Veľký zoznam výhovoriek - právne použitie chemických látok

nomad

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 22, 2022
Messages
13
Reaction score
23
Points
3
Trochu jednoduché, ale musím to dodať:

Lúh - Vyrábate mydlo.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Zdá sa, že výroba mydla je našou najjednoduchšou zámienkou na toľko, aj na niektoré laboratórne vybavenie
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Ak má hľadaná chemická látka článok na Wikipédii, môžete v ňom nájsť právne prípady použitia!
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
No legálne použitie nemusí byť len civilné použitie, môže to byť aj uveriteľný hobby projekt, napríklad výroba svietiacej farby v tme alebo syntéza nejakého neškodného liečiva alebo farbiva. Myslím tým, že ak máte v garáži digestor s rôznymi chemikáliami v policiach, nemá zmysel tvrdiť, že vyrábate rozpúšťadlá priemyselného typu.
 

NarwhalFucker419

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 14, 2022
Messages
3
Reaction score
5
Points
3
Potreboval by som ospravedlnenie na objednanie 2,5-dimetoxybenzaldehydu do USA alebo je to relatívne bezpečné? Alebo je lepšie, ak si ho syntetizujem sám z niečoho iného?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Aké chemikálie možno použiť na výrobu svietiacej farby v tme? To znie ako skvelá zámienka :)
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63

Spoločnosť NileRed o tom prirodzene pripravila video. Potrebné je veľa dobrých chemických látok.

Ale naozaj potrebujem dobrú hobby chemickú výhovorku na nitroetán a nitrometán. Nájde sa niekto?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Viem, že sa používa v odlakovačoch na nechty, ktoré používajú nechtové štúdiá.

Viem, že nechtové štúdiá si ho môžu objednať bez toho, aby sa museli obávať.

Alebo to boli farby na nechty? Určite sa týkajú nechtových štúdií! Možno to pomôže, keď niečo hľadáte na internete
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Ops: V rámci projektu sa v roku 2015 uskutočnilo viac ako 10 000 stretnutí s odborníkmi z oblasti chemického priemyslu. Nevlastním nechtové štúdio :).
Nie, mal som na mysli skôr hobby výmysly. Ako napríklad: "Aha, som hobby chemik a snažím sa vyrobiť *niejakú legálnu látku, na ktorej syntézu je potrebný nitroetán*". A myslím tým malé množstvá nitroetánu, nie kade s ním. Neexistuje žiadna vierohodná výhovorka pre objednávky vo veľkom rozsahu.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Haha, áno, správne :D. No, možno ste krížovkár a...? Bez srandy..

Nitrometán sa používa na pretekárske autá, stavím sa, že sa dá použiť aj na diaľkovo ovládané pretekárske autá!!! Znie mi to dosť hobbyisticky..
 

NarwhalFucker419

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 14, 2022
Messages
3
Reaction score
5
Points
3
Viem, že pre nechtové štúdiá sa používa na čistenie štetcov na nechty, idk, či by sa to dalo použiť na iné druhy štetcov, ak máte možno niekoľko starých maliarskych štetcov, ktoré ste chceli vyčistiť?
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Etanol. Everclear 190 proof na výrobu džungľového džúsu. Tento je však daný.
Dusičnany. pušný prach alebo hnojivo
hydroxid sodný, kyselina sírová. čistič kanalizácie
 

dj_lord

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 18, 2022
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
Ospravedlňujem sa, ak to napíšem do nesprávnej oblasti... Ale mám otázku. Vo februári 2022 som šoféroval a použil som nejaký shit, ktorý máme v Rumunsku. Zastavila ma polícia a požiadala ma o vykonanie slinného testu na drogy. Použili zariadenie s názvom DRUG TEST. Povedali, že to ukazuje amfetamín. Tak ma vzali do nemocnice na test moču. Zistili mi pozitívny výsledok na amfetamín a metamfetamín. Teraz vás chcem len poprosiť, aby ste mi pomohli... Existuje nejaká voľne predajná alebo predpísaná vec, ktorá by mohla dať falošný pozitív na tieto 2 ? ATM im v Rumunsku, ale .ONION trhy predaj predpísané papiere... Potrebujem len trochu POMOCI...
Dávajte na seba pozor všetci buďte v bezpečí a nie posledný buďte SMART a nejazdite
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Ahoj :)

