Question Váš názor na toto laboratórne vybavenie?

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
pre lacný rozpočet :)

horúca doska + magnetické miešadlo: https://www.vevor.fr/agitateurs-mag...?v_tag=5b3ee781-884a-11ed-a374-ef9393e9e8fb.1

air aspirator: https://www.vevor.fr/ventilateur-a-...?v_tag=63773e70-884a-11ed-94d6-411a5f21ce3d.1

Výveva: https: //www.vevor.fr/pompe-a-vide-c...1l-min-hvac-auto-climatisation-p_010666811937

ph papier: https: //www.laboratoriumdiscounter.nl/en/paper-indicator-universal-ph-1-11-and-ph-1-14.html

bublinkový kondenzátor: https: //www.laboratoriumdiscounter.nl/en/bulb-condenser.html

3-hrdlová banka s plochým dnom: https: //www.laboratoriumdiscounter.nl/fr/ballon-tricol-fond-rond.html

banka s plochým dnom a 1 hrdlom: https: //www.laboratoriumdiscounter.nl/fr/flacons-a-fond-plat.html

Odmerný testovací valec: https: //www.laboratoriumdiscounter.nl/fr/cylinder-measurement-class-a.html

Becher: https: //www.laboratoriumdiscounter.nl/fr/bechers.html



čo ešte? veci na destiláciu, ale nie som si istý, čo by sa dalo použiť na syntézu amfetamínu alebo mefedrónu
 
Last edited:

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Po prvé, ako vám už bolo povedané v iných publikáciách, mali by ste si dobre naštudovať syntézu každej zlúčeniny, ktorú budete chcieť syntetizovať, pretože vám môžem zaručiť, že existujú zlúčeniny, ako sú tie, ktoré ste vymenovali, ktoré si dokonca vyžadujú drahé vybavenie alebo sklo, s trochou vynaliezavosti. a domácimi nástrojmi by ste mohli vyrobiť katinóny a amfetamíny. pozdravujem a želám šťastný nový rok, priateľu!!!.
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Povedali by ste, že je to dobrý nápad vyrobiť 3 alebo 4-mmc z xmetylbromoketónu bez príslušného laboratórneho vybavenia? Pretože mám záujem to jedného dňa vyskúšať, začínajúc touto chemikáliou, ale nechcem minúť príliš veľa peňazí na vybavenie, keďže to bude aj tak v malom meradle bez zámeru zarobiť na tom peniaze
 
View previous replies…

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Aké veci ste na to použili? Mám záujem o syntézu 4mmc
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Ako ste predtým uviedli, chcete robiť v malom rozsahu. Urobte si teda láskavosť a zostaňte zatiaľ mimo radarov, nekupujte teda sklo od európskych etablovaných chemických spoločností, máte na to vôbec legitímny dôvod?

1. Existuje množstvo veľmi kvalitného a lacného laboratórneho skla z Číny. V niektorých prípadoch majú dopravu z krajín EÚ alebo zrýchlené procesy prepravy, pri ktorých sa ich zásielky spracúvajú hromadne prostredníctvom dohody s platformou, na ktorej predávajú (myslím webové stránky alibaba).
2. Získavajte chemikálie od normálnych firiem (o výhovorkách pre chemikálie je celé vlákno, o chemikáliách OTC, nájdite si firmu, ktorá sa špecializuje napríklad na čistenie atramentových hláv na tlačiarňach a objednajte si u nich izopropylalkohol), kupujte chemikálie technickej kvality, čistite ich, je to aj učenie, dozviete sa nové veci o tom, s čím pracujete.
3. Vevor je dosť dobrý, ale nekupujte priamo od nich, povedal by som. Myslím, že sú to tiež Číňania, ale väčšinu tovaru majú v skladoch v EÚ napojených na platformu alibaba. Alibaba slúži ako akási escrow služba. Na reakcie v malom meradle (pod 10 l, povedal by som) nepotrebujete nič lepšie, ale očakávajte, že Vevor nebude mať najlepšiu kontrolu kvality.
4. Ebay je váš priateľ, a to tak v prípade skla, ako aj laboratórneho vybavenia. Likvidácie, zatváranie laboratórií, veci idú do výpredaja, môžete nakúpiť lacno.

