• Bem-vindo à seção Brasil do fórum. Lembre-se de que postar contatos (jabber, telegram, signal e outros) resultará em banimento permanente! Se você decidir comprar ou vender algo sem usar o escrow e perder dinheiro, não poderemos ajudá-lo.

Maceió Dáme dohromady tím

brazilian_dude

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 24, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Chlapi, vytvorme tím na výrobu liekov a ich komercializáciu. Vytvorme súkromnú diskusnú skupinu tu na stránke. Zavolajte mi pv
 

Antonio Montana

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
Dec 29, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
kkkkkkk hovoríte, akoby to bolo veľmi jednoduché a ľahké, máte už nejaké vedomosti?
 

brazilian_dude

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 24, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Bol som manažérom v boca de fumo a takmer som sa dostal do medzinárodného obchodu s drogami. Pokiaľ ide o výrobu drog, nie sú s tým žiadne ťažkosti, pretože na stránke je vysvetlené, ako ich syntetizovať. Sú tam aj dodávatelia. Chýba len organizácia a tím, ktorý by akciu naplánoval a uskutočnil.
 

Antonio Montana

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
Dec 29, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
brácho, nemám žiadne skúsenosti s obchodovaním ani nič podobné. ale som ochotný a dychtivý vstúpiť do tohto života. plánuješ to s niekým alebo si sám? ako chceš zostaviť tím a ako budeme komunikovať? myslíš si, že to všetko zvládneš tu alebo uvažuješ o tom, že dáš dohromady chalanov?
 

brazilian_dude

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 24, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Zostavte tím brazílskych prekladateľov. V tejto oblasti sa posuniete vpred len vtedy, keď budete organizovaní, pretože každý člen je nevyhnutný bez ohľadu na svoju úlohu. Ide o výrobu na predaj pre PCC, CV a menšie organizácie pouličných predajcov. Kedysi som mal kontakty vo frakciách, ale po B.O., ktorým som prešiel, som stratil kontakt. Nie je však až také ťažké sa k nim dostať. Bohužiaľ, pokiaľ viem, BR sa tu neobjavujú príliš často. Ak by sa nám však podarilo naverbovať viac ľudí, mohli by sme vytvoriť skupinu, v ktorej by sme diskutovali o celom plánovaní.
 
Last edited:
View previous replies…

Antonio Montana

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
Dec 29, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Myslím, že na začiatok postačia 3 alebo 4 ľudia. Mám priateľa, ktorý má záujem, a môžeme spolupracovať. Čo chcete vyrábať, koľko gramov, kde nakúpime potrebný materiál, koľko to bude stáť a za koľko to chcete predávať? Založíme skupinu, aby sme o tom mohli ďalej diskutovať.
 

brazilian_dude

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 24, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Usporiadajme si to. Chystám sa vytvoriť niekoľko programov, aby som získal nejaké peniaze a investoval do toho. Prešiel som si mnohými B.O. Teraz sa zotavím a pustím sa do toho. Zanechal som správu na vašom PV
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Komu predávate?
 

Antonio Montana

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
Dec 29, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
brácho, myslím, že predaj je na tom všetkom najjednoduchšia časť. problémom je nákup materiálov a miesta na ich výrobu
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Príde súkromná osoba. Mám ponuku!
 

popeye157

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 29, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Sme aktívni na stránke
 

MikeRoss

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Poďte, chlapci, rád sa zúčastním. Poďme sa do toho pustiť.
 

cowboy.br

Don't buy from me
Member
Language
🇧🇷
Joined
Jan 31, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
3
salve guys< mám kontakty na veľkoobchodný predaj kg a viem nájsť miesto na ich výrobu, chcel by som vedieť, či je niekto z br, kto je na linke s nami, chemik a vie syntetizovať dané zlúčeniny?
 

guccimannh

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 31, 2024
Messages
9
Reaction score
6
Points
3
Poďme do práce, mám toho veľa na starosti BR. poďme komunikovať a zrealizovať to
 

cowboy.br

Don't buy from me
Member
Language
🇧🇷
Joined
Jan 31, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
3
Áno! rovnako ako kokaín, MD a metamfetamín!
:unsure:
ale počkaj, nerozumiem, ty chceš vyrábať kokaín v brazílii? nikdy som nepočul o tom, že by sa tu v brazílii syntetizoval kokaín, pretože táto rastlina tam rastie len v susedných krajinách... myslel som, že hovoríš o MD a metamfetamíne, ak je tu niekto skutočný chemik a nehrá sa na zlého rozbíjača a naozaj vie, ako na to, dá sa na tom zarobiť, dúfam, že nehovorím s 12-ročnými deťmi, ktoré rozprávajú hovadiny na internete!
ale ak je nápad naozaj horúci, dá sa to urobiť!
 

Antonio Montana

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
Dec 29, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
je ich tu veľa, brácho, je ťažké nájsť v br niekoho, kto vie vyrábať drogy. rozmýšľal som, že by som to skúsil vyrobiť sám, ale nie je možnosť, nemám to kde skúsiť. hľadám dodávateľov na iných stránkach, či by som to nemohol predať
 

reidobra

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 25, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Môžem získať kvalitné, ale M sa už vyrábajú v RJ... ale môžem získať kvalitné z Európy.
V prípade potreby si môžem zaobstarať aj biely.
 

cowboy.br

Don't buy from me
Member
Language
🇧🇷
Joined
Jan 31, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
3
Ak je niekto z vás chemik, rozumie tejto problematike a naozaj chce zodpovedne napredovať, ozvite sa mi na PV!
 

guccimannh

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 31, 2024
Messages
9
Reaction score
6
Points
3
Ako som vysvetlil v súkromí, kokaín v Brazílii je najlepšia možnosť, mdma alebo mda v Brazílii, ľudia ho vyrábajú veľa, bohužiaľ, v Brazílii sú zvyknutí na zlé veci, snažte sa byť vždy o krok vpred v kvalite a zájdete ďaleko!

To je zámer, poďme sa spojiť a vytvoriť dobrý trh, aby sme sa dohodli na veciach ! Mám veľa vecí v ruke, aby som ich dal k dispozícii BR davu !
 

djb1

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Človeče, ja som fakt mrcha
dostať extázu z pcc je najväčšia blbosť na svete človeče to je tak kurva BAD
Ježišu Kriste
 
Top