Question Váš názor na toto laboratórne vybavenie?

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
pre lacný rozpočet :)

horúca doska + magnetické miešadlo: https://www.vevor.fr/agitateurs-mag...?v_tag=5b3ee781-884a-11ed-a374-ef9393e9e8fb.1

air aspirator: https://www.vevor.fr/ventilateur-a-...?v_tag=63773e70-884a-11ed-94d6-411a5f21ce3d.1

Výveva: https: //www.vevor.fr/pompe-a-vide-c...1l-min-hvac-auto-climatisation-p_010666811937

ph papier: https: //www.laboratoriumdiscounter.nl/en/paper-indicator-universal-ph-1-11-and-ph-1-14.html

bublinkový kondenzátor: https: //www.laboratoriumdiscounter.nl/en/bulb-condenser.html

3-hrdlová banka s plochým dnom: https: //www.laboratoriumdiscounter.nl/fr/ballon-tricol-fond-rond.html

banka s plochým dnom a 1 hrdlom: https: //www.laboratoriumdiscounter.nl/fr/flacons-a-fond-plat.html

Odmerný testovací valec: https: //www.laboratoriumdiscounter.nl/fr/cylinder-measurement-class-a.html

Becher: https: //www.laboratoriumdiscounter.nl/fr/bechers.html



čo ešte? veci na destiláciu, ale nie som si istý, čo by sa dalo použiť na syntézu amfetamínu alebo mefedrónu
 
Last edited:

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Môj človek,

Po prvé, čo vás zaujíma v oblasti syntézy?

Amfetamín alebo mefedrón?

Tak či onak, ak vstúpite do článkov a prečítate si ich, pre každú syntézu je tam zoznam potrebného laboratórneho vybavenia a následne sa prispôsobí.

S pozdravom
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Ahoj bratia, obaja
Áno im hlúpy, nemyslel som na to spôsobom 😭

ale veci z vevoru sú dobré?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Hej,

Vevor je zariadenie pre takpovediac "Jacka všetkých remesiel".

Ak sa venujete serióznej syntéze a výrobe, odporúčal by som vám kúpiť si skutočné laboratórne vybavenie, ak to robíte pre zábavu, v malom rozsahu, áno, určite Vevor splní svoju úlohu.

S pozdravom
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
yeah pre malú škálu !

vďaka, bratia
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Po prvé, ako vám už bolo povedané v iných publikáciách, mali by ste si dobre naštudovať syntézu každej zlúčeniny, ktorú budete chcieť syntetizovať, pretože vám môžem zaručiť, že existujú zlúčeniny, ako sú tie, ktoré ste vymenovali, ktoré si dokonca vyžadujú drahé vybavenie alebo sklo, s trochou vynaliezavosti. a domácimi nástrojmi by ste mohli vyrobiť katinóny a amfetamíny. pozdravujem a želám šťastný nový rok, priateľu!!!.
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Povedali by ste, že je to dobrý nápad vyrobiť 3 alebo 4-mmc z xmetylbromoketónu bez príslušného laboratórneho vybavenia? Pretože mám záujem to jedného dňa vyskúšať, začínajúc touto chemikáliou, ale nechcem minúť príliš veľa peňazí na vybavenie, keďže to bude aj tak v malom meradle bez zámeru zarobiť na tom peniaze
 
View previous replies…

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Som presvedčený, že 4 mmc alebo akékoľvek katinóny môžete syntetizovať bez laboratórneho vybavenia, z vlastnej skúsenosti vám to garantujem.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Toto je bkmdma a nepoužívajte žiadne laboratórium myslí
 

