Aké výmeny používate?

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Povedzte nám, ktoré výmeny sú vo vašej oblasti populárne. Platí tam politika AML/KYC?
S akými problémami sa stretávate vo vašom regióne pri výmene mien?
 

NoNameNoSlogan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 25, 2022
Messages
25
Reaction score
12
Points
3
Áno, KYC je problém, ktorý ma trápi. Je mi jedno, či predávam staré vozidlo. Uprednostňujem platbu v HOTOVOSTI alebo v kryptomene. Bezhotovostná spoločnosť sa blíži. Nepáči sa mi, keď ľudia vedia, koľko som zaplatil dieťaťu z vedľajšej ulice, aby mi vyčistilo dvor. Najmenej ešte chudák chlapec, ktorý je zdanený zo svojho skromného zárobku.
 

NoNameNoSlogan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 25, 2022
Messages
25
Reaction score
12
Points
3
Môžem sa opýtať, ako často ste ich používali? Obávam sa o spoľahlivosť
 
Last edited:

Dogfacezombie

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 31, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Celkom dobrá kryptopeňaženka, ktorá má pomerne veľký výber, ktorý môžete mať v rukách, je Trust Wallet, môžete si ju samozrejme stiahnuť na iOS a Android. Navyše nevyžadujú KYC a som si celkom istý, že na nej nie je žiadna AML. Osobne som ju používal na ukladanie BTC, DOGE, ColdKoala a SHIB a nemal som žiadne problémy s prijímaním ani odosielaním transakcií. Ako celkovú peňaženku ju hodnotím na solídnych 8/10, pretože tu nie je riadne nastavenie 2FA/hesla, iba skupina slov v určitom poradí, ktoré si musíte niekde zapísať (na papier, alebo digitálne), pretože bez týchto slov v poradí, ktoré poskytuje aplikácia, ste v podstate navždy zablokovaní zo svojej peňaženky, kým si slová a ich poradie nezapamätáte/nenajdete. Posledná vec, ktorú by som chcel spomenúť, je, že v tej istej aplikácii/telefóne môžete hostiť niekoľko peňaženiek, čo znamená, že môžete mať jednu peňaženku s celým radom rôznych kryptomien a ďalšiu peňaženku, ktorá robí to isté (alebo niečo iné, záleží na vás), a môžete si medzi týmito peňaženkami len prechádzať tam a späť, čo môže umožniť zostať čiastočne anonymný na akomkoľvek blockchaine zapojenom do akejkoľvek kryptomeny, ktorú používate, prostredníctvom rozdelenia transakčnej prevádzky na rôzne peňaženky. Každopádne to bola aplikácia, o ktorej som si myslel, že by som ju odporučil každému, kto potrebuje peňaženku bez KYC. Proste!

Odkaz na obchod Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.wallet.crypto.trustapp&gl=US
Odkaz na Apple App Store: https://apps.apple.com/us/app/trust-crypto-bitcoin-wallet/id1288339409

Som si celkom istý, že toto je oficiálna stránka, ak chcete skúsiť spravovať peňaženku na počítači: https://trustwallet.com/
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93

