• Bem-vindo à seção Brasil do fórum. Lembre-se de que postar contatos (jabber, telegram, signal e outros) resultará em banimento permanente! Se você decidir comprar ou vender algo sem usar o escrow e perder dinheiro, não poderemos ajudá-lo.

Maceió Dáme dohromady tím

Antonio Montana

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
Dec 29, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
brácho, nemám žiadne skúsenosti s obchodovaním ani nič podobné. ale som ochotný a dychtivý vstúpiť do tohto života. plánuješ to s niekým alebo si sám? ako chceš zostaviť tím a ako budeme komunikovať? myslíš si, že to všetko zvládneš tu alebo uvažuješ o tom, že dáš dohromady chalanov?
 

brazilian_dude

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 24, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Zostavte tím brazílskych prekladateľov. V tejto oblasti sa posuniete vpred len vtedy, keď budete organizovaní, pretože každý člen je nevyhnutný bez ohľadu na svoju úlohu. Ide o výrobu na predaj pre PCC, CV a menšie organizácie pouličných predajcov. Kedysi som mal kontakty vo frakciách, ale po B.O., ktorým som prešiel, som stratil kontakt. Nie je však až také ťažké sa k nim dostať. Bohužiaľ, pokiaľ viem, BR sa tu neobjavujú príliš často. Ak by sa nám však podarilo naverbovať viac ľudí, mohli by sme vytvoriť skupinu, v ktorej by sme diskutovali o celom plánovaní.
 
Last edited:
View previous replies…

cowboy.br

Don't buy from me
Member
Language
🇧🇷
Joined
Jan 31, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
3
salve guys< mám kontakty na veľkoobchodný predaj kg a viem nájsť miesto na ich výrobu, chcel by som vedieť, či je niekto z br, kto je na linke s nami, chemik a vie syntetizovať dané zlúčeniny?
 

guccimannh

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 31, 2024
Messages
9
Reaction score
6
Points
3
Áno, brácho, veľa ľudí tam vyrába zlé veci, nebudem hovoriť, že všetci, pretože poznám špičkových ľudí, ktorí pracujú na kvalitných veciach, ale 70 % Brazílie je zamorených zlými vecami!!!

Rozmýšľam, že začnem pracovať tu na trhu alebo v iných hlbokých menách, aby som priniesol dobré veci ľuďom v celej BR !
 
View previous replies…

djb1

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Máte niečo dobré na predaj?

Samozrejme, nie všetko, čo prichádza zo zahraničia, je dobré.
 

guy_67

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 24, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ak máte naozaj dobré produkty, dajte nám vedieť a my sa s vami spojíme,Potrebujem spoľahlivého dodávateľa v Spojenom kráľovstve.
 

MikeRoss

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Hľadám dobrý kontakt na koks za primeranú cenu.

Kde je telegram skupiny chlapci?
 

guccimannh

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 31, 2024
Messages
9
Reaction score
6
Points
3
Hovoril som s vami v súkromí kamarát! Na zdravie
 

junior

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 13, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Zdravím vás môj dobrý... boa pra nois.
Nachádzam sa vo východnej oblasti Sao Paula a rád by som sa s vami pustil do tohto plánovania... momentálne mám nejaké kontakty, ale predávam maloobchod v niektorých kluboch v Sao Paule... ako to môžeme vyriešiť?
 

nakamoto

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 1, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
1
Potrebujem človeka, ktorý to zorganizuje, plány mám, chýbajú len peniaze.
 

nakamoto

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 1, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
1
tu v regióne nie je dobrý
 

M@nln03

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 2, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Stále prebieha tvorba nákupnej a predajnej siete? Aktívny člen BB
 

M@nln03

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 2, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Som v Chcem byť súčasťou Som dobrý v distribúcii
 

Minimalism3301

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 16, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Dávajte si pozor na telegram.
V Brazílii musí byť v hľadáčiku úradov...

Odporúčam, aby ste sa kontaktovali prostredníctvom správ šifrovaných pomocou protokolu GPG. Aplikácia s názvom Kleopatra má túto technológiu kľúča na ochranu súkromia.

Služba Proton Mail je často propagovaná ako bezpečný e-mail, ale v skutočnosti to tak nie je. Ľahko sa ňou odhaľujú informácie úradom.
Nezabudnite vypnúť JavaScript v prehliadači Tor, aby vám nehackli webovú kameru =)
 

Dadinhooo

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 1, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ahojte všetci, ako sa máte?
chcel by som vedieť, či niekto z vás v brazílii má nejaké reálne kontakty/skupiny ľudí, ktorí predávajú guľky alebo LSD
už ma nebaví, že ma podvádzajú na telegrame, raz sa mi to podarilo, ale dodávatelia zmizli z mapy
ďakujem
 
Top