Attachments

  • IOya6S2RPC.jpg
    IOya6S2RPC.jpg
    2.7 MB · Views: 199

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Aké veci ste na to použili? Mám záujem o syntézu 4mmc
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Ľudia na VEVOR ako spoločnosť kašlú, ale pravdupovediac, pre amatéra to nie je zlé. Ak začínate, je to trefa do čierneho. Len nezabudnite, že zvyčajne existujú pozoruhodne dobré dôvody, prečo drahšie laboratórne vybavenie stojí viac. Skutočne nečakajte, že sa pri tom zastavíte. Očakávajte, že s postupujúcim vývojom budete inventár vylepšovať, a ste v pohode.
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Nesyntetizujú vlastné ketóny ,kyseliny alebo alkoholy. je dobré naučiť sa, ako to urobiť, čo je viac ako reakčná nádoba, ale nechajte si poradiť od členov og. Želám si, aby som mal tieto informácie, keď som začínal. byť anonymný a bezpečný pre väčšinu!
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Presne tak. To nikto nerobí, keď začína. Učíte sa za pochodu, nakupujete podľa potreby.
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Ako ste predtým uviedli, chcete robiť v malom rozsahu. Urobte si teda láskavosť a zostaňte zatiaľ mimo radarov, nekupujte teda sklo od európskych etablovaných chemických spoločností, máte na to vôbec legitímny dôvod?

1. Existuje množstvo veľmi kvalitného a lacného laboratórneho skla z Číny. V niektorých prípadoch majú dopravu z krajín EÚ alebo zrýchlené procesy prepravy, pri ktorých sa ich zásielky spracúvajú hromadne prostredníctvom dohody s platformou, na ktorej predávajú (myslím webové stránky alibaba).
2. Získavajte chemikálie od normálnych firiem (o výhovorkách pre chemikálie je celé vlákno, o chemikáliách OTC, nájdite si firmu, ktorá sa špecializuje napríklad na čistenie atramentových hláv na tlačiarňach a objednajte si u nich izopropylalkohol), kupujte chemikálie technickej kvality, čistite ich, je to aj učenie, dozviete sa nové veci o tom, s čím pracujete.
3. Vevor je dosť dobrý, ale nekupujte priamo od nich, povedal by som. Myslím, že sú to tiež Číňania, ale väčšinu tovaru majú v skladoch v EÚ napojených na platformu alibaba. Alibaba slúži ako akási escrow služba. Na reakcie v malom meradle (pod 10 l, povedal by som) nepotrebujete nič lepšie, ale očakávajte, že Vevor nebude mať najlepšiu kontrolu kvality.
4. Ebay je váš priateľ, a to tak v prípade skla, ako aj laboratórneho vybavenia. Likvidácie, zatváranie laboratórií, veci idú do výpredaja, môžete nakúpiť lacno.

Keď skončíte školu a zistíte, ako kúpiť 20-litrovú reakčnú nádobu od chemickej spoločnosti, nebudete sa musieť pýtať tieto otázky, pretože už budete poznať odpovede. Dovtedy tiež miniete kopec peňazí na rôzne zariadenia a budete si priať, aby ste si 20L reakčnú nádobu kúpili hneď na začiatku. Nebudete však ľutovať skúsenosti, ktoré získate na tejto ceste, ani pochopenie zariadení, ktoré budete potrebovať.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Súhlasím s tým. Nemali by ste od nich priamo nakupovať. Videl som, že zariadenie VEVOR sa predáva napríklad na AliExpress. Pri nepriamom nákupe máte aspoň určitú istotu, že v prípade, že príde poškodené alebo niečo podobné, môžete vytvoriť spor na predajnej platforme, čo vám dáva určitú páku.
 
View previous replies…

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Ahoj Loki,

Prečo si nemôžem kúpiť veci zo zdroja UE? Je to pre mňa príliš nebezpečné?

Dobre, chápem, ale keď mám na mysli malé množstvo, mám na mysli napríklad 1 g konečného produktu alebo ešte menej (aby ste sa naučili základné zručnosti ect)
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Nikdy som nepovedal, že to nejde. Naznačil som, že by ste s najväčšou pravdepodobnosťou boli na tom lepšie. Všetko závisí od rizika, ktoré ste ochotní podstúpiť, a od toho, aká dobrá je vaša bezpečnosť OPSEC. Ak máte registrovanú, zavedenú spoločnosť, ktorá by mohla mať legitímne využitie pre laboratórny sklenený riad vrátane trojhrdlých sklenených panvíc s okrúhlym dnom, oddeľovacích lievikov, Buchnerových lievikov atď. a cítite sa sebaisto, že všetky tieto veci naraz nakúpite, potom sa nemusíte pýtať tieto otázky.
Len vedzte, že niekto by sa mohol pozrieť na históriu vašich nákupov, a ak sa tak stane, budete sa musieť prinajmenšom ospravedlniť prostredníctvom telefónu, ktorý uvediete pri objednávke.