Fungovalo mi to ako šarm, altho som počul chýry o veľkých transakciách, ktoré sa v poslednej dobe nedarí uskutočniť
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Najlacnejšie poplatky, najnižšie min. požiadavky, spoľahlivý a silná prítomnosť na dreade.
Dread je späť nahor chlapci. Teda, viem, že sú veľmi toxická komunita, ale nič menej, ďalšia komunita dark seas robí špinavú prácu, aby sme si všetci mohli naďalej užívať naše nepochopené liečivé hračky.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
No spočiatku som používal Coinbase, Kraken, Coin Mama, cash APP a používal som bankomaty na všetky veci, ale cash app a coin base a niekoľko ďalších sa začali spolčovať, aby určili, aké kvapky sú pre aký sektor Porovnávaním poznámok Eleuthera navzájom a cash app mi nakoniec zakázali a zabavili niektoré prostriedky, čo ma naštartovalo, takže sme s niekoľkými priateľmi začali vidieť, kde môžu byť diery týkajúce sa konkrétnych typov mincí. Našli sme riešenie, ale nie som naozaj slobodný byť konkrétny o tom, ale našli sme alternatívu, ktorá existuje ako vedľajšia myšlienka v inom type sektora, pokiaľ ide o bitcoin. Aj paxfull mal zaujímavú teóriu, ktorá funguje dobre, ale obetujete trochu peňazí za súkromie. To je trik nájsť súkromie za konkurencieschopnú cenu, ale ako som povedal, že sme to našli len na jednom mieste a to by sa rozplynulo cez noc, keby som povedal, že tu.
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Zaujímavé.
Hoci sa zdieľanie môže zdať ako pálenie niečoho dobrého, v skutočnosti to funguje oboma smermi.
Zdieľaním môžete otestovať hrubé pero a zistiť, či ho niekto dokáže prelomiť.
Zatiaľ rád používam túto metódu.
V skutočnosti kupujem kryptografiu, napríklad XMR, za hotovosť, registrovanú na niečom ako AgoraDesk, LocalXMR.
Potom pridajte tento XMR do mojej neúradnej peňaženky, ktorá má funkcie na registráciu na obchodovanie.
Napr.
CakeWallet.
Potom odtiaľto posielam v krokoch.
V prípade potreby neskôr vyplatím hotovosť.
XMR pošlem späť do svojej peňaženky Cake, XMR prevediem na BTC na Cake, takže je vidieť, že som ho získal legálne cez Cake, s nejakým XMR, ktorý som legálne kúpil na Local alebo Agora.
Funguje to aj u predajcov, napr. treba im vymeniť BTC za XMR, použiť DeX ako InfinityExchanger, ktorý je najlacnejší najnižšie poplatky atď. Pošlite tie XMR na Cake a vymeňte za BTC.
Po zakúpení XMR na miestnej alebo Agora poslať do Cake poslať von a niekedy späť na výmenu za BTC vyzerá legitímne a nevyvoláva žiadne prehliadanie ani zo strany tímu Cake.
Teoreticky to môžete robiť dovtedy, kým sa opäť nezmení ToS alebo regulácia.
Dokonca som zistil, že cez Cake si môžete kúpiť darčekové karty, niekedy Visa alebo Mastercard.
Teraz to vyzerá, že sa len zúčastňujete krypto sféry, kupujete darčekové karty, s XMR, ktoré ste legálne kúpili cez Local alebo Agora. Chápete ma?
Samozrejme, len jeden z mnohých spôsobov.
Byť trpezlivý a zalistovať XMR na Local alebo Agora je spojka, pretože nakoniec ste to vy, kto robí poplatky atď.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Páni, to je celkom úžasné, ja si len kúpim kryptografiu ako samotnú darčekovú kartu a pošlem ju na jeden z mojich ďalších účtov ako darčekovú kryptografickú kartu k narodeninám alebo Vianociam. Nie je to veľmi zložité, hádam by som mal pracovať na niečom zložitejšom
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Kde si môžete kúpiť kryptografické darčekové karty?
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Myslím, že TheWaterman má na mysli napríklad nákup mincí NXT alebo mincí Karma. Tie si môžete kúpiť ako darčekovú kartu vo väčšine maloobchodných predajní a na väčšine kryptografických stránok, ktoré umožňujú nákup darčekových kariet, ako sú peňaženky Cake alebo Mycellium.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Stále tomu celkom nerozumiem. Takže tie sa dajú kúpiť v hotovosti? To by bolo úžasné..

Predpokladám, že je to len v USA?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Majú ich v niektorých európskych krajinách, ale je to zriedkavejšie ako v USA.
Ak ste tak ešte neurobili, mohli by ste sa pozrieť na localmonero pre hotovosť alebo iné dobré možnosti.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Áno, localmonero je klasika, ale na môj vkus je príliš drahá.

Ak zaplatím 10 - 20 % navýšenie trhových cien, mohol by som tiež len konvertovať darčekové karty AMZ na hotovosť (prevodom), čo má približne rovnaké poplatky
 

eps0n

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 27, 2022
Messages
11
Reaction score
9
Points
3
Monero/bitcoin si môžete kúpiť prostredníctvom hotovosti poštou na agoradesk. Cibuľa a pgp k dispozícii na darknetlive.com
 

commando

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
A máte údaje z chatu uložené na 180 dní? Nie, vďaka.
 
Top