Keď skončíte školu a zistíte, ako kúpiť 20-litrovú reakčnú nádobu od chemickej spoločnosti, nebudete sa musieť pýtať tieto otázky, pretože už budete poznať odpovede. Dovtedy tiež miniete kopec peňazí na rôzne zariadenia a budete si priať, aby ste si 20L reakčnú nádobu kúpili hneď na začiatku. Nebudete však ľutovať skúsenosti, ktoré získate na tejto ceste, ani pochopenie zariadení, ktoré budete potrebovať.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Súhlasím s tým. Nemali by ste od nich priamo nakupovať. Videl som, že zariadenie VEVOR sa predáva napríklad na AliExpress. Pri nepriamom nákupe máte aspoň určitú istotu, že v prípade, že príde poškodené alebo niečo podobné, môžete vytvoriť spor na predajnej platforme, čo vám dáva určitú páku.
 
View previous replies…

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Áno, možno vám prejde jedna objednávka napríklad separačného lievika, ale viacero, ktoré sa sčítajú do celého laboratória? To by ste nemali riskovať.

Zdá sa, že s takýmito vecami nemáte veľa skúseností... takže vám prezradím malé tajomstvo... mať čínskych "priateľov" v aplikácii WhatsApp by mohlo byť vašou najväčšou výhodou. títo ľudia predávajú falošné oblečenie, falošné šperky, pošlú vám chemikálie, pokiaľ vedia, že sa nedostanú do problémov a že nie ste idiot, dokonca pre vás sfalšujú colné faktúry, aby vaše činidlá prešli! No a nadviazať tieto kontakty, to je ťažšie, ako sa zdá... Mohol by si ísť aj jednoduchšou cestou a začať kupovať nejaké falošné oblečenie cez čínskeho špeditéra a zistiť, či by ti dovolil objednať ďalšie veci do ich skladu, za ktoré by si si priplatil... Nevidím dôvod, prečo by to neurobili...
Číňania sú tiež kontrolovaní ich vládou, ľudia, o ktorých hovorím najmä, dostávajú svoje laboratóriá, ich deti Gucci sweatshops a ich Apple Ipad farmy rozobraté a vysoko pokutované ich vládou pre náhodný zákon, ktorý sa prijme, alebo niekto donáša na nich.. Myslíte si, že dostanú žiadosť od federálnej polície EÚ a budú sa cítiť povinní dať im meno osoby, ktorá od nich kúpila chemikálie, a tak im umožniť zarobiť nejaké peniaze? Nemusia a EÚ ich k tomu nemôže nijako donútiť, ani nemôže požiadať Číňanov, aby zakročili.

Ste schopní prijímať poštu pod "menom spoločnosti" do P.O. Boxu? Urobte si malú rolovú hru. Povedzme, že predávate detské hračky na eBay. Teraz sa zaregistrujte na eBay. Vyberte si niečo, z čoho bude zrejmé, čo robíte, bez toho, aby sa na to niekto musel pozerať. Povedzme BESTKIDSTOYS.
Teraz, keď budete dostávať poštu z eBay na P.O. miesto, vysvetlite, že predávate na eBay a nechcete, aby vaša adresa bola verejnou informáciou. Jednoduchá a legitímna výhovorka. Kúpili ste niečo z účtu eBay, takže to prišlo pod týmto menom. Jednoduché.
Zaregistrujte sa však na niektorých dropshippingových stránkach alebo dokonca objednávajte cez Aliexpress a ako názov jednej z objednávok (niečo skôr malé) uveďte "Returns BESTKIDSTOYS". Zaregistrujte sa do nejakých časopisov súvisiacich s podnikaním, možno týždenných/mesačných katalógov napríklad od COSTCO alebo WALMART, ak viete, čo mám na mysli... Stavím sa, že tie detské nájdeš zadarmo, možno nie o hračkách, ale vždy môžeš vysvetliť, že tvoja "priateľka" má rada ten časopis alebo tvoja sestra práve porodila dieťa... koho to zaujíma, ak máš na tvári široký úsmev a pozdravíš, porozprávaš sa s osobou, ktorá vybavuje P.O. schránky, a povieš jej pekný deň. Najhoršia chyba, akú som kedy videl, je, že ľudia sú jednoducho nezdvorilí alebo sa správajú tak podozrivo, že by na seba zavolali políciu, keby videli takú sračku.