Jedna vec je, že si kúpite hoci aj 5l fľašu s okrúhlym dnom a destilačnú kolónu, sakra, myslím, že môj dedo má zostavu väčšiu, ale na 3-hrdlé RBF sa nikto nikdy nepozrie a nebude si myslieť, že len destilujete cukrové výplachy na výrobu lacného alkoholu x)
Buchnerove lieviky, vákuové pumpy, oddeľovacie lieviky, to nie sú lacné veci, pokiaľ nie ste študent chémie s drahým koníčkom alebo ako som povedal, nemáte legálnu firmu, kde sa od vás vyžaduje používať tieto veci, aký máte dôvod ich mať? V podstate ste si objednali dosť vecí na vybavenie malého laboratória. Robili ste to pod vlastným menom?

Väčšina predajcov v EÚ si vedie záznamy, nekupujete od súkromnej osoby, sú to spoločnosti, ktoré majú servery s údajmi o zákazníkoch, kde sa váš nákup po umiestnení objaví a bude uložený bohvie ako dlho. Niektorí predajcovia v EÚ sú povinní (a niektorí vlastne dobrovoľne) nahlasovať podozrivé objednávky polícii, vy aj tak dostanete svoje veci, ale s najväčšou pravdepodobnosťou vás tiež zaradia na zoznam sledovaných osôb alebo vám dokonca môžu zaklopať na dvere, možno za deň, možno za 10 mesiacov, možno je vaše policajné oddelenie príliš zavalené alebo možno budú sledovať vaše nákupy a nechajú vás kopať hlbšiu jamu. Poznáte zákony týkajúce sa výroby chemikálií vo vašej krajine? Navštívili ste nejaké fóra týkajúce sa hobby chémie, fotografie, výbušnín, ktoré existujú vo vašej krajine? Stavím sa, že existujú a stavím sa, že majú aj sekciu o miestnych zákonoch a predpisoch, možno dokonca nájdete nejaké príbehy ľudí, ktorí sa zaoberajú výrobou zábleskových rakiet alebo robia čiernobielu fotografiu v pivnici a navštívila ich polícia...

Ste v EÚ, je to tak? Viete, čo je to nariadenie REACH? Viete, ktoré chemikálie sa považujú za prekurzory výbušnín a ktoré za prekurzory drog? Viete o tom, že aj NileRedovi (na youtube študuje chémiu, robí vzdelávacie videá), ktorý žije v Kanade, zavolala ich federálna polícia, pretože si kúpil príliš veľký lievik? Mimochodom, kúpil ho na EBAY... Myslíte si, že Kanaďania si dávajú viac záležať ako naše miestne policajné oddelenia a Interpol? Máme celú skupinu krajín, ktoré si navzájom vymieňajú tento druh informácií a vyčleňujú celé pracovné skupiny na lovenie tajných laboratórií. keď prídu a uvidia tvoju špinavú trojhrdlú banku spolu s prekurzormi na amfetamín a 4mmc, myslíš, že ich bude zaujímať tvoja historka o tom, ako si syntetizoval len gram, kým ťa chytili? Prefackali by vás výrobou, hmotnosťou prekurzorov a bohvie čím ešte.

Myslím, že pointa je v tom, že je lepšie kupovať z Číny, lebo tam sa nikto neserie do toho, čo robíte v Európe, chudáci Číňania si chcú len odfajknúť a za 1k eur si môžete kúpiť tak 40 ks skla, všetko od kondenzátorov až po lieviky a podobné sračky, verím, že aj VEVOR má takúto sadu na dhgate alebo aliexpress alebo w/e a už to majú s najväčšou pravdepodobnosťou v európskom sklade, takže zaplatíte 1/4 ceny a musíte čakať pár dní navyše... zdá sa to ako výhodná ponuka, nie?
Asi by si sa mal ešte vyhnúť posielaniu balíka do vlastnej domácnosti alebo na vlastné meno, pre istotu spíš. Neviem, koľko máš skúseností, preto ten dlhý príspevok, ale vo všeobecnosti sa chceš riadiť pravidlom "neser, kde spíš/ješ"...
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Ďakujeme za vašu správu muž

