Používanie umelej inteligencie na určenie čistoty liečiva?

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Mohli by ste vycvičiť umelú inteligenciu, aby triedila obrázky podľa vašich špecifikácií, áno, ale pri pohľade na obrázok nemôžete povedať nič o čistote metamfetamínu
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
to rlly sucks... dúfal som, že by som mohol vytvoriť zdroj pre hlupákov ako ja ^^;
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Umelá inteligencia sa stane superinteligentnou a my budeme prekvapení, čo všetko vidí... Len počkajte, vy mladé dámy na to, že ste futuristické Milujem, kto sa odváži vyhrá
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
36
Points
18
Umelá inteligencia je len trend. Bublina očakávaní, ktorá sa čoskoro zastaví.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
s najväčšou pravdepodobnosťou, ale teraz má svoje zastúpenie. takmer každá technológia v určitom okamihu zastará, ale ak je v danom okamihu užitočná, prečo ju nevyužiť? ^^;
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Domnievam sa, že je opísaný ako inteligentný, pretože sa predpokladá, že v určitom okamihu sám prevezme iniciatívu a bude sa učiť bez toho, aby bol ďalej programovaný. Môže byť inteligentný aj s nulovými vedomosťami. Podobne môžete mať všetky vedomosti a zároveň byť idiot. Inteligencia je vlastnosť schopnosti učiť sa. Znalosť je samotná naučená informácia.

Toto by som postavil na stranu nepraktického alebo nemožného bez fyzického testovania.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Turingov test... keď stroj dokonale napodobňuje zručného človeka v úsilí a dojme... Techno SIngularita sa začína a zrýchľuje do skutočne veľmi dejinnej budúcnosti.
 

zfhxI

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 30, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Existuje veľa liekov, ktoré vyzerajú na nerozoznanie od seba (najmä všetky tie biele prášky). Ako prvá línia obrany to môže fungovať dobre, ale naozaj by ste mali svoje lieky testovať.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
súhlasím, ale testovacie súpravy sú drahé a nie každý na to má peniaze. testovacie súpravy r tiež nie sú ľahko dostupné pre každého, takže dúfam, že nájdem riešenie. tieto odpovede mi dávajú veľkú nádej. ak to nie je možné, vzdám to a nebudem strácať čas, ale bolo by pekné pomôcť tým, ktorí si nemôžu alebo dokonca nechcú zaobstarať testovacie súpravy. nebude to také účinné, ale bola by to trochu funkčná alternatíva (aspoň dúfam)
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
hoci, iný používateľ na tejto stránke (zabudol som kto, nesnažím sa ukradnúť ur reflektor alebo tak niečo) povedal, že u môže jednoducho použiť domáce testy na drogy lol, stačí zmiešať vzorku s vodou a dať ju do určeného pohára (alebo dať prúžok / tyčinku / čokoľvek, v závislosti od ur testu. jednoducho to urobte, ako by ste to urobili, keby ste do toho močili) a malo by vám to povedať, aké drogy ur vzorka obsahuje (z drog, ktoré testuje ofc). Jediným problémom je, že vám to nepovie o falšovateľných látkach, len dokáže zistiť prítomnosť požadovanej drogy (alebo možno iných drog pri skríningu, napríklad testovanie stlačeného adderallu týmto spôsobom a potom pozitívny skríning na opioidy). táto metóda má svoje potenciálne využitie (hoci som to nikdy osobne nerobil), ale nemyslím si, že je super účinná. stále stojí za pokus, ak si nemôžete dovoliť testovaciu súpravu, možno to niekedy vyskúšam, idk lol ^^;

tento príspevok je tiež prvý a poslednýkrát, čo som o tom počul, takže ak niekto iný testoval túto metódu, napíšte mi, či funguje. ak nie je úplne zbytočná, potom stojí aspoň za zváženie imo
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
To je pre mňa príliš komplikované a nezaujímavé. Ja sa držím UI povedať čistotu lieku podľa obrázkov. Na molekulárnej úrovni trochu aj, ale je to drahé.
 

Tsigger

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Na základe fotografie to konkrétne nebude fungovať. Existuje niečo, čo sa nazýva svetelná spektroskopia. Je to jednoduché zariadenie, ktoré sa dá vyrobiť doma za telefón. Umelá inteligencia vyškolená na tento účel môže zohrať úlohu pri analýze snímok zhotovených prostredníctvom neho. Ak na tom niekto pracuje alebo o tom robí brainstorming, pokojne ma kontaktujte.

 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
Nemyslím si, že by to bolo skutočne možné bez laboratórneho testu
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
v tomto bode stačí hodiť to svinstvo do nmr. tiež si myslím, že jedným z problémov je, že nečistoty môžu byť aj biele, myslím, že jediné, čo by to mohlo urobiť, je pozrieť sa, či je to kryštalín alebo amorfný alebo biely alebo nie, ale či to skutočne odráža čistotu ?
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Videl som už niekoľko naozaj dobre vyzerajúcich drog, ktoré po vyfajčení neboli vôbec dobré. Pravdepodobne to nie je životaschopné riešenie.
 

YenaneY

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2024
Messages
19
Reaction score
8
Points
3
Myslím, že by teoreticky bolo možné vytvoriť taký, ktorý by dokázal analyzovať obrázky a hľadať nejaké evidentné nečistoty, ale väčší problém by asi bol, že je ťažké presne určiť čistotu len na základe obrázka a všeobecného pohľadu.
 

echelon

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 26, 2024
Messages
11
Reaction score
9
Points
3
Váš príspevok nedáva veľký zmysel. Skôr... Nie je to technicky nemožné, ale čo je nemožné, je stopercentne potvrdiť kvalitu výrobku len pomocou jednoduchého obrázku.

Pokiaľ nevytvoríte 3D verziu výrobku a neskontrolujete každú časť, naozaj si neviem predstaviť, ako by ste to mohli urobiť inak.
Existujú však aj iné riešenia, ako to dosiahnuť, ale pre vás sú príliš zložité.

Vyžaduje si to rozsiahly výskum obrázka, takže budete potrebovať optimalizáciu, inak to bude trvať príliš dlho, a samozrejme databázu + vyhľadávače využívajúce verejné API.

Nie je to hotové, je potrebné urobiť veľa vecí, ako napríklad skontrolovať pravosť obrázka, či nedošlo k jeho úprave atď.

Stačí ručne skontrolovať kvalitu.
 
Last edited:

Putthelimeinthecoconut

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
May 12, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Aj ja som nad tým chvíľu premýšľal. Aplikácia na vyhodnocovanie TLC testov by sa možno dala veľmi ľahko implementovať, ale TLC test nie je dosť jednoduchý na vykonanie. Ako by mohol vyzerať test na kvalitatívne a kvantitatívne stanovenie liečiv, ktorý nie je príliš drahý a môže ho ľahko vykonať ktokoľvek bez špeciálnych predchádzajúcich znalostí, bez drahého ťažkého vybavenia? Mám na to niekoľko nápadov. Má o to niekto záujem? Môžete mi o tom napísať a možno budeme môcť pracovať na realizácii. S pozdravom
 
Top