Myslím, že s tvojou témou by to bolo lepšie v samostatnom príspevku, aby si sa uistil, že oslovíš všetkých potenciálnych používateľov, ktorí by ti mohli pomôcť.

Každopádne, čo ste brali predtým? Chápem ťa správne, že si neužíval amfetamín ani metamfetamín, ale ukázalo sa to pozitívne?
V tomto prípade môžu byť výrobky vždy obohatené o strih a tento strih môžu byť aj iné drogy.

Čo viem, je, že ste si v prvom rade nemali robiť test z moču... problémom týchto testov je ich presnosť, preto sú vždy najlepšie krvné testy, pretože ukazujú lepšie a presnejšie hodnoty. Najmä keď sa necháte testovať políciou, vždy sa predtým poraďte s právnikom, aby ste sa uistili, že všetko prebehne správne.
 

Methylamine

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2022
Messages
21
Reaction score
18
Points
3
Aké sú najlepšie právne použitia

Výmena metylamínu ?

 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Dobrý deň,

@G.Patton, bohužiaľ sa mýlite.

V skutočnosti má @Saul pravdu, prekurzor P2nP je v niektorých európskych krajinách nezákonný.

Nemôžem sa podrobne zaoberať tým, v ktorých krajinách je nezákonný, pretože by som sa príliš vystavil. Ale viem, že prinajmenšom v piatich krajinách Európy, ak by ste boli pochopení s týmto prekurzorom, budete uznaní vinnými z dovozu amfetamínových drog a budete poslaní na súd a do väzenia.

S pozdravom
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Viem, že je to starý príspevok, ale ak ešte niekto poputuje za amfetamínom, dobrou zámienkou je liek Bupropion, je dostupný ako antidepresívum Wellbutrin. Ešte ľahšie sa dá zohnať kombinácia Bupropion+Naltrexon na "liečbu chronickej obezity" alebo na odvykanie od fajčenia, pod obchodným názvom MySimba.

@MadHatter
Nitroetán aj nitrometán sa používajú v RC modeloch v "nitro motoroch", je to niečo o malých autíčkach alebo čo to je, že ľudia pretekajú, zrejme hľadajú ten boost (zrejme to však časom zničí motor?), skutočné palivo sa zrejme používa v modeloch v mierke 5:1 alebo väčšej. Najlepšie by bolo nájsť si miesto, kde sa dá s tými vecami pretekať a brať to ako hobby, stavím sa, že je to ako s nábojmi v Európe... nemusíš mať povolenie, ale ak patríš do streleckého klubu, nie je problém zohnať kufrík... Nitroetán som videl uvedený na značke NIPRON ako prídavok do paliva A tiež ako prostriedok na čistenie motorov a odstraňovanie vodného kameňa... väčšina nitrozlúčenín by sa dala použiť ako rozpúšťadlá z nejakého čudného dôvodu, predpokladám...

@Metylamín
Výroba pesticídov.. Výroba rozpúšťadla NMP... Viacnásobné použitie v poľnohospodárstve..
Samotný metylamín by mohol byť ťažký. V závislosti od rozpúšťadla, ktoré použijete na rozpustenie metylamínu, dostanete inú zlúčeninu, takže na vašom mieste by som si pozrel, ako sa roztoky metylamínu nazývajú a potom na čo sa používajú, pravdepodobne by ste tak získali oveľa väčší zoznam a mohli by ste si z neho oveľa ľahšie vybrať výhovorku.
 
Top