Používanie umelej inteligencie na určenie čistoty liečiva?

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
hej, videl som predtým príspevok, v ktorom sa niekto pýtal, či jeho pervitín vyzerá čisto alebo nie, a to mi vnuklo myšlienku. čo keby bola umelá inteligencia vycvičená na detekciu zlých drog (pervitínu alebo iných)? je to možné?

Na príklade pervitínu by sa dala vycvičiť na kategorizáciu stredných, čistých úlomkov ako dobrých a príliš veľkých alebo príliš malých úlomkov ako zlých. stačí nahrať obrázok vášho pervitínu a skontroluje sa to v databáze. bolo by to veľmi všeobecné (bolo by tam upozornenie, neschvaľujem falošnú reklamu), ale možno by to mohlo niektorým ľuďom pomôcť. neviem nič o umelej inteligencii ani o kóde, ale naučil by som sa niečo také vytvoriť. len potrebujem vedieť, či je to uskutočniteľné ^^;
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Hádam by ste to mohli trénovať na obrázky? Stále neviem, ako presne by ste to mohli získať z fotografie.
 

PavelD

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2024
Messages
29
Reaction score
15
Points
8
Teoreticky je to možné, prakticky tiež áno, vyžaduje si to veľmi rozsiahle znalosti a skúsenosti
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
ak je tu niekto so skúsenosťami, napíšte mi pm. možno na tom budeme môcť pracovať spolu ^^;
 

PavelD

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2024
Messages
29
Reaction score
15
Points
8
Znie to celkom lákavo a výhodne na realizáciu! Žiaľ, mám však len všeobecné znalosti a chýbajú mi potrebné odborné znalosti na realizáciu tohto nápadu. Dúfam, že si nájdete svojho vlastného Zuckerberga alebo Heisenberga
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Potrebovali by ste moderné zariadenie, ktoré dokáže dávkovať malé množstvá rôznych chemikálií na platňu s látkou a merať prípadné reakcie, v podstate markízový test, ale s mnohými možnosťami, ktorými môže stroj pichať a pichať a získavať informácie

Aj potom by ste ho museli vytvoriť tak, aby vám dal vedieť, ak nemá dostatok informácií. A neviem nič o programovaní týchto vecí, ale z logického hľadiska a z toho mála, čo viem o neurónových sieťach, by ste potrebovali tím ľudí, aby ste to zrealizovali
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
sakra, ani som nemyslel na fyzikálne testovanie ^^: mal som na mysli len webovú stránku, na ktorú môžeš nahrať fotky svojich drog a umelá inteligencia ich porovná s inými fotkami a povie ti, či sú tvoje veci sračka alebo nie

nepochybujem, že budem potrebovať tím ľudí, len som chcel vedieť, či je to možné, aby som mohol začať s výskumom. ak by to bolo nemožné, nechal by som to tak a ani by som sa tým nezaoberal.

Ak má niekto technické znalosti alebo niečo podobné, hmu!! Chcem to rozbehnúť ^_^
 
View previous replies…

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Aha, chápem, že myslíte ako snímky štruktúry s ako mikroskop analyzujúci štruktúru a ai získavanie vstupných údajov z rôznych záberov štruktúry
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Nie ^^;

myslím ako obrázok fyzikálnej drogy, napríklad kryštály pervitínu
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Pochybujem, že bude niekedy fyzicky možné určiť kvalitu metamorfovaných úlomkov dokonca aj fotoaparátom najvyššej kvality, potrebovali by ste niečo, čo ich dokáže odfotiť v molekulárnom meradle

Takže to, čo chcete, je zariadenie, ktoré môžete ľuďom predať na používanie, a služba, ktorá ho výlučne využíva, napríklad nejaký stolný mikroskop, ktorý sa napája na počítač alebo notebook, a potom webová stránka alebo aplikácia preň
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Mohli by ste vycvičiť umelú inteligenciu, aby triedila obrázky podľa vašich špecifikácií, áno, ale pri pohľade na obrázok nemôžete povedať nič o čistote metamfetamínu
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
to rlly sucks... dúfal som, že by som mohol vytvoriť zdroj pre hlupákov ako ja ^^;
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Umelá inteligencia sa stane superinteligentnou a my budeme prekvapení, čo všetko vidí... Len počkajte, vy mladé dámy na to, že ste futuristické Milujem, kto sa odváži vyhrá
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
36
Points
18
Umelá inteligencia je len trend. Bublina očakávaní, ktorá sa čoskoro zastaví.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
s najväčšou pravdepodobnosťou, ale teraz má svoje zastúpenie. takmer každá technológia v určitom okamihu zastará, ale ak je v danom okamihu užitočná, prečo ju nevyužiť? ^^;
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Univerzálna umelá inteligencia zlepšujúca roboty je konečným cieľom....aawwwwwww
 

Caleb

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2023
Messages
27
Reaction score
27
Points
18
Neexistuje nič také ako "umelá inteligencia"... nie je to žiadna inteligencia, sú to len zhromaždené vedomosti.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
jej len termín ^^;

to je ako keby ste povedali: "to nie je dýchanie, to len nasáva a vyfukuje vzduch." ako... áno, to je termín pre to lol. samozrejme, že to nie je inteligentné, pretože to nie je živé, ale je za tým ľudská inteligencia
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Umelá inteligencia sa čoskoro stane natoľko inteligentnou, že si uvedomí, že môže byť transhumánnym bohom. HEUREKA
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Domnievam sa, že je opísaný ako inteligentný, pretože sa predpokladá, že v určitom okamihu sám prevezme iniciatívu a bude sa učiť bez toho, aby bol ďalej programovaný. Môže byť inteligentný aj s nulovými vedomosťami. Podobne môžete mať všetky vedomosti a zároveň byť idiot. Inteligencia je vlastnosť schopnosti učiť sa. Znalosť je samotná naučená informácia.

Toto by som postavil na stranu nepraktického alebo nemožného bez fyzického testovania.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Turingov test... keď stroj dokonale napodobňuje zručného človeka v úsilí a dojme... Techno SIngularita sa začína a zrýchľuje do skutočne veľmi dejinnej budúcnosti.
 
Top