Ak sa chystáte robiť niečo nelegálne, najmä keď sa hneď vrhnete na výrobu drog, mali by ste sa naučiť vymýšľať takéto historky za pochodu. Nikdy nie je príliš veľa detailov, ale tiež vás nikdy nemôžu chytiť bez vysvetlenia toho, čo robíte.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Na AliExpress budete musieť zaplatiť kreditnou kartou, ale vašej banke a policajtom sa to zobrazí len ako "objednávka AliExpress", nemôžu vidieť, čo presne ste si objednali.

Potom by zase mohli napísať na AliExpress, aby im povedali, čo ste si objednali, ale tieto čínske spoločnosti to v skutočnosti nemôže zaujímať. Pravdepodobne ani neodpovedia a v tej chvíli, keďže vás aj tak vyšetrujú, už naozaj nie je čo robiť. Policajti pravdepodobne aj tak urobia raziu vo vašom dome a nájdu všetky tie sklenené výrobky, takže nemá zmysel zatajovať skutočnosti, ktoré sú zrejmé.

Keď sa to stane, namiesto toho povedzte orgánom činným v trestnom konaní legitímny dôvod vlastníctva sklenených výrobkov. Stačí si vyhľadať desiatky vecí, ktoré s ním môžete robiť, a chemikálie, ktoré používate, a povedať im, že ste to vyrobili namiesto akejkoľvek nelegálnej drogy.

Loki12 spomínal nákup sklenených výrobkov cez WhatsApp. Osobne by som touto cestou nešiel. Po prvé, títo ľudia vás môžu ľahko podviesť, po druhé, policajti u vás sklo tak či tak nájdu a po tretie, je šialene riskantné mať vôbec WhatsApp nainštalovaný v telefóne. Pokiaľ ide o mňa, nič, čo sa týka koncového šifrovania, o ktorom WhatsApp tvrdí, že ho má, nie je pravda. Kód nie je otvorený, takže nikto nemôže overiť ani zistiť, či sú tvrdenia spoločnosti WhatsApp pravdivé (pozor, spoiler, nie sú a bežne spolupracujú s orgánmi činnými v trestnom konaní). Dokonca by som zašiel tak ďaleko, že by som povedal, že kúpiť si ho na AliExpress je v skutočnosti bezpečnejšie ako používať WhatsApp.

No a v neposlednom rade policajtov zvyčajne až tak veľmi nezaujíma, že si kupujete sklenené výrobky. Nie je to problém, ani to nie je nezákonné. Stane sa ním, keď vás prepadnú, čo ako hovorím, v tom momente ste už aj tak v háji.

Moja rada? Uvoľnite sa. Myslím, že ste v pohode. Stačí si objednať všetko, čo potrebujete, z AliExpress alebo podobného portálu a budete v pohode. Každú objednávku z AliExpress nekontrolujú a ani nikdy nebudú môcť kontrolovať. Nie je to sklo, ktorého by ste sa mali obávať, sú to chemikálie, ktoré používate a ktoré dvíhajú obočie.

Veľa šťastia.
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Ach, samozrejme, nikto by nemal používať WhatsApp. Je to zasraná rakovina, kamarát. Rovnako ako facebook, messenger, instagram a všetko ostatné. Nemám zaregistrované ani to skurvené telefónne číslo a nikdy by som vám neodporúčal kúpiť si niečo, čo ste našli pri prechádzaní aplikácie na okamžité správy na smartfóne, pretože je to s najväčšou pravdepodobnosťou reklama alebo podvod (lol).

Vyznela zle, pretože som pri písaní príspevku myslel na čínske spoločnosti, ktoré ponúkajú služby presmerovania. Majú sklady plné ľudského šrotu a prebaľujú všetko, čo ľudia kúpia v Číne, aby to poslali cez HK najčastejšie do EÚ. Menej kontroly, menej kontrol, náklady sú nižšie. Akonáhle sa s niektorými predajcami začnete kamarátiť, chcú vás kontaktovať cez WhatsApp, najmä tí z Číny, ktorí technicky nerobia nič zlé - to vy porušujete zákon, ak si do vašej krajiny objednáte látku alebo predmet, ktorý je vo vašej krajine zakázaný. Je normálne, že to chcú, pretože sú to normálni ľudia. Potom je na vás, či to chcete uskutočniť - ak týchto ľudí nahovárate s cieľom, aby pre vás nakoniec nakúpili chemikálie a poslali vám ich zamaskované ako niečo iné... no... možno si budete musieť kúpiť smartfón a presvedčiť niekoho, aby vám zaregistroval číslo... a umiestniť ho priamo na ďalších 10 neustále pípajúcich sračiek...

