyrolidín namiesto metylamínu a naopak.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Bolo by zaujímavé vidieť dobré východisko pre mefedrón prostredníctvom metylamínu.
Vďaka!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
??? 2-bróm-4- 4-metyl-propriofenón + metylamín = 4mmc. To je populárna cesta. Tiež sa začína metylamínom. Viem, že to nebolo to, čo ste mali na mysli, ale spĺňa to vaše kritériá. Metylamín -->4MMC je ako 10+ reakcií
 

BHBlueberry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
20
Reaction score
11
Points
3
Neviem, či ste si to už všimli, ale kokaín je tiež ketón, ale s obrovským chvostom ;)
 

Cotton Jerzy

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 5, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
8
Môžete to bližšie vysvetliť? Zaujalo ma to.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Má na mysli oylovú časť dvojitú väzbu kyslíka medzi benzoylom a tropánom. Vo svojom tvrdení sa mýlil, pretože ketón má štruktúru, ktorá je C(=O)C , ( kyslík dvojito viazaný na 2 uhlíky), ale táto skupina v kokaíne je C(=O)OC, ester
OVE1IW2bUF
 

vig212

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 27, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Zdieľajte, prosím, najjednoduchšiu metódu výroby mefedrónu s použitím HBr namiesto brómu
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Čoskoro uverejníme video s touto syntézou. Klip sme už natočili, video sa momentálne upravuje.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
295
Points
63

vig212

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 27, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Prosím o pomoc s podrobným postupom výroby mefedrónu
 

Corochkin

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 19, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
drahý HIGGS BOSSON! Veľmi ma zaujíma otázka, aké dobré liečivá sa dajú vytvoriť zo 4-metylbutyrofenónu? je tam aj prístup k metylamínu, etylamínu, pyrolidínu a iným príbuzným činidlám. A aké kroky je potrebné absolvovať pre tieto látky? vopred ďakujem za pomoc
 

Zetetic

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 2, 2022
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Zdravím vás, páni!
Môže mi niekto povedať, čo sa dá získať z tohto činidla?

(2-bromopropyl)benzén; 2-bromo-1-fenylpropán; 2-bromopropylbenzén; 1-fenyl-2-bromopropán; (±)-2-bromo-1-fenylpropán; 1-bromo-1-metyl-2-fenyletán; benzén, (2-bromopropyl)-;

Opis a vzhľad:
2-bromopropylbenzén je organická chemická zlúčenina triedy arénov (aromatická zlúčenina). Predstavuje priehľadnú kvapalnú látku bezfarebnej až svetložltej alebo svetlohnedej farby. Látka sa získava (halogenáciou arénov) počas reakcie propylbenzénu s brómom v prítomnosti katalyzátora chloridu hlinitého. A tiež syntézou z allylbenzénu alebo benzylmetylkarbinolu.

Oblasť použitia:
V organickej syntéze ako medziprodukt na výrobu iných chemikálií.
V chemických laboratóriách ako laboratórne činidlo.

Akékoľvek nápady, prosím!!!
 

Attachments

  • w4T8gctiLy.jpeg
    w4T8gctiLy.jpeg
    7.1 KB · Views: 290

Zetetic

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 2, 2022
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Ďakujem za odpoveď na moju otázku
A mohli by ste navrhnúť spôsob, ako tu získať amfetamín?
Neberte to ako aroganciu.
Dohoda v je, že toto činidlo majú u nás voľne v predaji. majú aj (2-jodopropyl)benzén, 2-jodopropylbenzén
 

Zetetic

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 2, 2022
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Podľa môjho amatérskeho názoru sa zdá, že všetko je tu jednoduché. pridajte metylamín a je to. presne to, čo je potrebné! )))
Ale chápem, že by to bolo príliš jednoduché.

Je to vetva katinónov, nie amfetamínu. Ospravedlňujem sa, som neskúsený na fórach.
 
Last edited:

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Nie je to kationón, sú to ketóny a majú dvojitú väzbu kyslík na alfa uhlíku a sú reprezentované "-ón", ktorý je vlastný nie je napríklad fenyl-pentán-1-ón. Takže v prípade chemikálie v OP je ten bróm nahradený nh2-ch3 a je to metamfetamín Nh2Ch3 je metylamín
 

cyclic-ozone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2022
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
Pokiaľ ide o nedostatok metylamínu, V Kanade a USA (pravdepodobne aj na iných miestach) je nitrometán bežne dostupný v palivových zmesiach pre rc autá redukcia nitrometánu na metylamín je možná niekoľkými rôznymi spôsobmi a v niektorých prípadoch sa jednoducho redukuje na mieste.
 
Top