Nevedel som, že polícia tak dbá na nákup materiálu 😮

. Určite nakúpim v Číne a pošlem na svoju poštu, je to bezpečné ?
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Povedal by som, že bezpečnejšie to už nebude. Nie je to tak, že by Čína veľmi spolupracovala s vonkajšími vládami.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Dobre, chápem, takže ak kupujem veci z alibaby alebo aliexpressu, samozrejme, neuvádzam svoju skutočnú adresu, uvádzam adresu pošty, ale týkajúcu sa môjho mena? Nevezmem si pas, aby som preukázal svoju totožnosť, pretože ma poznajú, takže si nemôžem zmeniť meno s falošným pasom
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Pokiaľ ide o adresu na odoslanie, moja pošta ma pozná a môžem ich požiadať, či mi môžu zmeniť meno podľa spoločnosti, ktorú si môžem vytvoriť za 1 €, alebo ich môžem požiadať, aby mi zmenili meno na iné meno a povedať im, že je to preto, lebo nechcem uvádzať svoje meno na webových stránkach, myslím, že to budú akceptovať (v sklade je lístok s mojím menom a telefónnym číslom, ak im príde list pre mňa, zavolajú mi a nemusím ukazovať občiansky preukaz, pretože často vidia moju tvár)

A pokiaľ ide o kontakt, mám dva, z ktorých jeden je známy na trhu so steroidmi, sú najväčším predajcom steroidného prášku, gH atď. (qingdao sigma chemical) a ďalší kontakt, ktorý predáva DNP, môžem sa ich možno opýtať, či poznajú kontakt, ktorý mi môže predať veci alebo smtg ako to
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Dobre, ale AliExpress, Alibaba alebo made-in-china? sú si také podobné.
Je to také zaujímavé wtf Nevedel som, že je také ťažké kúpiť chemické veci..
Ak chcete vedieť, som z Francúzska, takže idk, či sa to mení pre smtg?
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
U dont need laboratory equipment to made 4mmc u need only glass bottel from vodka to made 4mmc
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
@StarWars

Áno, myslím si, že aj toto je dôležitý bod, na ktorý by sa OP mal pozrieť. Ak to robíte preto, aby ste získali peniaze, náš priateľ, potom by ste sa mohli úprimne zaobísť bez nákupu množstva laboratórneho skla a jednoducho použiť to, čo máte k dispozícii. Zvyšok minúť na činidlá, takže vyrobíš povedzme 3 kilá pervitínu, vyčistíš, tie 3 kilá schováš a rovno ich predáš, pričom budeš pôsobiť ako sprostredkovateľ pre niekoho, alebo ich posunieš v povedzme 6 menších obchodoch, samozrejme, ako sprostredkovateľ, pričom sa vždy budeš tváriť, že vieš hovno o hovne...

Teraz, ak je chémia niečo, čo vás zaujíma a chcete sa naučiť viac ako jednu syntézu a skutočne sa stať znalým témy.. potom akokoľvek nelegálna výroba drog je, zdá sa, že ste si ju vybrali ako svoje hobby. Takže možno zvoľte iný prístup a skúste si nájsť legitímny dôvod, prečo máte tieto veci doma... vyrobte si nejaký luminol, spíšte si syntézu a uložte ju, aby ju polícia mohla nájsť, dajte nejaké kovy do malých pohárov a vystavte ich vedľa vašej trojhrdelníkovej banky... a všetky vaše nelegálne sračky, ako sú prekurzory amfetamínu, majte na inom mieste na druhom konci mesta.. môžeš sa naučiť malú chémiu aj z legálnych vecí a keď budeš chcieť vyrobiť ten jeden gram čohokoľvek, môžeš si ísť po činidlá, dokončiť syntézu, upratať a mať len čisté sklo a malé množstvo produktu... proste čudák s 2g speedu a fascináciou chémiou.
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Veľmi pekne vám ďakujeme za informácie!
 

ElementalEnigma

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Pozrite si "Never get busted" dve hodinové videá od bývalého narátora, ktoré vysvetľujú veľa preventívnych opatrení, ktoré môžete prijať pri objednávaní vecí, a veľa ďalších, ktoré sa hodia.
 
Top