Dôrazne odporúčam každému, aby urobil ako raper Kevin Gates a mal "2 telefóny" (vypočujte si pieseň, JE chytľavá). A nie, nikdy si nekupujte nové telefóny na zmluvu, neregistrujte telefónne čísla na svoje meno, môžete si rovno nasadiť náramok na členok, ak po vás idú prasatá alebo robíte niečo, čo by k tomu mohlo viesť...
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Bruh 2 telefónov :LOL:. Pamätám si na časy, keď sme túto pieseň počúvali celé dni v kuse.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Pokiaľ ide o adresu na odoslanie, moja pošta ma pozná a môžem ich požiadať, či mi môžu zmeniť meno podľa spoločnosti, ktorú si môžem vytvoriť za 1 €, alebo ich môžem požiadať, aby mi zmenili meno na iné meno a povedať im, že je to preto, lebo nechcem uvádzať svoje meno na webových stránkach, myslím, že to budú akceptovať (v sklade je lístok s mojím menom a telefónnym číslom, ak im príde list pre mňa, zavolajú mi a nemusím ukazovať občiansky preukaz, pretože často vidia moju tvár)

A pokiaľ ide o kontakt, mám dva, z ktorých jeden je známy na trhu so steroidmi, sú najväčším predajcom steroidného prášku, gH atď. (qingdao sigma chemical) a ďalší kontakt, ktorý predáva DNP, môžem sa ich možno opýtať, či poznajú kontakt, ktorý mi môže predať veci alebo smtg ako to
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Dobre, ale AliExpress, Alibaba alebo made-in-china? sú si také podobné.
Je to také zaujímavé wtf Nevedel som, že je také ťažké kúpiť chemické veci..
Ak chcete vedieť, som z Francúzska, takže idk, či sa to mení pre smtg?
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
U dont need laboratory equipment to made 4mmc u need only glass bottel from vodka to made 4mmc
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
@StarWars

Áno, myslím si, že aj toto je dôležitý bod, na ktorý by sa OP mal pozrieť. Ak to robíte preto, aby ste získali peniaze, náš priateľ, potom by ste sa mohli úprimne zaobísť bez nákupu množstva laboratórneho skla a jednoducho použiť to, čo máte k dispozícii. Zvyšok minúť na činidlá, takže vyrobíš povedzme 3 kilá pervitínu, vyčistíš, tie 3 kilá schováš a rovno ich predáš, pričom budeš pôsobiť ako sprostredkovateľ pre niekoho, alebo ich posunieš v povedzme 6 menších obchodoch, samozrejme, ako sprostredkovateľ, pričom sa vždy budeš tváriť, že vieš hovno o hovne...

Teraz, ak je chémia niečo, čo vás zaujíma a chcete sa naučiť viac ako jednu syntézu a skutočne sa stať znalým témy.. potom akokoľvek nelegálna výroba drog je, zdá sa, že ste si ju vybrali ako svoje hobby. Takže možno zvoľte iný prístup a skúste si nájsť legitímny dôvod, prečo máte tieto veci doma... vyrobte si nejaký luminol, spíšte si syntézu a uložte ju, aby ju polícia mohla nájsť, dajte nejaké kovy do malých pohárov a vystavte ich vedľa vašej trojhrdelníkovej banky... a všetky vaše nelegálne sračky, ako sú prekurzory amfetamínu, majte na inom mieste na druhom konci mesta.. môžeš sa naučiť malú chémiu aj z legálnych vecí a keď budeš chcieť vyrobiť ten jeden gram čohokoľvek, môžeš si ísť po činidlá, dokončiť syntézu, upratať a mať len čisté sklo a malé množstvo produktu... proste čudák s 2g speedu a fascináciou chémiou.
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Veľmi pekne vám ďakujeme za informácie!
 

ElementalEnigma

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Pozrite si "Never get busted" dve hodinové videá od bývalého narátora, ktoré vysvetľujú veľa preventívnych opatrení, ktoré môžete prijať pri objednávaní vecí, a veľa ďalších, ktoré sa hodia.
 

ElementalEnigma

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Na tému používania alternatívneho kreatívnejšieho vybavenia som niekde čítal, že 55 galónový sud je úplne dobrá reakčná nádoba, ak na ňu pripevníte miešadlo. Myslíte si, že by mohol fungovať ako nádoba na redukciu NaBH?
 
Top