Hádanka s acetónom

PeterKeta

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
V rámci témy purifikácie sa vždy vyzdvihuje acetón.

Pre všetky naše záujmy by sme potrebovali (ak neexistuje) laboratórnu analýzu z obdobia pred a po úprave acetónu na amfetamín alebo kokaínovú soľ. Keďže sa to opakovane spomína, ale nikdy nie s dôkazmi.

Spoločná myšlienka je, že:
Máte povedzme 50 % čistého kokaínu-hcl alebo amfetamínu-sulfátu.
Nechajte ho kúpať v kadičke s acetónom , čím sa na dne vytvorí vrstva.
Túto zmes nalejte do kávového filtra,
kde biela hmota, ktorá sa zhromaždí, je teraz 90 %+ hyperčistý prášok, len vďaka tomuto jednoduchému triku!

Dôkazom je hmotnosť pred a hmotnosť po.
Ak sa z jedného gramu dostalo na 0,7, mali ste 70 %, ale teraz 97,9 %.

Tu je problém. Každý prášok, s ktorým som sa osobne stretol u niekoho, kto použil túto metódu, bol touto úpravou značne oslabený. Lenže výrobca sa presvedčil, že je to lepšie, pretože myšlienka o tom je tak zakorenená.

Moja otázka znie, či máme zdroj, ktorý dokazuje fungovanie uvedenej metódy? Predpokladám, že stratená hmotnosť je aj samotná látka, prosím, ozvite sa, ak mi niečo uniká.

Aj acetón v teórii je bezvodý v rozsahu, v akom je to uvedené na fľaši.

Odkazy na tvrdenia:

Holly-Ginger @ OCT 2020

"Pri praní kokaínu acetónom sa zbavíte 90 % všetkého svinstva vo vašom kokaíne, rezov, nečistôt z čias, keď bol vyrobený. Konečným výsledkom je 90 až 95 % čistého kokaínu. Premývanie acetónom nezbavuje levamizol, ktorý nemá stimulačný typ účinku.

Keďže kokaín je 90 % + čistý, na dosiahnutie kvalitnejšieho high je potrebné menej. Takže nemusíte robiť tak často ako počas noci. High je oveľa kvalitnejší High. Čistý kokaín vám nedá veľa hyperenergie, pri ktorej sa cítite nervózne a nervózne, pri ktorej máte pocit, že máte dosť energie na upratovanie celého domu. Amfetamíny, ktorými je kokaín rezaný, nám spôsobujú pocit nadmernej energie, plný energie, Twitchy a nervozity."


Tiež Holly-Ginger @ NOV 2020

"Má kokaín, ktorý bol umytý acetónom, nejaký výrazný vzhľad, a ak áno, ako by mal vyzerať a aká by mala byť jeho štruktúra? ( mäkký a šupinatý alebo tvrdý kameň, lesklý a perleťový alebo bábovkový a nie lesklý, nadýchaný prášok alebo piesčitý a zrnitý prášok )

Ak niekto povie, že má acetónom umytý kokaín, mal by mať na základe vzhľadu výrazný vzhľad, ktorý by som mal hľadať? "


Tu je len jeden príklad.
Ako vidíte, používateľ na začiatku uvádza odvážne tvrdenia o potenciáli metódy.
Mesiac potom vytvorí príspevok s otázkou, pričom zjavne nikdy nerobil acetónový výplach ani nevidel laboratórnu analýzu výsledku.

Ako je to s týmto javom?
Je to tak:
Legit?
Nepochopený?
Dezinformácia?
Propaganda deepstate?
Vládny medový pas na prichytenie užívateľov drog pri nákupe acetónu v železiarstve?

Viac odkazov

Vlákno Acetonewash s množstvom príspevkov:



Vlákno o extrakcii A/B:


Veselé Vianoce y'all
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Veselé oneskorené Vianoce. Tento ubjekt som dôkladne preštudoval a môžem vám poskytnúť niekoľko solídnych odpovedí.
- Vytvára acetónové premývanie viac ako 90 % čistý produkt? Nie, nie je to tak. Mohlo by, ale to závisí od rozpustnosti kontaminantov v acetóne. Je možné len stratiť produkt a neodstrániť žiadnu cudzorodú látku. Kokaín hcl sa uvádza ako mierne rozpustný v acetóne s hodnotou 1 %, teda 1 gram na 100 ml pri 20 °C. Toto bude vaša strata. Toto číslo môžete znížiť tak, že acetón pripravíte ľadovo studený. Ak váš acetón nie je bezvodý, stratíte gram na každý ml vody v ňom. Dôrazne odporúčam pridať do akéhokoľvek acetónu sušiace činidlo. Síran horečnatý a molekulové sito 3A sú schopné vysušiť acetón. Ak je acetón 99 % čistý, 400 ml fľaša (bežná veľkosť u nás) by mala 4 ml vody (potenciálne), čo si vyžaduje 5 g bezvodého síranu horečnatého alebo 20 g molekulového sita.
Táto osoba je bohužiaľ nesprávne informovaná o levamizole, ktorý v skutočnosti má stimulačné vlastnosti, pretože sa v pečeni metabolizuje na amfetamín a aminorex, čo sú stimulanty.
Farbu a štruktúru praného kokaínu som videl priesvitné polokryštalické dúhové vločky, čo je rovnaká štruktúra a farba ako farmaceutický kokaín hcl.
Ďalšie informácie si môžete stiahnuť z knihy
Príručka užívateľa kokaínu
zadarmo na tomto odkaze alebo na ďalších 20 miestach na internete
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Horná a dolná časť 1 gramu kokaínu, ktorý som premyl I 10 ml acetónu, ktorý som osobne vydestiloval z "čistého acetónu" na odstraňovanie laku na nechty. Budem tvrdiť, že je to určite viac ako 90 % čistého imo. Takto by to malo vyzerať
CS41n895VG
TcCZpQoes7
 
Top