Najjednoduchší recept na kryštál mefedrónu

Barocco

Don't buy from me
New Member
Joined
May 10, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň, čo sa týka benzénu, je možné ho nahradiť niečím iným, keďže je pre verejnosť zakázaný, aby sa tu dal kúpiť
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
Myslím, že toluoén by mal fungovať, pretože je to práve rozpúšťadlo pre Freebase. Ale som len začiatočník.
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
Ako je to 25 %, ak zdôraznil, že dostal ~ 50 g?
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
Ak niekto vyrobí metylamín 40 % z metylamínu hcl pomocou NaOH, je potrebné metylamín destilovať alebo je možné ponechať NaCl v zmesi?
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
A ako je to s acetónom? Stačí acetón zo železiarní alebo je potrebné ho destilovať a vysušiť nad MgSO4?

A ďalšia hlúpa otázka: je niekto schopný destilovať v medenom prístroji alebo sa odporúča ešte laboratórne sklo?
 
Last edited:

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
V súvislosti s mojimi predchádzajúcimi otázkami som teraz trochu experimentoval a myslím si, že NaCl zostáva vo vrstve vody a oddeľuje sa s ňou. Acetón zo železiarstva by mal stačiť, pretože sa aj tak mieša s HCl + H2O, takže určité množstvo vody nie je problém. @OutLaw Čo si o tom myslíte? Je táto teória správna?
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
A ešte jedna otázka: Vytvára sa pri syntéze tlak? Pretože páska sa používa ako tesniaci prostriedok. Alebo sa pri ňom vytvára teplo? Mohla by sa kompletná syntéza uskutočniť v plastových fľašiach? Návod je veľmi dobrý, ale chýba mi niekoľko vedľajších faktov, ktoré by podrobnejšie opisovali proces, aby som si mohol lepšie zostaviť potrebné pomôcky.

Veľká vďaka za odpoveď v nejakom čase
 

gamling

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 9, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ahoj, som v Turecku. kde sa nachádza metylamin?
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Aká je teda najjednoduchšia metóda na maximalizáciu výťažkov pri zachovaní rovnakého postupu?
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
u majú všetky vo videu
 
View previous replies…

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Čo je hlavným faktorom, ktorý ovplyvňuje celkový výťažok v tomto prípade, použitie NMP a etylacetátu?
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
THF etylacetát nmp benzén dcm toulen ksylen u môžete použiť, ak ste urobili dobrú syntézu, dostanete rovnakú hmotnosť a % čistoty produktu
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
@Alchymista;
Školenie a no ako. Ale tam, kde jednoduchšie spôsoby s menším počtom zdrojov porúch (všetko len v 1 fľaši, 2 kadičkách, pipete a pyrexxovej miske. A kryštalizuješ imidžovo bez toho, aby si najprv sušil prášok).
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
To je štýl, ktorý ma zaujíma. Táto syntéza vyžaduje preplachovanie len vodou, iní navrhujú roztok etylacetátu. Ak nahradím bezén DCM, postačuje voda alebo iné rozpúšťadlá poskytujú lepšie výsledky?
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
Ešte som sa nedostal k tomu, aby som zvládal rozpúšťadlá. Viem len, že DCM je ťažší ako voda a benzén/toluén je ľahší. To je rozdiel. Ak pri okysľovaní kyselina najprv zasiahne rozpúšťadlo s voľnou bázou, mef priamo flokuluje. Ak však kyselina najprv zasiahne vrstvu vody, stane sa kyslou a freebáza prejde do vody. V druhom variante sa potom vodná vrstva odstráni a umiestni sa na kryštalizáciu. Vrstva DCM je kontaminovaná.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
To je dobrá poznámka. Ďakujem. Myslím, že v tomto bode to bude acetón. Akože, vykonajte reakciu v DCM, potom roztok prepláchnite vodou, oddeľte vrstvy a vodu neskôr vyhoďte do koša. Potom vezmite olejovú vrstvu a pred okyslením ju zmiešajte s acetónom. Možno by bolo lepšie iné rozpúšťadlo ako voda, ak spôsobuje problémy počas acidifikácie.
 
Top